Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
30.12.1981 - Oberstdorf (RFN) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Matti Nykänen Finlandia 109.0 104.5 241.4
2 Manfred Deckert NRD 104.0 105.0 239.3
3 Thomas Prosser RFN 109.0 99.0 233.2
4 Kari Ylianttila Finlandia 103.0 99.5 226.0
5 Christoph Schwartz RFN 105.0 98.5 225.4
6 Dag Holmen Jensen Norwegia 104.5 98.5 223.2
7 Primoz Ulaga Jugosławia 106.0 97.5 220.9
8 Klaus Ostwald NRD 101.0 103.0 220.1
9 Roger Ruud Norwegia 109.5 92.0 219.6
10 Peter Schwinghammer RFN 106.0 94.0 219.5
  Johan Saetre Norwegia 98.0 102.0 219.5
12 Nakatsu Nabuo Japonia 102.5 96.0 218.4
13 Armin Kogler Austria 99.0 100.0 218.1
14 Ole Bremseth Norwegia 105.0 93.0 217.2
15 Jan Tanczos Czechosłowacja     215.5
16 Halvor Asphol Norwegia     213.2
17 Richard Schallert Austria     212.3
18 Vladimir Cherniaev ZSRR     210.9
  Laszlo Fischer Węgry     210.9
20 Thomas Klauser RFN     210.1
  Alfred Groyer Austria     210.1
  Hansjoerg Sumi Szwajcaria 97.5 99.0 210.1
23 Ivar Mobekk Norwegia     206.9
24 Rajko Lotric Jugosławia     205.1
25 Markku Pusenius Finlandia     202.7
  Georg Waldvogel RFN     202.7
27 Jari Puikkonen Finlandia     202.2
28 Hubert Neuper Austria     201.8
29 Uli Boll RFN     201.5
30 Massimo Rigoni Włochy     201.3
31 Miran Tepes Jugosławia     201.0
32 Olav Hansson Norwegia     200.2
33 Masaru Nagaoka Japonia 97.0 92.0 199.6
34 Andreas Bauer RFN     198.9
35 Satoru Matsuhashi Japonia 97.0 91.0 198.7
36 Manfred Steiner Austria     197.0
37 Per Bergerud Norwegia     195.3
38 Thomas Hasselberger RFN     194.6
39 Jouko Toermaenen Finlandia     194.5
40 Markku Reijonen Finlandia     194.0
41 Mathias Buse NRD     192.6
42 Chiharu Nishikata Japonia 97.5 86.5 191.1
43 Horst Bulau Kanada     190.6
44 Per Balkasen Szwecja     190.4
45 Andre Scharikov ZSRR     190.3
46 Roland Glas Szwajcaria     190.2
47 Paul Egloff Szwajcaria     186.2
48 Joachim Ernst RFN     184.7
49 Wolfgang Steiert RFN     182.9
50 Josef Samek Czechosłowacja     173.0
51 Pentti Kokkonen Finlandia     101.5
52 Jeffrey Hastings USA     97.7
53 Benito Bonetti Szwajcaria     96.9
54 Reed Zuehlke USA     96.6
55 Igor Morours ZSRR     96.2
56 Horger Freitag NRD     95.6
57 Patric Dubiez Francja     95.2
58 Lorenz Wegscheider RFN     94.2
59 Anders Daun Szwecja     93.8
60 Ron Richards Kanada     93.7
61 Masahiro Akimoto Japonia 92.0   93.3
62 John Denney USA     92.3
63 Bernard Guillaume Francja     92.2
64 Hirokazu Yagi Japonia 90.0   91.5
65 Steve Collins Kanada     91.2
  Bo Andersson Szwecja     91.2
67 Miroslav Slusny Czechosłowacja     91.0
68 Batista Carli Włochy     90.4
  Leonid Komarov ZSRR     90.4
70 Gerard Colin Francja     90.2
71 Hans Wallner Austria     90.0
72 Gennadi Prokopenko ZSRR     89.4
73 Seppo Toivonen Szwecja     89.3
74 Josef Heumann RFN     89.2
  Ernst Vettori Austria     89.2
76 Lido Tomasi Włochy     88.1
77 Gabor Geller Węgry     88.0
78 Thomas Ihle RFN     87.6
79 Sergej Muchin ZSRR     84.4
80 Andreas Geiger RFN     83.9
81 Philippe Jacoberger Francja     83.8
82 Frantisek Novak Czechosłowacja     81.0
83 Vasja Bajc Jugosławia     77.2
84 Juan Meno Hiszpania     72.4
85 Andreas Felder Austria     71.5
86 Jose Rivera Hiszpania     67.6
87 John Broman USA     65.2
88 Peter Rohwein RFN     52.2

« Turniej Czterech Skoczni 1981/1982 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1981/1982

Turniej Czterech Skoczni 1981/1982

Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich