Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
30.12.1981 - Oberstdorf (RFN) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Matti Nykänen Finlandia 109.0 104.5 241.4
2 Manfred Deckert NRD 104.0 105.0 239.3
3 Thomas Prosser RFN 109.0 99.0 233.2
4 Kari Ylianttila Finlandia 103.0 99.5 226.0
5 Christoph Schwartz RFN 105.0 98.5 225.4
6 Dag Holmen Jensen Norwegia 104.5 98.5 223.2
7 Primoz Ulaga Jugosławia 106.0 97.5 220.9
8 Klaus Ostwald NRD 101.0 103.0 220.1
9 Roger Ruud Norwegia 109.5 92.0 219.6
10 Peter Schwinghammer RFN 106.0 94.0 219.5
  Johan Saetre Norwegia 98.0 102.0 219.5
12 Nakatsu Nabuo Japonia 102.5 96.0 218.4
13 Armin Kogler Austria 99.0 100.0 218.1
14 Ole Bremseth Norwegia 105.0 93.0 217.2
15 Jan Tanczos Czechosłowacja     215.5
16 Halvor Asphol Norwegia     213.2
17 Richard Schallert Austria     212.3
18 Vladimir Cherniaev ZSRR     210.9
  Laszlo Fischer Węgry     210.9
20 Thomas Klauser RFN     210.1
  Alfred Groyer Austria     210.1
  Hansjoerg Sumi Szwajcaria 97.5 99.0 210.1
23 Ivar Mobekk Norwegia     206.9
24 Rajko Lotric Jugosławia     205.1
25 Markku Pusenius Finlandia     202.7
  Georg Waldvogel RFN     202.7
27 Jari Puikkonen Finlandia     202.2
28 Hubert Neuper Austria     201.8
29 Uli Boll RFN     201.5
30 Massimo Rigoni Włochy     201.3
31 Miran Tepes Jugosławia     201.0
32 Olav Hansson Norwegia     200.2
33 Masaru Nagaoka Japonia 97.0 92.0 199.6
34 Andreas Bauer RFN     198.9
35 Satoru Matsuhashi Japonia 97.0 91.0 198.7
36 Manfred Steiner Austria     197.0
37 Per Bergerud Norwegia     195.3
38 Thomas Hasselberger RFN     194.6
39 Jouko Toermaenen Finlandia     194.5
40 Markku Reijonen Finlandia     194.0
41 Mathias Buse NRD     192.6
42 Chiharu Nishikata Japonia 97.5 86.5 191.1
43 Horst Bulau Kanada     190.6
44 Per Balkasen Szwecja     190.4
45 Andre Scharikov ZSRR     190.3
46 Roland Glas Szwajcaria     190.2
47 Paul Egloff Szwajcaria     186.2
48 Joachim Ernst RFN     184.7
49 Wolfgang Steiert RFN     182.9
50 Josef Samek Czechosłowacja     173.0
51 Pentti Kokkonen Finlandia     101.5
52 Jeffrey Hastings USA     97.7
53 Benito Bonetti Szwajcaria     96.9
54 Reed Zuehlke USA     96.6
55 Igor Morours ZSRR     96.2
56 Horger Freitag NRD     95.6
57 Patric Dubiez Francja     95.2
58 Lorenz Wegscheider RFN     94.2
59 Anders Daun Szwecja     93.8
60 Ron Richards Kanada     93.7
61 Masahiro Akimoto Japonia 92.0   93.3
62 John Denney USA     92.3
63 Bernard Guillaume Francja     92.2
64 Hirokazu Yagi Japonia 90.0   91.5
65 Steve Collins Kanada     91.2
  Bo Andersson Szwecja     91.2
67 Miroslav Slusny Czechosłowacja     91.0
68 Batista Carli Włochy     90.4
  Leonid Komarov ZSRR     90.4
70 Gerard Colin Francja     90.2
71 Hans Wallner Austria     90.0
72 Gennadi Prokopenko ZSRR     89.4
73 Seppo Toivonen Szwecja     89.3
74 Josef Heumann RFN     89.2
  Ernst Vettori Austria     89.2
76 Lido Tomasi Włochy     88.1
77 Gabor Geller Węgry     88.0
78 Thomas Ihle RFN     87.6
79 Sergej Muchin ZSRR     84.4
80 Andreas Geiger RFN     83.9
81 Philippe Jacoberger Francja     83.8
82 Frantisek Novak Czechosłowacja     81.0
83 Vasja Bajc Jugosławia     77.2
84 Juan Meno Hiszpania     72.4
85 Andreas Felder Austria     71.5
86 Jose Rivera Hiszpania     67.6
87 John Broman USA     65.2
88 Peter Rohwein RFN     52.2

« Turniej Czterech Skoczni 1981/1982 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1981/1982

Turniej Czterech Skoczni 1981/1982

Najbliższe zawody
20 stycznia 2020 (poniedziałek)
09:30
YOG Lozanna
10:30
YOG Lozanna
konkurs mix
22 stycznia 2020 (¶roda)
09:00
YOG Lozanna
s. próbna (szt. mix)
10:00
YOG Lozanna
szt. mix (skoki)
13:30
YOG Lozanna
szt. mix (bieg)
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich