Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
30.12.1973 - Oberstdorf (RFN) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Hans Georg Aschenbach NRD 110.0 99.0 245.1
2 Heinz Wossipiwo NRD 106.0 96.0 225.0
3 Hans Schmid Szwajcaria 104.5 95.0 222.8
4 Esko Rautionaho Finlandia 104.0 93.0 221.3
5 Juriy Kalinin ZSRR 103.0 93.0 218.9
6 Kari Ylianttila Finlandia 103.0 94.0 217.8
7 Alfred Grosche RFN 104.0 93.0 217.3
8 Tadeusz Pawlusiak Polska 99.0 93.0 211.8
9 Jochen Danneberg NRD 100.0 95.0 210.5
10 Hiroshi Itagaki Japonia 99.0 92.0 210.4
  Hisayothi Sawada Japonia 100.0 91.0 210.4
12 Dietmar Aschenbach NRD 102.0 96.0 209.7
13 Jerry Martin USA 97.0 92.0 209.6
14 Walter Steiner Szwajcaria     208.1
15 Rainer Schmidt NRD     207.8
16 Bernd Eckstein NRD     206.7
17 Akitsugu Konno Japonia 98.0 91.0 204.7
18 Leos Skoda Czechosłowacja     203.8
  Jiri Raska Czechosłowacja     203.8
20 Vladimir Frolov ZSRR     202.0
  Rudolf Höhnl Czechosłowacja     202.0
22 Dietrich Kampf NRD     199.8
23 Josef Schwinghammer RFN     199.3
24 Odd Grette Norwegia 98.0 91.0 199.1
25 Henry Glass NRD     198.8
26 Walter Schwabl Austria     198.2
27 Rolf Nordgren Szwecja 99.0 90.0 198.1
28 Garij Napalkov ZSRR     196.3
  Jouko Toermaenen Finlandia 96.0 91.0 196.3
30 Hans Millonig Austria     196.2
31 Adam Krzysztofiak Polska     195.1
  Hans Wallner Austria     195.1
33 Jaromir Lidak Czechosłowacja     193.6
34 Peter Stefancic Jugosławia     192.8
35 Christer Karlsson Szwecja 97.0 89.0 192.4
36 Janez Jurman Jugosławia     191.4
37 Josef Matous Czechosłowacja     190.5
38 Tauno Kaeyhko Finlandia 96.0 95.0 189.9
39 Ron Stelle USA     189.0
40 Rudolf Wanner Austria     187.4
41 Kazuhiro Akimoto Japonia     186.6
42 Aleksandr Karapuzov ZSRR     186.0
43 Marian Prelovsek Jugosławia     185.4
44 Reinhold Bachler Austria     184.0
45 Johan Saetre Norwegia 96.0 92.0 183.7
46 Willi Puerstl Austria     183.4
47 Karel Kodejska Czechosłowacja     183.2
48 Wladimir Napylow ZSRR     182.5
49 Sergei Botschkov ZSRR     180.8
50 Bjarne Naes Norwegia 96.0 84.0 180.5
51 Anders Lundqvist Szwecja 95.0 83.0 180.2
52 Ernst Wursthorn RFN     178.7
53 Ernst von Grueningen Szwajcaria     177.2
54 Danilo Pudgar Jugosławia     176.5
55 Peter Wilson Kanada     176.4
56 Branko Dolhar Jugosławia     175.5
57 Tom Reaper Kanada     175.0
58 Thomas Lundgren Szwecja     173.7
59 Wojciech Fortuna Polska     172.9
60 Richard Graves Kanada     172.7
61 Josef Bonetti Szwajcaria     172.0
62 Knut Nordle Kanada     171.8
63 Arnfinn Henden Norwegia 92.0 80.0 171.0
64 Richard Grady Kanada     170.2
65 Takao Ito Japonia     170.1
66 Arne Haugen USA     169.8
67 Masakatsu Asari Japonia     169.4
68 Sepp Zehnder Szwajcaria     169.1
69 Rudolf Tusch RFN     168.8
70 Gilbert Poirot Francja     165.2
71 A. Angerer RFN     164.0
72 Eric Aubert Szwajcaria     161.6
73 Jay Rand USA     161.4
74 Sepp Gratzer Austria     158.9
75 Bernd Zapf RFN     156.6
76 Czesław Janik Polska     152.5
77 Gregory Windsperger USA     142.9
78 Georgi Lasev Bułgaria     140.6
79 Lenhart Elimaee Szwecja     140.1
80 S. Dalle Ave Włochy     133.0
  Lido Tomasi Włochy     133.0
82 Marjan Mesec Jugosławia     131.7
83 Ivan Schopov Bułgaria     122.9
84 M. Duennhofer Włochy     120.2
85 Yvan Richard Francja     116.8
86 Jacques Gaillard Francja     113.2
87 Klaus Boll RFN     110.1
88 Georgi Geliov Bułgaria     100.0
89 Jeff Wright USA     99.4
90 X. Bontepelli Włochy     97.2
91 Tascho Sterev Bułgaria     88.8

« Turniej Czterech Skoczni 1973/1974 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1973/1974

Turniej Czterech Skoczni 1973/1974

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich