Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
01.01.1982 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-102
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Roger Ruud Norwegia 100.5 99.0 237.0
2 Manfred Deckert NRD 100.5 100.5 236.6
3 Andreas Bauer RFN 98.5 99.5 232.4
4 Per Bergerud Norwegia 98.5 98.5 232.0
5 Matti Nykänen Finlandia 99.0 95.0 228.2
6 Christoph Schwartz RFN 97.5 97.0 227.5
7 Alfred Groyer Austria 96.0 94.0 222.9
8 Halvor Asphol Norwegia 95.5 94.5 222.4
9 Olav Hansson Norwegia 96.0 94.0 222.2
  Hubert Neuper Austria 96.0 94.0 222.2
11 Mathias Buse NRD 96.0 96.0 222.0
12 Pentti Kokkonen Finlandia 93.5 96.0 221.1
13 Ernst Vettori Austria 94.0 96.5 217.4
14 Ivar Mobekk Norwegia 96.5 93.0 216.5
15 Wolfgang Steiert RFN 94.0 95.5 216.0
16 Markku Pusenius Finlandia     214.4
17 Kari Ylianttila Finlandia 94.0 91.0 212.7
18 Klaus Ostwald NRD 93.0 95.0 211.9
19 Josef Samek Czechosłowacja 94.0 92.0 211.1
  Gennadi Prokopenko ZSRR     211.1
21 Dag Holmen Jensen Norwegia 93.0 94.0 210.5
22 Adolf Hirner Austria     210.2
23 Armin Kogler Austria 94.0 89.0 209.9
24 Ole Bremseth Norwegia 94.0 91.0 209.7
25 Masahiro Akimoto Japonia 92.5 89.5 207.5
26 Massimo Rigoni Włochy     207.0
27 Horst Bulau Kanada     205.9
28 Jari Puikkonen Finlandia     205.8
29 Richard Schallert Austria     205.1
30 Horger Freitag NRD     204.8
31 Joachim Ernst RFN     204.6
32 Georg Waldvogel RFN     203.6
33 Uli Boll RFN     203.4
34 Miroslav Slusny Czechosłowacja     203.1
35 Hansjoerg Sumi Szwajcaria     202.8
  Miran Tepes Jugosławia     202.8
37 Primoz Ulaga Jugosławia     202.2
38 Lido Tomasi Włochy     201.7
39 Johan Saetre Norwegia     201.5
40 Thomas Hasselberger RFN     200.4
41 Steve Collins Kanada     200.2
42 Manfred Steiner Austria     199.9
43 Leonid Komarov ZSRR     199.6
  Markku Reijonen Finlandia     199.6
45 Thomas Prosser RFN     199.5
46 Sergej Muchin ZSRR     198.9
47 Jan Tanczos Czechosłowacja     197.7
48 Thomas Klauser RFN     197.6
49 Hans Wallner Austria     196.6
  Benito Bonetti Szwajcaria     196.6
51 Reed Zuehlke USA     192.2
52 Nobuo Nakatsu Japonia 90.0 84.0 190.8
53 Vladimir Cherniaev ZSRR     188.6
54 Chiharu Nishikata Japonia 89.5   98.9
55 Peter Schwinghammer RFN     98.7
56 Jeffrey Hastings USA     98.0
57 Igor Morours ZSRR     97.5
58 John Denney USA     97.4
59 Vasja Bajc Jugosławia     97.2
60 Andre Scharikov ZSRR     97.1
61 Jouko Toermaenen Finlandia     95.7
62 Frantisek Novak Czechosłowacja     95.5
63 Satoru Matsuhashi Japonia 87.0   95.4
64 Peter Rohwein RFN     95.3
65 Steve Collins Kanada     95.1
66 John Broman USA     94.1
67 Rajko Lotric Jugosławia     94.0
68 Per Balkasen Szwecja     93.9
69 Josef Heumann RFN     92.2
70 Lorenz Wegscheider RFN     91.7
71 Batista Carli Włochy     91.4
72 Paul Egloff Szwajcaria     91.0
73 Roland Glas Szwajcaria     89.8
74 Ron Richards Kanada     87.7
75 Anders Daun Szwecja     87.4
76 Patric Dubiez Francja     87.3
  Seppo Toivonen Szwecja     87.3
78 Gabor Geller Węgry     87.0
79 Masaru Nagaoka Japonia 83.0   86.8
  Laszlo Fischer Węgry     86.8
81 Philippe Jacoberger Francja     84.4
82 Thomas Ihle RFN     84.2
83 Bo Andersson Szwecja     82.6
84 Bernard Guillaume Francja     78.2
85 Andreas Geiger RFN     73.1
86 Juan Meno Hiszpania     72.1
87 Jose Rivera Hiszpania     33.6

« Turniej Czterech Skoczni 1981/1982 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1981/1982

Turniej Czterech Skoczni 1981/1982

Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
29 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich