Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
29.01.2011 - Willingen (Niemcy) K-130
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Austria Austria 1071.8
2 Niemcy Niemcy 1025.1
3 Polska Polska 1015.7
4 Norwegia Norwegia 1010.9
5 Finlandia Finlandia 954.5
6 Japonia Japonia 954.4
7 Słowenia Słowenia 941.9
8 Czechy Czechy 869.8
9 Włochy Włochy 395.0
10 Rosja Rosja 372.0
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Thomas Morgenstern Austria 136.5 143.5 298.1
2 Severin Freund Niemcy 139.5 140.0 292.8
3 Tom Hilde Norwegia 137.5 138.0 282.7
4 Adam Małysz Polska 136.0 134.5 275.0
5 Peter Prevc Słowenia 136.5 132.5 269.1
  Janne Happonen Finlandia 135.0 137.0 269.1
7 Martin Koch Austria 140.0 132.5 264.3
8 Matti Hautamäki Finlandia 134.5 136.0 263.8
9 Daiki Ito Japonia 136.0 135.0 263.4
10 Andreas Kofler Austria 132.0 131.5 261.5
11 Anders Bardal Norwegia 137.5 130.5 256.8
12 Jernej Damjan Słowenia 127.5 141.5 256.7
13 Kamil Stoch Polska 139.0 130.0 255.1
14 Michael Neumayer Niemcy 130.0 134.0 254.7
15 Stefan Hula Polska 131.0 134.0 254.3
16 Roman Koudelka Czechy 129.0 134.0 249.4
17 Gregor Schlierenzauer Austria 135.5 129.5 247.9
18 Fumihisa Yumoto Japonia 134.0 128.5 247.4
19 Martin Schmitt Niemcy 131.0 131.5 247.2
20 Johan Remen Evensen Norwegia 121.5 133.5 237.2
21 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 129.5 130.0 234.2
22 Olli Muotka Finlandia 126.0 131.0 233.9
23 Piotr Żyła Polska 125.5 132.0 231.3
24 Michael Uhrmann Niemcy 129.0 130.0 230.4
25 Taku Takeuchi Japonia 125.0 124.0 222.6
26 Noriaki Kasai Japonia 124.5 127.0 221.0
27 Jurij Tepes Słowenia 126.5 123.0 220.0
28 Jan Matura Czechy 126.5 126.5 218.0
29 Borek Sedlak Czechy 119.0 121.0 204.3
30 Jakub Janda Czechy 125.0 115.0 198.1
31 Mitja Meznar Słowenia 120.0 119.0 196.1
32 Anssi Koivuranta Finlandia 124.5 108.5 187.7
33 Sebastian Colloredo Włochy 127.0   113.6
34 Pavel Karelin Rosja 124.0   108.8
35 Davide Bresadola Włochy 123.0   100.6
36 Dimitry Vassiliev Rosja 121.0   95.0
37 Denis Kornilov Rosja 120.0   91.5
38 Andrea Morassi Włochy 119.0   91.2
39 Diego Dellasega Włochy 115.0   89.6
40 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 109.5   76.7

« FIS Team Tour 2011 - wszystkie konkursy »
FIS Team Tour 2011

FIS Team Tour 2011

Kalendarium
Yurika Hirayama
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christoph Grillhoesl (1978)
Sofya Tikhonova (1998)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich