TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup
06.01.1972 - Bischofshofen (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Bjoern Wirkola Norwegia 101.5 103.0 233.6
2 Jiri Raska Czechosłowacja 101.0 102.0 233.0
3 Zbynek Hubac Czechosłowacja 101.0 102.0 229.5
4 Ingolf Mork Norwegia 102.0 98.5 229.0
5 Reinhold Bachler Austria 101.5 101.0 228.8
6 Hans Georg Aschenbach NRD 100.5 99.0 226.1
7 Kakhaber Tsakadze ZSRR 100.5 100.5 225.7
  Walter Steiner Szwajcaria 99.5 101.5 225.7
9 Henry Glass NRD 97.5 105.0 225.0
10 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 101.0 100.5 224.9
11 Leos Skoda Czechosłowacja 101.5 102.0 224.7
  Heinz Wossipiwo NRD 101.0 100.0 224.7
13 Lars Grini Norwegia 98.5 98.0 223.9
14 Danilo Pudgar Jugosławia 100.0 100.0 221.3
15 Fridtjof Prydz Norwegia 99.0 96.5 219.5
16 Kari Ylianttila Finlandia 97.0 91.5 216.6
17 Marjan Mesec Jugosławia     216.3
18 Wojciech Fortuna Polska     214.4
  Jaromir Lidak Czechosłowacja     214.4
20 Alexander Ivanikov ZSRR     214.3
21 Juriy Kalinin ZSRR     213.7
22 Ernst Kroell Austria     212.1
23 Drago Pudgar Jugosławia     211.8
24 Karel Kodejska Czechosłowacja     211.7
25 Alain Macle Francja     211.4
  Serguej Janine ZSRR     211.4
27 Sepp Zehnder Szwajcaria     211.3
28 Heinz Schmidt NRD     211.0
29 Vladimir Cherniaev ZSRR     210.8
30 Esko Rautionaho Finlandia     210.4
31 Tauno Kaeyhko Finlandia     207.9
32 Garij Napalkov ZSRR     207.7
  Frantisek Rydval Czechosłowacja     207.7
  Ernst von Grueningen Szwajcaria     207.7
  Peter Stefancic Jugosławia     207.7
36 Hans Schmid Szwajcaria     204.9
37 Rudolf Wanner Austria     202.0
38 Anatoli Sheglanov ZSRR     201.3
39 Ernst Wursthorn RFN     198.8
40 Adam Krzysztofiak Polska     198.1
41 Tadeusz Pawlusiak Polska     196.7
42 Jo-Inge Bjoerneby Norwegia     195.5
43 Laszlo Geller Węgry     194.5
44 Ludvic Zajc Jugosławia     193.6
45 Manfred Wolf NRD     193.3
46 Anders Lundqvist Szwecja     192.0
47 Bohumil Dolezal Czechosłowacja     191.6
48 Bogdan Norcic Jugosławia     187.9
49 Max Golser Austria     186.4
50 Karl Schnabl Austria     185.0
51 Guenther Guellner RFN     184.6
52 Marian Prelovsek Jugosławia     183.6
53 Franz Salhofer Austria     183.5
54 Alfred Grosche RFN     183.4
55 Gilbert Poirot Francja     179.5
56 Rainer Schmidt NRD     178.6
57 Bernd Zapf RFN     176.1
58 Walter Lampe RFN     175.2
  Eilert Maeler Szwecja     175.2
60 Rolf Nordgren Szwecja     174.4
61 Eric Aubert Szwajcaria     173.6
62 Stanisław G±sienica-Daniel Polska     171.0
63 Josef Matous Czechosłowacja     166.7
64 Rick Gulyas Kanada     166.1
65 Ryszard Witke Polska     165.7
66 Walter Schwabl Austria     165.3
67 Ulf Kvendbo Kanada     165.0
68 Christian Kiehl NRD     164.6
69 Mihaly Geller Węgry     163.7
70 Jouko Toermaenen Finlandia     161.2
71 Sławomir Kardas Polska     160.9
72 Klaus Boll RFN     158.8
73 Mario Cecon Włochy     158.7
74 Antal Zambo Węgry     158.5
75 Zdenek Mezl Kanada     156.1
76 Tommy Eriksson Szwecja     152.8
77 Bruno Patti Włochy     150.9
78 Albino Bazzana Włochy     146.6
79 Peter Dubb RFN     145.6
80 Peter Wilson Kanada     127.1
81 Gelindo Fogliaresi Włochy     118.6
82 Ivan Sandov Bułgaria     115.6
83 Dietmar Aschenbach NRD     50.0

« Turniej Czterech Skoczni 1971/1972 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1971/1972

Turniej Czterech Skoczni 1971/1972

Kalendarium
Andreas Wank
Dzi¶ urodziny obchodz±:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewag± zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
17 lutego 2019 (niedziela)
11:45
P¦ kobiet Oberstdorf
13:00
P¦ kobiet Oberstdorf
14:15
P¦ Willingen
15:15
P¦ Willingen
19 lutego 2019 (wtorek)
20:00
M¦ Seefeld
odprawa techniczna M
20 lutego 2019 (¶roda)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
18:00
M¦ Seefeld
ceremonia otwarcia
21 lutego 2019 (czwartek)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
22 lutego 2019 (pi±tek)
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:30
M¦ Seefeld
kwalifikacje M
17:00
CoC Brotterode
odprawa techniczna K/M
20:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna K/M
23 lutego 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening K/M
09:30
CoC Brotterode
oficjalny trening M
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na HS-130 ?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Timi Zajc
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »