TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
03.01.1974 - Innsbruck (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Hans Georg Aschenbach NRD 94.0 96.0 251.3
2 Hans Schmid Szwajcaria 95.0 97.0 244.6
3 Walter Steiner Szwajcaria 94.0 95.0 242.9
4 Henry Glass NRD 94.5 91.0 240.5
5 Bernd Eckstein NRD 93.0 93.0 239.2
6 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 91.0 96.0 236.6
7 Reinhold Bachler Austria 91.0 94.5 236.0
8 Juriy Kalinin ZSRR 91.5 92.0 235.7
9 Dietrich Kampf NRD 91.0 93.5 235.6
10 Tadeusz Pawlusiak Polska 92.0 91.0 234.5
11 Alfred Grosche RFN     231.1
12 Hans Wallner Austria     227.9
13 Akitsugu Konno Japonia 91.0 86.5 226.8
14 Esko Rautionaho Finlandia     224.7
15 Tauno Kaeyhko Finlandia     221.8
  Josef Bonetti Szwajcaria     221.8
17 Hiroshi Itagaki Japonia 88.0 86.0 221.4
18 Adam Krzysztofiak Polska     220.3
19 Josef Matous Czechosłowacja     219.4
20 Jerry Martin USA     218.4
21 Jiri Raska Czechosłowacja     217.8
22 Jouko Toermaenen Finlandia     215.9
23 Ron Stelle USA     215.7
24 Sergei Botschkov ZSRR     215.6
25 Wladimir Napylow ZSRR     215.3
26 Jochen Danneberg NRD     213.9
  Garij Napalkov ZSRR     213.9
28 Heinz Wossipiwo NRD     213.4
29 Johan Saetre Norwegia 87.0 85.0 212.6
30 Anton Innauer Austria     212.0
31 Gregory Windsperger USA     211.9
  Walter Schwabl Austria     211.9
33 Rainer Schmidt NRD     211.2
34 Leos Skoda Czechosłowacja     210.7
35 Richard Graves Kanada     210.4
36 Masakatsu Asari Japonia     210.1
37 Ernst von Grueningen Szwajcaria     209.7
38 Josef Schwinghammer RFN     207.9
39 Christer Karlsson Szwecja     207.7
40 Rudolf Wanner Austria     207.3
41 Anders Lundqvist Szwecja     205.9
42 Kari Ylianttila Finlandia     205.7
43 Hisayothi Sawada Japonia     205.6
44 Peter Stefancic Jugosławia     204.9
45 Thomas Lundgren Szwecja     203.7
46 Jaromir Lidak Czechosłowacja     203.3
47 Dietmar Aschenbach NRD     202.0
  Jay Rand USA     202.0
49 Richard Grady Kanada     199.1
50 Odd Grette Norwegia 84.5 84.0 198.7
51 Marian Prelovsek Jugosławia     198.6
52 Tom Reaper Kanada     198.4
53 Karel Kodejska Czechosłowacja     197.6
54 Branko Dolhar Jugosławia     194.2
55 Peter Dubb RFN     193.8
56 Gilbert Poirot Francja     192.9
57 Peter Wilson Kanada     192.5
58 Arne Haugen USA 79.0 82.5 190.4
59 Bjarne Naes Norwegia 79.0 84.0 189.7
60 Rolf Nordgren Szwecja     185.2
61 Arnfinn Henden Norwegia 79.0 83.0 184.6
62 Janez Jurman Jugosławia     183.3
63 Sepp Zehnder Szwajcaria     182.2
64 Stanisław Bobak Polska     181.0
65 Georgi Lasev Bułgaria     178.4
66 Sepp Gratzer Austria     178.2
67 Knut Nordle Kanada     176.1
68 Klaus Boll RFN     175.2
69 Danilo Pudgar Jugosławia     175.1
70 Aleksandr Karapuzov ZSRR     174.4
71 Ernst Wursthorn RFN     173.0
72 Bernd Zapf RFN     172.9
73 Tascho Sterev Bułgaria     172.0
74 Yvan Richard Francja     171.4
75 Lenhart Elimaee Szwecja     170.2
76 James Yerrly Francja     168.7
77 Jeff Wright USA     168.2
78 Lido Tomasi Włochy     167.8
79 Eric Aubert Szwajcaria     167.7
80 Wojciech Fortuna Polska     165.7
81 Marjan Mesec Jugosławia     165.0
82 Hans Millonig Austria     164.6
83 X. Bontepelli Włochy     156.1
84 Rudolf Tusch RFN     154.2
85 Ivan Scharkov Bułgaria     153.6
86 Alessio Dunnhofer Włochy     151.5
87 S. Dalle Ave Włochy     149.9
88 Kazuhiro Akimoto Japonia     149.6
89 Georgi Geliov Bułgaria     135.0
90 Jacques Gaillard Francja     111.2

« Turniej Czterech Skoczni 1973/1974 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1973/1974

Turniej Czterech Skoczni 1973/1974

Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »