Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
01.01.1984 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-107
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jens Weissflog NRD 99.5 108.0 222.2
2 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 99.0 102.5 209.0
3 Klaus Ostwald NRD 101.5 99.5 207.8
4 Jeff Hastings USA 100.0 105.5 207.6
5 Matti Nykänen Finlandia 104.0 94.5 207.3
6 Jari Puikkonen Finlandia 96.0 101.0 203.2
7 Ole Christian Eidhammer Norwegia 99.5 98.0 202.4
8 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 102.5 95.0 200.9
9 Per Bergerud Norwegia 98.0 96.0 198.0
  Primoz Ulaga Jugosławia 94.5 102.0 198.0
11 Pavel Ploc Czechosłowacja 101.0 96.0 197.7
12 Markku Pusenius Finlandia 96.0 97.5 195.8
13 Horst Bulau Kanada 96.5 97.0 195.3
14 Ernst Vettori Austria 95.5 98.5 195.0
15 Pentti Kokkonen Finlandia 93.0 91.0 193.6
  Stefan Stannarius NRD 98.0 92.5 193.6
17 Jiri Parma Czechosłowacja 97.0 95.5 192.4
  Andreas Felder Austria 95.0 97.5 192.4
19 Holger Freitag NRD 93.0 96.0 191.5
20 Rolf Age Berg Norwegia 97.0 93.0 190.4
21 Lido Tomasi Włochy 93.5 97.0 187.1
22 Manfred Deckert NRD 95.5 93.5 187.0
23 Jari Pulkkinen Finlandia 95.0 92.5 185.9
24 Armin Kogler Austria 92.5 93.5 184.3
25 Vegard Opaas Norwegia 94.5 93.5 182.1
26 Sandro Sambugaro Włochy 97.0 89.5 182.0
27 Massimo Rigoni Włochy 92.5 95.0 181.9
28 Miran Tepes Jugosławia 93.5 93.5 181.7
29 Pekka Suorsa Finlandia 92.5 95.5 181.6
30 Ulf Findeisen NRD 91.5 93.0 180.7
31 Georg Waldvogel RFN 93.0 91.0 180.5
32 Steve Collins Kanada 92.5 93.5 180.3
33 Hubert Neuper Austria 92.5 93.0 180.1
34 Steinar Braaten Norwegia 91.5 93.5 179.9
35 Mathias Buse NRD 91.5 94.5 179.3
36 Tuomo Ylipulli Finlandia 96.5 88.0 178.7
37 Adolf Hirner Austria 90.5 92.0 176.9
38 Gerard Colin Francja 92.5 92.0 176.7
39 Roger Ruud Norwegia 90.0 93.5 176.3
40 Gennadi Prokopenko ZSRR 92.5 89.5 175.7
41 Dennis McGrane USA 92.5 89.0 174.5
42 Peter Rohwein RFN 92.0 87.5 170.2
43 Richard Schallert Austria 90.0 89.0 169.5
44 Juri Golovtschikov ZSRR 93.0 87.0 168.4
45 Fabrice Piazzini Szwajcaria 91.0 89.0 166.9
46 Vasja Bajc Jugosławia 91.0 88.0 166.5
47 Valerij Savin ZSRR 89.0 85.0 163.0
  Walentin Boschitschkov Bułgaria 91.0 85.5 163.0
49 David Brown Kanada 91.0 84.0 161.9
50 Veli-Matti Ahonen Finlandia 92.0 77.0 152.0
51 Pascal Reymond Szwajcaria 89.5   84.0
52 Vladimir Tschernajev ZSRR 90.0   83.7
53 Miroslav Slusny Czechosłowacja 90.5   83.4
54 Piotr Fijas Polska 89.0   83.3
  Vladimir Podzimek Czechosłowacja 89.0   83.3
56 Nils Stolzlechner USA 90.0   83.2
57 Rajko Lotric Jugosławia 87.0   83.0
58 Wolfgang Steiert RFN 88.0   82.9
59 Josef Samek Czechosłowacja 87.0   82.5
60 Thomas Klauser RFN 88.0   82.4
61 Jan Henrik Troen Norwegia 87.0   82.0
62 Christian Hauswirth Szwajcaria 89.0   81.8
63 Reed Zuehlke USA 87.0   81.5
64 Lorenz Wegscheider RFN 88.0   81.4
65 John Denney USA 89.0   81.3
66 Matjas Zagar Jugosławia 87.5   81.2
67 Hans Wallner Austria 88.0   80.9
  Andreas Bauer RFN 88.0   80.9
69 Janusz Malik Polska 87.5   80.7
70 Franz Wiegele Austria 88.5   80.6
  Valerji Karetnikov ZSRR 88.5   80.6
72 Thomas Ihle RFN 87.0   79.5
73 Landis Arnold USA 86.0   79.1
74 Ron Richards Kanada 87.0   79.0
75 Angel Stojanov Bułgaria 86.0   78.1
  Oleg Serov ZSRR 86.0   78.1
77 Uli Boll RFN 85.0   77.2
78 Bernat Sola Hiszpania 86.5   76.8
79 Mike Holland USA 85.0   75.7
80 Bojan Globocnik Jugosławia 84.5   75.5
81 Martin Svagerko Czechosłowacja 86.0   75.1
82 Tomaz Dolar Jugosławia 85.0   74.7
83 Jose Rivera Hiszpania 83.0   73.4
84 Laszlo Fischer Węgry 84.0   73.3
  Peter Schwinghammer RFN 84.0   73.3
86 Antonio Lacedelli Włochy 84.0   72.3
87 Thomas Hasselberger RFN 84.5   71.5
88 Christoph Schwarz RFN 82.5   71.2
89 Vladimir Breitschev Bułgaria 83.0   68.4
90 Jan Kowal Polska 81.0   67.6
91 Anders Daun Szwecja 80.5   65.9
92 Joachim Ernst RFN 81.0   65.6
93 Thomas Nordgren Szwecja 78.0   63.9
94 Stefan Obinger RFN 80.0   62.2
95 Gabor Geller Węgry 78.0   61.4
96 Frederic Berger Francja 74.0   53.3

« Turniej Czterech Skoczni 1983/1984 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1983/1984

Turniej Czterech Skoczni 1983/1984

Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
18:05
TTV Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
dzisiaj
23:29
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
dzisiaj
23:29
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:36
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
jutro
06:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
06:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich