Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
06.01.1984 - Bischofshofen (Austria) K-111
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jens Weissflog NRD 114.0 112.0 238.1
2 Per Bergerud Norwegia 107.0 108.5 219.4
3 Primoz Ulaga Jugosławia 107.0 108.0 217.7
4 Horst Bulau Kanada 108.5 106.0 215.5
5 Klaus Ostwald NRD 107.5 107.0 213.5
6 Matti Nykänen Finlandia 110.0 103.5 211.6
7 Pavel Ploc Czechosłowacja 106.5 107.5 209.3
8 Jari Puikkonen Finlandia 104.5 100.5 200.2
  Rolf Age Berg Norwegia 105.0 100.0 200.2
10 Ole Christian Eidhammer Norwegia 105.0 101.0 199.1
11 Mathias Buse NRD 100.0 107.0 199.0
12 Lido Tomasi Włochy 102.5 104.0 196.3
13 Veli-Matti Ahonen Finlandia 104.0 99.5 195.6
14 Armin Kogler Austria 102.5 99.0 193.8
15 Thomas Hasselberger RFN 99.0 104.5 193.1
16 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 105.0 96.5 191.8
17 Franz Wiegele Austria 101.0 101.0 190.5
  Piotr Fijas Polska 101.5 100.5 190.5
19 David Brown Kanada 100.5 101.0 188.8
20 Jeff Hastings USA 99.5 101.0 188.4
21 Miroslav Slusny Czechosłowacja 101.0 100.5 187.3
22 Hubert Neuper Austria 99.0 98.5 187.2
23 Pentti Kokkonen Finlandia 101.0 97.5 186.6
24 Ernst Vettori Austria 102.0 95.5 186.2
25 Markku Pusenius Finlandia 99.5 98.0 185.2
26 Andreas Bauer RFN 98.0 99.5 182.2
27 Fritz Esser Austria 97.0 99.5 181.3
28 Gennadi Prokopenko ZSRR 98.0 97.0 179.2
29 Vegard Opaas Norwegia 96.5 99.5 179.1
30 Roger Ruud Norwegia 98.0 96.0 178.8
31 Franz Neulaendtner Austria 95.0 99.0 177.8
32 Steve Collins Kanada 95.0 95.5 176.9
33 Nils Stolzlechner USA 96.5 98.5 176.7
34 Andreas Felder Austria 99.5 93.5 176.4
35 Manfred Steiner Austria 101.5 91.0 176.2
36 Massimo Rigoni Włochy 95.5 96.5 175.0
37 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 97.0 95.5 174.7
38 Valerij Savin ZSRR 98.0 94.0 174.0
39 Jari Pulkkinen Finlandia 98.0 94.5 173.7
40 Christian Hauswirth Szwajcaria 97.0 94.0 171.6
41 Richard Schallert Austria 101.0 91.0 171.5
42 Georg Waldvogel RFN 95.5 93.5 171.3
43 Holger Freitag NRD 97.0 91.5 170.6
44 Vladimir Tschernajev ZSRR 100.0 90.5 170.4
45 Landis Arnold USA 97.5 93.0 169.9
46 Miran Tepes Jugosławia 99.5 92.5 168.5
47 Hans Wallner Austria 97.0 91.5 166.6
48 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 97.0 92.0 166.3
49 Vasja Bajc Jugosławia 95.0 91.5 165.8
50 Peter Rohwein RFN 103.0 64.0 122.0
51 Jiri Parma Czechosłowacja 94.5   85.4
52 Jan Henrik Troen Norwegia 94.5   84.4
53 Steinar Braaten Norwegia 93.5   83.5
  Stefan Stannarius NRD 93.5   83.5
55 Raimund Resch Austria 93.5   82.5
56 Pekka Suorsa Finlandia 94.0   82.2
57 Fabrice Piazzini Szwajcaria 93.0   81.8
58 Oleg Serov ZSRR 93.5   81.0
59 Wolfgang Steiert RFN 93.0   80.8
60 Tuomo Ylipulli Finlandia 93.0   80.3
61 Reed Zuehlke USA 93.0   79.3
62 Manfred Deckert NRD 91.5   79.2
63 Thomas Klauser RFN 91.0   78.5
64 Tomaz Dolar Jugosławia 92.5   77.6
65 Matjas Zagar Jugosławia 90.5   76.8
66 Janusz Malik Polska 91.5   76.7
67 Ulf Findeisen NRD 91.0   76.0
68 Juri Golovtschikov ZSRR 92.0   75.4
69 Adolf Hirner Austria 89.5   74.9
70 John Denney USA 89.5   74.4
  Sandro Sambugaro Włochy 89.5   74.4
72 Ron Richards Kanada 90.0   73.6
73 Martin Svagerko Czechosłowacja 91.0   73.0
74 Anders Daun Szwecja 88.5   72.5
75 Gerard Colin Francja 89.0   72.2
76 Harald Haim Austria 89.5   71.9
77 Vladimir Breitschev Bułgaria 88.0   71.8
78 Bojan Globocnik Jugosławia 88.5   71.5
79 Harald Rodlauer Austria 90.5   71.3
80 Paul Erat Austria 89.0   71.2
81 Erich Kreuzer Austria 88.5   70.5
82 Thomas Feuerstein Austria 87.5   69.1
83 Guenther Stranner Austria 89.5   68.9
84 Walentin Boschitschkov Bułgaria 86.5   68.7
85 Thomas Ihle RFN 86.0   67.0
86 Alfred Groyer Austria 85.0   66.6
87 Laszlo Fischer Węgry 85.0   65.6
88 Angel Stojanov Bułgaria 83.5   64.0
89 Thomas Nordgren Szwecja 84.5   63.4
90 Pascal Reymond Szwajcaria 81.5   60.7
91 Rajko Lotric Jugosławia 80.5   60.3
92 Jose Rivera Hiszpania 80.5   59.3
93 Frederic Berger Francja 80.5   58.8
94 Valerji Karetnikov ZSRR 80.5   58.3
95 Norbert Leitner Austria 80.5   57.8
96 Robert Kueffe Austria 79.0   54.7
97 Bernat Sola Hiszpania 78.0   53.3
98 Angel Joaniquet Hiszpania 77.0   51.9
99 Gabor Geller Węgry 75.5   51.3
100 Werner Haim Austria 75.5   48.8
101 Jan Kowal Polska 73.5   46.5
102 Wolfgang Margreiter Austria 74.0   45.7

« Turniej Czterech Skoczni 1983/1984 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1983/1984

Turniej Czterech Skoczni 1983/1984

Kalendarium
Anze Obreza
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Lucas Chevalier-Girod (1976)
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych HS 147
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich