Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
04.01.1981 - Innsbruck (Austria) K-106
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jari Puikkonen Finlandia 101.0 99.5 235.6
2 Hubert Neuper Austria 98.0 99.0 230.7
3 Armin Kogler Austria 96.5 101.0 229.4
4 Pentti Kokkonen Finlandia 98.0 99.0 228.2
5 Roger Ruud Norwegia 97.0 96.0 220.6
6 Klaus Tuchscherer Austria 95.0 98.0 219.6
7 Kari Heinonen Finlandia 98.5 93.0 217.5
8 Johan Saetre Norwegia 97.0 94.0 216.8
9 Pjotr Sunin ZSRR 96.0 93.5 213.7
10 Hans Wallner Austria 93.5 97.0 212.1
11 Axel Zitzmann NRD 96.5 91.0 211.9
12 Jouko Toermaenen Finlandia 92.5 93.5 210.3
13 Per Bergerud Norwegia 91.0 98.0 210.0
14 Reed Zuehlke USA 95.5 92.0 208.9
15 Leos Skoda Czechosłowacja 93.0 93.5 208.0
16 Peter Schwinghammer RFN 90.5 96.0 207.0
  Manfred Deckert NRD 93.5 93.0 207.0
18 Kari Ylianttila Finlandia 91.5 93.0 206.7
19 Piotr Fijas Polska 94.0 93.0 206.2
20 Alfred Groyer Austria 93.0 91.0 205.5
21 Thomas Meisinger NRD 93.0 92.5 205.1
22 Hirokazu Yagi Japonia 90.5 92.5 204.6
23 Masahiro Akimoto Japonia 92.0 92.0 204.5
24 Hans Millonig Austria 91.0 93.5 204.2
25 Horst Bulau Kanada 91.0 93.0 203.5
26 Steve Collins Kanada 91.0 94.0 203.4
27 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 93.0 91.0 201.5
28 Vladimir Tschernajev ZSRR 91.5 92.0 201.3
29 Joachim Ernst RFN 92.0 93.0 200.9
30 Mathias Buse NRD 90.5 92.5 200.1
31 Ernst Vettori Austria 91.0 91.5 199.4
32 Peter Rohwein RFN 92.0 92.0 199.0
33 Andreas Bauer RFN 89.0 96.0 198.9
34 Jan Holmlund Szwecja 91.5 90.0 198.5
35 Uli Boll RFN 88.0 92.5 196.6
36 Ulrich Pschera NRD 91.5 88.5 196.4
37 Stanisław Bobak Polska 92.0 87.0 196.0
38 Christoph Schwarz RFN 88.0 93.0 195.3
39 Josef Samek Czechosłowacja 89.0 89.0 195.1
40 Lido Tomasi Włochy 91.0 90.0 193.3
41 Willi Puerstl Austria 89.0 89.5 192.8
42 Thomas Klauser RFN 89.0 93.0 192.2
43 Fritz Koch Austria 89.0 90.0 191.0
44 Keijo Korhonen Finlandia 89.0 88.5 190.9
45 Primoz Ulaga Jugosławia 90.0 90.0 190.4
46 Leonid Komarov ZSRR 89.0 89.0 190.1
47 Jari Pulkkinen Finlandia 89.0 87.0 188.3
48 Thomas Prosser RFN 89.0 89.0 188.1
49 Seppo Toivonen Szwecja 88.5 88.0 187.0
50 John Denney USA 92.0 84.0 184.8
51 Massimo Rigoni Włochy 88.0 86.0 182.5
52 Alexi Borovitin ZSRR 92.5 87.0 164.7
53 Alois Lipburger Austria 89.0   91.8
54 Branko Benedik Jugosławia 88.0   90.9
55 Manfred Steiner Austria 86.5   90.8
56 Jeff Davis USA 87.0   90.5
57 Gabor Geller Węgry 88.0   90.4
58 Shinichi Tanaka Japonia 85.0   89.7
59 Per Balkasen Szwecja 86.5   88.3
60 Paul Egloff Szwajcaria 86.0   87.6
61 Bohumil Vacek Czechosłowacja 85.0   86.7
62 Saturu Matsuhashi Japonia 84.0   86.3
63 Heinz Koch Austria 85.5   85.4
64 Holger Freitag NRD 84.0   85.3
65 Masaru Nagaoka Japonia 83.5   85.1
66 Gerard Colin Francja 84.5   85.0
67 Bernard Guillaume Francja 85.0   84.7
68 Placide Schmidinger Szwajcaria 83.5   84.1
69 Georges Jaquiery Szwajcaria 83.0   82.9
70 Ron Richards Kanada 83.0   82.4
71 Tom Levorstad Norwegia 82.5   82.2
72 Andreas Felder Austria 83.5   81.1
73 Terje Oedegard Norwegia 82.0   81.0
74 Sakae Tsuruga Japonia 78.5   79.6
75 Rajko Lotric Jugosławia 79.5   79.5
76 Zoltan Kelemen Węgry 83.0   79.4
77 Philippe Jacoberger Francja 81.0   79.1
78 Bogdan Norcic Jugosławia 80.0   78.2
79 John Broman USA 79.0   77.8
80 Marjan Urbancic Jugosławia 81.0   77.6
81 Thierry Sauvanet Francja 79.5   76.5
82 Jiri Parma Czechosłowacja 79.0   75.8
83 Tom Thompson Kanada 79.5   75.5
84 Josef Brzuchanski Czechosłowacja 78.0   75.4
85 Henryk Tajner Polska 78.5   75.1
86 Wladimir Bojarinzev ZSRR 77.5   73.2
87 Rupert Hirner Austria 77.0   73.0
88 Laszlo Fischer Węgry 78.0   72.9
89 Tomas Jernkrook Szwecja 74.0   67.8
90 Jan Łoniewski Polska 72.0   66.0
91 Ivano Wegher Włochy 73.0   65.4
92 Oleg Serov ZSRR 73.0   64.9
93 Alfred Lengauer Austria 73.0   64.4
94 Rikiya Jinno Japonia 70.0   62.2
95 Miro Bizjak Jugosławia 72.0   61.5
96 Benito Bonetti Szwajcaria 71.0   60.1
97 Loris Stella Włochy 68.0   55.9
98 Anders Daun Szwecja 68.0   55.4
99 Angel Joaniquet Hiszpania 66.0   52.1
100 Yuji Kawamura Japonia 81.0   47.1

« Turniej Czterech Skoczni 1980/1981 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1980/1981

Turniej Czterech Skoczni 1980/1981

Kalendarium
Anssi Koivuranta
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Robert Valentin Tatu (1996)
Brian Wallace (1993)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich