Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
06.02.2011 - Oberstdorf (Niemcy) K-185
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Austria Austria 1579.1
2 Norwegia Norwegia 1528.6
3 Niemcy Niemcy 1479.2
4 Finlandia Finlandia 1471.8
5 Japonia Japonia 1434.3
6 Polska Polska 1379.3
7 Słowenia Słowenia 1356.7
8 Czechy Czechy 1287.0
9 Rosja Rosja 524.8
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adam Małysz Polska 207.0 210.5 411.2
2 Matti Hautamäki Finlandia 212.5 207.0 409.8
  Thomas Morgenstern Austria 205.0 209.5 409.8
4 Anders Jacobsen Norwegia 204.5 207.0 401.7
5 Johan Remen Evensen Norwegia 202.5 207.5 398.3
6 Tom Hilde Norwegia 195.5 206.5 397.6
7 Severin Freund Niemcy 188.5 218.0 397.0
8 Andreas Kofler Austria 199.0 203.5 394.5
9 Janne Happonen Finlandia 203.0 200.5 389.2
10 Gregor Schlierenzauer Austria 197.0 204.5 388.0
11 Michael Uhrmann Niemcy 191.5 209.0 387.4
12 Martin Koch Austria 191.5 204.0 386.8
13 Noriaki Kasai Japonia 188.5 202.5 378.7
14 Daiki Ito Japonia 189.5 201.5 369.4
15 Fumihisa Yumoto Japonia 189.5 199.5 366.5
16 Kamil Stoch Polska 196.5 185.5 366.0
17 Robert Kranjec Słowenia 178.5 196.5 358.5
18 Roman Koudelka Czechy 171.5 202.5 356.2
19 Richard Freitag Niemcy 180.0 193.5 347.9
20 Michael Neumayer Niemcy 187.5 185.5 346.9
21 Jernej Damjan Słowenia 182.0 186.0 344.9
22 Kalle Keituri Finlandia 174.5 189.5 342.7
23 Jakub Janda Czechy 186.0 177.5 338.6
24 Lukas Hlava Czechy 175.5 185.5 333.8
25 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 174.5 184.5 331.0
26 Peter Prevc Słowenia 172.5 183.5 330.3
27 Olli Muotka Finlandia 171.0 183.5 330.1
28 Jurij Tepes Słowenia 173.0 182.5 323.0
29 Shohei Tochimoto Japonia 159.5 186.0 319.7
30 Piotr Żyła Polska 166.5 182.0 310.0
31 Stefan Hula Polska 150.5 178.5 292.1
32 Jan Matura Czechy 151.0 150.5 258.4
33 Pavel Karelin Rosja 181.5   163.9
34 Denis Kornilov Rosja 170.5   155.9
35 Dimitry Vassiliev Rosja 137.0   104.3
36 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 137.0   100.7

« FIS Team Tour 2011 - wszystkie konkursy »
FIS Team Tour 2011

FIS Team Tour 2011

Kalendarium
Adam Ruda
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich