Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
01.01.1998 - Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kazuyoshi Funaki Japonia 119.0 116.0 243.5
2 Masahiko Harada Japonia 114.0 122.0 241.8
3 Hiroya Saitoh Japonia 115.5 115.0 236.9
4 Janne Ahonen Finlandia 114.0 114.0 228.4
5 Jani Soininen Finlandia 114.5 112.0 227.2
6 Primoz Peterka Słowenia 115.5 110.0 225.9
7 Michael Wagner Niemcy 110.0 114.0 222.2
8 Dieter Thoma Niemcy 115.0 113.5 221.8
9 Kazuya Yoshioka Japonia 109.5 111.5 215.3
10 Sven Hannawald Niemcy 108.5 114.0 212.5
11 Andreas Goldberger Austria 108.0 109.5 211.0
12 Reinhard Schwarzenberger Austria 108.0 110.0 210.9
13 Kenji Suda Japonia 111.5 106.5 208.4
14 Henning Stensrud Norwegia 108.5 108.5 207.6
15 Espen Bredesen Norwegia 109.5 107.0 206.2
16 Martin Höllwarth Austria 105.0 111.0 204.3
17 Kristian Brenden Norwegia 104.0 111.5 203.4
18 Mika Laitinen Finlandia 108.5 110.0 202.8
19 Stefan Horngacher Austria 105.0 110.0 202.5
20 Valery Kobelev Rosja 110.0 102.5 199.5
21 Andreas Widhölzl Austria 107.5 105.5 198.9
22 Peter Zonta Słowenia 105.0 108.0 197.9
23 Roar Ljoekelsoey Norwegia 104.5 107.5 197.6
24 Adam Małysz Polska 107.0 105.5 197.5
25 Lasse Ottesen Norwegia 109.0 104.5 197.3
26 Hansjörg Jäkle Niemcy 107.0 104.5 196.7
27 Yoshikazu Norota Japonia 106.0 104.0 194.5
28 Jaroslav Sakala Czechy 106.5 103.0 193.1
29 Frantisek Jez Czechy 103.5 104.5 188.4
30 Kimmo Savolainen Finlandia 110.0 DNS 106.5
31 Christof Duffner Niemcy 107.0   99.6
32 Martin Schmitt Niemcy 106.0   97.8
33 Takanobu Okabe Japonia 105.0   97.5
34 Matthias Wallner Austria 105.5   96.9
35 Frank Reichel Niemcy 104.5   95.6
36 Heung Chul Choi Korea Pd. 104.0   94.2
37 Alexander Herr Niemcy 104.5   94.1
38 Haavard Lie Norwegia 105.0   94.0
39 Jussi Hautamäki Finlandia 106.0   93.3
40 Lucas Chevalier-Girod Francja 103.0   92.4
41 Ronny Hornschuh Niemcy 102.0   90.6
42 Bruno Reuteler Szwajcaria 101.5   90.2
43 Roberto Cecon Włochy 102.0   90.1
44 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 100.5   88.9
45 Ivan Lunardi Włochy 101.0   88.8
46 Ville Kantee Finlandia 100.5   85.4
47 Matti Hautamäki Finlandia 98.0   83.4
48 Michael Uhrmann Niemcy 99.0   82.7
49 Dmitri Chvykov Kazachstan 93.5   72.3
50 Noriaki Kasai Japonia DNS   DNS

« Turniej Czterech Skoczni 1997/1998 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1997/1998

Turniej Czterech Skoczni 1997/1998

Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
teraz
w TV
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
09:19
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
09:20
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
11:24
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
11:24
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
16:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
16:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
16:45
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich