TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
30.12.1980 - Oberstdorf (RFN) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Hubert Neuper Austria 109.5 110.0 256.8
2 Jari Puikkonen Finlandia 109.0 108.0 252.3
3 Roger Ruud Norwegia 107.5 109.0 251.1
4 Armin Kogler Austria 107.5 107.0 248.3
5 Pentti Kokkonen Finlandia 105.0 107.0 240.3
6 Thomas Meisinger NRD 106.5 106.0 239.5
7 Jouko Toermaenen Finlandia 106.0 103.0 237.1
8 Per Bergerud Norwegia 101.5 108.0 235.3
9 Mathias Buse NRD 107.0 101.0 234.2
10 Kari Ylianttila Finlandia 105.5 101.0 234.1
11 Hubert Schwarz RFN     232.4
  Hirokazu Yagi Japonia 102.0 104.0 232.4
13 Ulrich Pschera NRD     231.3
14 Christoph Schwartz RFN     231.0
15 Stanisław Bobak Polska     229.6
16 Horst Bulau Kanada     228.5
17 Manfred Deckert NRD     227.4
18 Johan Saetre Norwegia     225.0
19 Hermann Weinbuch RFN     224.7
20 Peter Rohwein RFN     224.4
21 Brane Benedik Jugosławia     222.3
22 Alfred Groyer Austria     221.2
23 Peter Schwinghammer RFN     221.1
24 Thomas Klauser RFN     220.5
25 Hans Wallner Austria     220.3
26 Jan Holmlund Szwecja     220.2
27 Lido Tomasi Włochy     219.6
28 Klaus Tuchscherer Austria     219.1
29 Massimo Rigoni Włochy     217.8
30 Alexi Borovitin ZSRR     217.5
31 Joachim Ernst RFN     217.3
32 Masahiro Akimoto Japonia 97.0 104.0 216.9
33 Hansjoerg Sumi Szwajcaria     216.4
34 Piotr Sunin ZSRR     215.8
35 Uli Boll RFN     215.4
36 Jon-Eilert Boegseth Norwegia     214.9
37 Tom Levorstad Norwegia     214.0
38 Kari Heinonen Finlandia     212.7
39 Terje Oedegard Norwegia     210.8
40 Piotr Fijas Polska     210.0
41 Hans Millonig Austria     209.4
42 Vladimir Cherniaev ZSRR     206.8
43 Josef Samek Czechosłowacja     206.7
44 Fritz Koch Austria     205.3
45 Primoz Ulaga Jugosławia     204.2
46 Jeffrey Davis USA     203.0
  Bernard Moullier Francja     203.0
48 Pl. Schmidinger Szwajcaria     202.5
49 Leos Skoda Czechosłowacja     197.0
50 Sajae Tsuruga Japonia 95.0 90.0 194.5
51 Bogdan Norcic Jugosławia     180.0
52 Horger Freitag NRD     101.3
53 Thomas Prosser RFN     101.2
54 Seppo Toivonen Szwecja     100.9
55 Per Balkasen Szwecja     100.8
  Willi Puerstl Austria     100.8
57 John Denney USA     100.5
58 Steve Collins Kanada     99.1
59 Jari Pulkkinen Finlandia     98.4
60 Satoru Matsuhashi Japonia 94.0   98.1
61 Georg Waldvogel RFN     97.8
62 Shinichi Tanaka Japonia 95.5   97.7
63 Axel Zitzmann NRD     97.4
64 Thomas Mueller RFN     97.2
  Marjan Urbancic Jugosławia     97.2
66 Keijo Korhonen Finlandia     96.1
67 Rajko Lotric Jugosławia     95.3
68 Ron Richards Kanada     95.1
69 Josef Brzuchanski Czechosłowacja     94.9
70 Philippe Jacoberger Francja     94.6
71 Andreas Bauer RFN     94.5
72 Reed Zuehlke USA     94.2
73 Paul Egloff Szwajcaria     93.7
74 Gerard Colin Francja     93.1
75 Jan Łoniewski Polska     92.7
76 Masaru Nagaoka Japonia 91.0   90.9
77 Yuji Kawamura Japonia 80.0   90.5
  Albert Wursthorn RFN     90.5
79 John Broman USA     90.0
  Vladimir Bojarintchev ZSRR     90.0
81 Leonid Komarov ZSRR     88.8
82 Roland Glas Szwajcaria     88.3
83 Zoltan Kelemen Węgry     87.9
84 Miro Bizjak Jugosławia     87.6
85 Gabor Geller Węgry     87.5
86 Thierry Sauvanet Francja     84.7
87 Lorenz Wegscheider RFN     84.5
88 Ivano Wegher Włochy     83.1
89 Bernard Guillaume Francja     82.5
90 Jens Weissflog NRD     81.9
91 Andrej Kaizer Jugosławia     81.0
92 Laszlo Fischer Węgry     80.4
93 Bohumil Vacek Czechosłowacja     79.4
94 Georges Jaquier Szwajcaria     78.8
95 Henryk Tajner Polska     78.1
96 Tomas Jernkrook Szwecja     77.4
97 Tom Thompson Kanada     76.7
98 Loris Stella Włochy     75.8
99 Jiri Parma Czechosłowacja     73.4
100 Benito Bonetti Szwajcaria     73.0
101 Rikiya Jinno Japonia 86.0   72.5
102 Angel Jeaniquet Hiszpania     69.1
103 Anders Daun Szwecja     61.9
104 Oleg Servo ZSRR     59.1

« Turniej Czterech Skoczni 1980/1981 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1980/1981

Turniej Czterech Skoczni 1980/1981

Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
14:15
P¦ Engelberg
konkurs ind.
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (jedna seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »