Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
03.01.1982 - Innsbruck (Austria) K-104
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Per Bergerud Norwegia 103.0 101.0 243.5
  Manfred Deckert NRD 103.0 103.5 243.5
3 Roger Ruud Norwegia 104.5 101.5 243.3
4 Andreas Bauer RFN 106.0 101.0 241.7
5 Alfred Groyer Austria 101.0 99.0 234.4
  Mathias Buse NRD 104.5 98.0 234.4
7 Johan Saetre Norwegia 103.0 97.0 233.9
8 Hubert Neuper Austria 101.5 97.0 233.3
9 Dag Holmen Jensen Norwegia 102.0 98.0 231.9
10 Ernst Vettori Austria 101.0 97.0 230.6
11 Christoph Schwartz RFN 101.0 97.0 229.6
12 Pentti Kokkonen Finlandia 102.5 93.5 225.3
13 Joachim Ernst RFN 100.5 98.0 224.8
14 Halvor Asphol Norwegia 103.0 93.0 223.8
15 Jari Puikkonen Finlandia 97.0 97.0 221.5
16 Olav Hansson Norwegia 94.0 99.0 220.6
17 Horst Bulau Kanada 96.0 97.0 219.6
18 Masahiro Akimoto Japonia 98.0 94.5 218.9
19 Klaus Tuchscherer Austria 97.5 93.0 216.6
20 Miran Tepes Jugosławia 97.0 96.0 216.1
21 Klaus Ostwald NRD     215.6
22 Thomas Prosser RFN     215.4
23 Ole Bremseth Norwegia     214.4
24 Armin Kogler Austria     213.9
25 Massimo Rigoni Włochy     212.0
26 Markku Pusenius Finlandia     211.9
27 Horger Freitag NRD     211.3
28 Thomas Klauser RFN     209.9
29 Kari Ylianttila Finlandia     209.7
30 Hansjoerg Sumi Szwajcaria     209.3
  Adolf Hirner Austria     209.3
32 Matti Nykänen Finlandia     209.1
33 Georg Waldvogel RFN     208.5
34 Andreas Felder Austria     207.8
35 Wolfgang Steiert RFN     207.0
36 Primoz Ulaga Jugosławia     206.6
37 Ivar Mobekk Norwegia     203.9
38 Manfred Steiner Austria     203.8
39 Gennadi Prokopenko ZSRR     203.5
40 Andre Scharikov ZSRR     201.1
41 Hans Wallner Austria     200.9
42 Chiharu Nishikata Japonia 91.5 90.5 199.2
43 Jouko Toermaenen Finlandia     197.1
44 Heinz Koch Austria     195.9
45 Lido Tomasi Włochy     195.7
  Josef Samek Czechosłowacja     195.7
47 Per Balkasen Szwecja     192.2
48 Rajko Lotric Jugosławia     185.5
49 Peter Schwinghammer RFN     184.9
50 Paul Egloff Szwajcaria     184.4
51 Jeffrey Hastings USA     181.5
52 Richard Schallert Austria     98.2
53 Benito Bonetti Szwajcaria     97.7
54 Seppo Toivonen Szwecja     97.2
55 Vasja Bajc Jugosławia     97.1
56 Leonid Komarov ZSRR     97.0
57 Steve Collins Kanada     96.7
58 John Broman USA     96.3
59 Miroslav Slusny Czechosłowacja     95.7
60 Masaru Nagaoka Japonia 89.0   95.3
61 John Denney USA     94.6
62 Philippe Jacoberger Francja     93.8
63 Vladimir Cherniaev ZSRR     93.7
64 Reed Zuehlke USA     93.0
65 Frantisek Novak Czechosłowacja     91.7
66 Nobuo Nakatsu Japonia 84.0   88.3
67 Jan Tanczos Czechosłowacja     88.2
68 Roland Glas Szwajcaria     86.8
  Sergej Muchin ZSRR     86.8
70 Patric Dubiez Francja     86.3
71 Bo Andersson Szwecja     85.4
  Fritz Esser Austria     85.4
  Igor Morours ZSRR     85.4
74 Ron Richards Kanada     83.9
75 Norbert Leitner Austria     83.0
76 Markku Reijonen Finlandia     82.1
77 Laszlo Fischer Węgry     82.0
78 Bernhard Zauner Austria     81.6
79 Gerard Colin Francja     81.1
80 Rupert Hirner Austria     79.8
81 Bernard Guillaume Francja     77.7
82 Satoru Matsuhashi Japonia 78.0   77.4
83 Anders Daun Szwecja     75.4
84 Gabor Geller Węgry     74.0
85 Batista Carli Włochy     73.2
86 Juan Meno Hiszpania     58.8
87 Jose Rivera Hiszpania     55.4

« Turniej Czterech Skoczni 1981/1982 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1981/1982

Turniej Czterech Skoczni 1981/1982

Najbliższe zawody
20 stycznia 2020 (poniedziałek)
09:30
YOG Lozanna
seria próbna mix
10:30
YOG Lozanna
konkurs mix
22 stycznia 2020 (¶roda)
09:00
YOG Lozanna
s. próbna (szt. mix)
10:00
YOG Lozanna
szt. mix (skoki)
13:30
YOG Lozanna
szt. mix (bieg)
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich