Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
05.01.1974 - Bischofshofen (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Bernd Eckstein NRD 106.0 98.0 237.4
2 Walter Steiner Szwajcaria 103.5 100.0 235.7
3 Hans Georg Aschenbach NRD 100.0 100.5 235.0
4 Dietrich Kampf NRD 101.0 99.5 230.0
5 Henry Glass NRD 100.0 97.5 227.3
6 Odd Grette Norwegia 100.0 98.5 223.7
7 Gari Napalkov ZSRR 98.0 95.5 221.7
8 Hiroshi Itagaki Japonia 99.5 93.0 219.3
9 Heinz Wossipiwo NRD 100.0 93.0 218.5
10 Hans Schmid Szwajcaria 98.0 93.0 214.7
11 Dietmar Aschenbach NRD 95.0 95.5 209.5
12 Jiri Raska Czechosłowacja 95.0 92.0 209.1
13 Rainer Schmidt NRD 96.0 92.5 208.7
14 Anton Innauer Austria 97.0 90.0 208.6
15 Esko Rautionaho Finlandia 95.0 92.5 208.3
16 Leos Skoda Czechosłowacja 96.0 93.5 207.6
  Bjarne Naes Norwegia 99.5 90.0 207.6
18 Jochen Danneberg NRD 96.0 93.0 207.4
19 Alfred Grosche RFN 99.5 92.0 206.9
20 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 99.0 89.5 206.7
21 Kazuhiro Akimoto Japonia 98.0 87.0 205.3
22 Reinhold Bachler Austria 95.0 91.0 205.2
23 Akitsugu Konno Japonia 95.0 88.0 203.5
24 Janez Jurman Jugosławia 92.5 98.0 203.0
25 Hisayothi Sawada Japonia 92.5 92.0 200.6
26 Ron Stelle USA 94.0 92.0 199.7
  Johan Saetre Norwegia 93.5 90.0 199.7
28 Kari Ylianttila Finlandia 94.0 89.0 199.5
  Hans Wallner Austria 93.5 92.0 199.5
30 Tadeusz Pawlusiak Polska 93.5 89.0 198.8
31 Christer Karlsson Szwecja 94.0 91.5 198.5
32 Jaromir Lidak Czechosłowacja 92.5 90.5 197.0
33 Tauno Kaeyhko Finlandia 90.5 92.0 196.8
34 Rudolf Tusch RFN 89.5 92.5 194.1
35 Karel Kodejska Czechosłowacja 92.0 89.5 193.4
36 Wojciech Fortuna Polska 95.0 88.5 193.2
37 Jury Kalinin ZSRR 88.5 88.5 192.6
38 Masakatsu Asari Japonia 89.5 90.5 191.8
39 Josef Schwinghammer RFN 94.0 87.0 191.7
40 Ernst von Grueningen Szwajcaria 91.0 88.0 190.9
  Peter Stefancic Jugosławia 92.5 86.5 190.9
42 Josef Matous Czechosłowacja 91.0 90.0 190.7
43 Jouko Toermaenen Finlandia 88.5 88.0 188.9
44 Josef Bonetti Szwajcaria 93.0 90.5 188.7
45 Arnfinn Henden Norwegia 91.0 89.5 186.5
46 Rolf Nordgren Szwecja 92.0 87.0 185.9
47 Marian Prelovsek Jugosławia 89.0 88.5 185.8
48 Marjan Mesec Jugosławia 91.5 90.5 185.6
49 Andreas Lundqvist Szwecja 94.0 80.5 184.1
50 Rudolf Wanner Austria 88.0 87.0 183.3
51 Hans Millonig Austria 87.0 88.0 182.8
52 Jay Rand USA 89.0 88.0 182.6
53 Walter Schwabl Austria 89.0 82.0 181.7
54 Gilbert Poirot Francja 87.0 87.5 181.6
55 Sergej Botschkov ZSRR 88.0 83.5 181.4
56 Peter Wilson Kanada 92.0 82.0 177.9
  Thomas Lundgren Szwecja 91.0 83.0 177.9
58 Eric Aubert Szwajcaria 88.0 85.5 177.7
59 Tom Reaper Kanada 92.0 84.0 174.2
60 Peter Dubb RFN 87.0 86.5 173.2
61 Jerri Martin USA 83.0 83.0 172.2
62 Richard Grady Kanada 86.0 87.0 172.0
63 Adam Krzysztofiak Polska 90.0 78.5 170.7
64 Jean-F. Jacoberger Francja 91.5 83.0 170.6
65 Branko Dolhar Jugosławia 86.0 83.0 167.9
66 Sepp Gratzer Austria 88.5 81.0 167.6
67 Walter Habersatter jr. Austria 86.0 81.0 167.1
68 Stanisław Bobak Polska 90.0 94.0 166.9
69 Karl Schnabl Austria 85.5 81.5 166.6
70 Sepp Zehnder Szwajcaria 84.0 80.5 166.1
71 Richard Graves Kanada 88.5 80.5 163.9
72 Danilo Pudgar Jugosławia 87.0 79.0 160.7
73 Aleksander Karapusov ZSRR 83.0 78.5 155.4
74 Ernst Wursthorn RFN 80.0 80.0 153.3
75 Lenhart Elimaee Szwecja 79.5 80.0 153.1
76 Georgi Lasev Bułgaria 78.0 78.0 150.2
77 Gregory Windsperger USA 82.5 79.5 149.6
78 Knut Nordle Kanada 84.0 75.0 144.9
79 Wladimir Napylow ZSRR 89.0 82.0 140.2
80 Jeff Wright USA 76.0 78.0 130.9
81 Ivan Zharkov Bułgaria 78.0 73.5 128.9
82 Bernd Zapf RFN 73.0 74.0 128.6
83 Klaus Boll RFN 83.0 82.5 127.0
84 Sandro Dalle Ave Włochy 74.0 73.0 126.6
  Lido Tomasi Włochy 78.0 74.0 126.6
86 Arne Haugen USA 91.5 89.5 125.2
87 Tascho Sterev Bułgaria 78.5 79.5 114.5
88 Yvan Richard Francja 88.0 88.5 108.9
89 Jean-Claude Gaillard Francja 90.5 81.0 105.9
90 Maurizio Dunnhofer Włochy 64.0 67.0 104.2
91 Georgi Geliov Bułgaria 68.0 69.0 104.1
92 Ermis Bontempelli Włochy 63.5 63.5 93.1

« Turniej Czterech Skoczni 1973/1974 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1973/1974

Turniej Czterech Skoczni 1973/1974

Kalendarium
Eddie Edwards
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich