Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
06.01.1981 - Bischofshofen (Austria) K-106
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Armin Kogler Austria 108.5 97.5 234.2
2 Hubert Neuper Austria 107.5 93.0 228.7
3 Per Bergerud Norwegia 103.0 96.0 223.9
4 Hans Wallner Austria 101.5 96.0 223.3
5 Roger Ruud Norwegia 107.5 93.5 222.4
6 Mathias Buse NRD 98.0 92.0 211.8
7 Johan Saetre Norwegia 97.0 90.5 209.3
8 Jouko Toermaenen Finlandia 97.5 89.0 204.9
9 Peter Rohwein RFN 94.5 93.5 204.5
10 Leos Skoda Czechosłowacja 94.5 90.5 199.8
11 Jari Puikkonen Finlandia 96.0 82.0 198.6
12 Masahiro Akimoto Japonia 94.0 90.0 196.4
13 Andreas Felder Austria 95.0 88.0 196.0
14 Kari Heinonen Finlandia 95.5 84.5 195.3
15 Manfred Steiner Austria 93.5 89.0 193.8
16 Bogdan Norcic Jugosławia     193.4
17 Thomas Meisinger NRD     190.0
18 Piotr Sunin ZSRR     189.2
19 Kari Ylianttila Finlandia 90.5 86.5 189.0
20 Hirokazu Yagi Japonia 92.0 83.5 187.5
21 Alexi Borovitin ZSRR     187.4
22 Hans Millonig Austria 96.0 81.0 186.1
23 Alfred Groyer Austria 91.5 84.0 186.0
24 Fritz Koch Austria 88.0 90.0 185.0
25 Thomas Klauser RFN     184.7
26 Alois Lipburger Austria 90.5 87.0 183.3
27 Joachim Ernst RFN     182.9
28 Jeffrey Davis USA     181.1
29 Pl. Schmidinger Szwajcaria     179.1
30 Klaus Tuchscherer Austria 88.5 84.0 178.5
31 Horst Bulau Kanada     177.4
32 Manfred Deckert NRD     177.3
33 Primoz Ulaga Jugosławia     176.5
34 Ulrich Pschera NRD     175.7
35 Satoru Matsuhashi Japonia 89.0 80.5 175.6
36 Hansjoerg Sumi Szwajcaria     173.0
37 John Broman USA     171.6
38 Peter Schwinghammer RFN     171.5
39 Jari Pulkkinen Finlandia     171.2
40 Leonid Komarov ZSRR     171.1
41 Christoph Schwartz RFN     171.0
42 Pentti Kokkonen Finlandia     170.6
43 Stanisław Bobak Polska     169.5
44 Uli Boll RFN     168.7
45 Reed Zuehlke USA     168.3
  Yuji Kawamura Japonia 86.5   168.3
47 Steve Collins Kanada     165.8
48 Piotr Fijas Polska     164.7
49 Henryk Tajner Polska     162.7
50 John Denney USA     160.7
51 Massimo Rigoni Włochy     87.1
52 Jan Holmlund Szwecja     85.7
53 Terje Oedegard Norwegia     85.3
54 Andreas Bauer RFN     85.2
55 Ron Richards Kanada     84.9
56 Keijo Korhonen Finlandia     84.7
57 Masaru Nagaoka Japonia 83.0   84.1
58 Josef Brzuchanski Czechosłowacja     83.6
59 Horger Freitag NRD     83.3
60 Josef Samek Czechosłowacja     82.3
61 Tom Levorstad Norwegia     81.8
  Zoltan Kelemen Węgry     81.8
  Rajko Lotric Jugosławia     81.8
  Laszlo Fischer Węgry     81.8
65 Shinichi Tanaka Japonia 82.5   81.4
66 Bohumil Vacek Czechosłowacja     80.9
67 Ernst Vettori Austria     79.6
  Thomas Prosser RFN     79.6
69 Sajae Tsuruga Japonia 81.0   78.8
70 Miro Bizjak Jugosławia     78.4
71 Brane Benedik Jugosławia     78.1
72 Axel Zitzmann NRD     76.8
73 Seppo Toivonen Szwecja     76.6
74 Jan Łoniewski Polska     75.8
75 Anders Daun Szwecja     75.1
  Vladimir Cherniaev ZSRR     75.1
77 Jiri Parma Czechosłowacja     72.2
78 Georges Jaquier Szwajcaria     69.6
79 Alfred Lengauer Austria     69.2
80 Heinz Koch Austria     69.0
81 Rupert Hirner Austria     68.2
82 Tom Thompson Kanada     68.0
83 Paul Egloff Szwajcaria     66.9
84 Oleg Servo ZSRR     66.7
85 Benito Bonetti Szwajcaria     65.7
86 Tomas Jernkrook Szwecja     65.6
87 Ivano Wegher Włochy     65.4
88 Angel Jeaniquet Hiszpania     64.4
89 Gabor Geller Węgry     60.5
90 Lido Tomasi Włochy     57.6
91 Rikiya Jinno Japonia 68.0   54.1
  Loris Stella Włochy     54.1
93 Vladimir Bojarintchev ZSRR     52.8

« Turniej Czterech Skoczni 1980/1981 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1980/1981

Turniej Czterech Skoczni 1980/1981

Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich