Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
06.01.2024 - Bischofshofen (Austria) HS-142
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Kraft Austria 136.5 140.0 288.9
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 137.0 139.0 287.6
3 Anze Lanisek Słowenia 134.5 141.0 281.8
4 Manuel Fettner Austria 134.5 135.0 271.4
5 Andreas Wellinger Niemcy 132.0 137.0 267.9
6 Clemens Aigner Austria 133.5 131.0 266.5
7 Halvor Egner Granerud Norwegia 132.0 133.0 265.4
8 Pius Paschke Niemcy 129.0 133.5 262.3
9 Peter Prevc Słowenia 131.0 135.0 261.8
10 Jan Hoerl Austria 126.5 137.5 259.5
11 Michael Hayboeck Austria 130.0 133.0 257.9
12 Benjamin Oestvold Norwegia 128.0 134.0 256.3
13 Ren Nikaido Japonia 129.0 131.0 255.4
14 Philipp Raimund Niemcy 126.5 134.0 255.2
15 Karl Geiger Niemcy 129.0 133.5 254.8
16 Aleksander Zniszczoł Polska 124.5 131.5 248.8
17 Daniel Tschofenig Austria 121.5 132.5 247.7
18 Paweł Wąsek Polska 125.0 129.0 246.2
19 Dawid Kubacki Polska 125.0 132.0 245.6
20 Daniel Andre Tande Norwegia 125.5 131.5 244.5
21 Kamil Stoch Polska 129.0 125.5 244.2
22 Timi Zajc Słowenia 129.0 125.0 242.4
23 Alex Insam Włochy 127.5 126.5 241.8
24 Gregor Deschwanden Szwajcaria 126.5 125.0 239.4
  Marius Lindvik Norwegia 126.0 126.5 239.4
26 Lovro Kos Słowenia 135.5 120.5 238.7
27 Roman Koudelka Czechy 122.5 124.5 224.2
28 Antti Aalto Finlandia 120.5 123.5 219.0
29 Piotr Żyła Polska 117.0 127.0 217.8
30 Daniel Huber Austria 116.0 116.5 202.4
31 Domen Prevc Słowenia 119.5   103.4
32 Johann Andre Forfang Norwegia 119.5   103.1
33 Maciej Kot Polska 117.5   102.8
34 David Haagen Austria 119.0   101.8
  Stephan Leyhe Niemcy 119.0   101.8
36 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 116.5   100.9
37 Junshiro Kobayashi Japonia 118.0   100.5
38 Killian Peier Szwajcaria 116.0   100.3
39 Marco Woergoetter Austria 116.0   99.8
40 Simon Ammann Szwajcaria 115.0   95.7
41 Erik Belshaw USA 111.5   92.3
42 Eetu Nousiainen Finlandia 113.5   91.7
43 Danil Vassilyev Kazachstan 113.0   90.6
44 Taku Takeuchi Japonia 111.0   86.4
45 Tate Frantz USA 108.5   84.5
46 Andrew Urlaub USA 110.0   84.4
47 Remo Imhof Szwajcaria 110.5   81.5
48 Simon Steinberger Austria 108.0   78.4
49 Yevhen Marusiak Ukraina 93.5   47.9
50 Artti Aigro Estonia 114.5   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Turniej Czterech Skoczni 2023/2024 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2023/2024

Turniej Czterech Skoczni 2023/2024

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich