Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
02.01.1972 - Oberstdorf (RFN) K-74
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Yukio Kasaya Japonia 84.0 83.0 247.9
2 Ingolf Mork Norwegia 84.0 84.0 246.5
3 Hans Schmid Szwajcaria 82.0 82.5 235.4
4 Juriy Kalinin ZSRR 81.5 80.0 233.6
5 Esko Rautionaho Finlandia 83.0 80.0 232.0
6 Hiroshi Itagaki Japonia 80.0 81.0 231.3
7 Rainer Schmidt NRD 81.0 81.5 229.7
8 Garij Napalkov ZSRR 80.0 81.0 228.3
9 Guenther Guellner RFN 80.5 80.5 226.8
10 Hans Georg Aschenbach NRD 81.0 79.5 226.5
11 Akitsugu Konno Japonia     226.3
12 Tauno Kaeyhko Finlandia 79.0 79.5 225.3
13 Henry Glass NRD 80.0 79.0 224.6
14 Anatoli Sheglanov ZSRR     223.2
15 Lars Grini Norwegia     222.7
16 Josef Schwinghammer RFN     222.2
17 Zbynek Hubac Czechosłowacja     221.7
18 Tadeusz Pawlusiak Polska     220.9
19 Alfred Grosche RFN     218.7
20 Seiji Aochi Japonia     218.2
  Kakhaber Tsakadze ZSRR     218.2
22 Heinz Wossipiwo NRD     217.9
23 Josef Matous Czechosłowacja     217.2
  Manfred Wolf NRD     217.2
25 Jiri Raska Czechosłowacja     216.1
26 Jo-Inge Bjoerneby Norwegia     216.0
27 Bjoern Wirkola Norwegia     215.9
28 Fridtjof Prydz Norwegia     215.7
29 Adam Krzysztofiak Polska     215.5
30 Petter Skarseth Norwegia     215.4
  Ernst von Grueningen Szwajcaria     215.4
32 Rudolf Höhnl Czechosłowacja     215.0
33 Reinhold Bachler Austria     214.2
  Alexander Ivanikov ZSRR     214.2
35 Ernst Wursthorn RFN     213.4
36 Max Golser Austria     212.6
37 Serguej Janine ZSRR     212.2
38 Jaromir Lidak Czechosłowacja     212.0
39 Bent Tomtum Norwegia     211.4
40 Dietmar Aschenbach NRD     211.3
41 Leos Skoda Czechosłowacja     210.4
42 Ludvic Zajc Jugosławia     210.3
43 Stanisław G±sienica-Daniel Polska     209.9
44 Danilo Pudgar Jugosławia     209.7
45 Odd Hammernes Norwegia     208.8
46 Hisayothi Sawada Japonia     208.6
47 Wojciech Fortuna Polska     208.4
48 Frantisek Rydval Czechosłowacja     207.1
49 Tommy Eriksson Szwecja     207.0
50 Drago Pudgar Jugosławia     206.7
51 Gilbert Poirot Francja     206.5
52 Peter Stefancic Jugosławia     205.7
53 Bohumil Dolezal Czechosłowacja     205.1
54 Marjan Mesec Jugosławia     204.8
55 Takashi Fujisawa Japonia     204.7
56 Walter Steiner Szwajcaria     203.6
57 Marian Prelovsek Jugosławia     203.4
58 Alfred Winkler RFN     203.2
59 Jouko Toermaenen Finlandia     203.1
60 Franz Keller RFN     202.3
61 Anders Lundqvist Szwecja     201.4
62 Heinz Schmidt NRD     201.2
63 Mineyuki Mashiko Japonia     201.0
64 Bogdan Norcic Jugosławia     198.8
65 Eric Aubert Szwajcaria     198.0
66 Christian Kiehl NRD     197.3
67 Karel Kodejska Czechosłowacja     197.1
68 Ernst Kroell Austria     196.7
69 Rudolf Wanner Austria     195.4
70 Karl Schnabl Austria     193.5
71 Zdenek Mezl Kanada     193.2
72 Mario Cecon Włochy     192.7
73 Franz Salhofer Austria     191.8
74 Ryszard Witke Polska     190.8
75 Mihaly Geller Węgry     190.4
76 Rolf Nordgren Szwecja     190.3
77 Ulf Kvendbo Kanada     189.4
78 Ralph Phland RFN     188.2
79 Sepp Zehnder Szwajcaria     187.9
80 Alain Macle Francja     186.7
81 Laszlo Geller Węgry     186.4
82 Klaus Boll RFN     185.5
83 Kari Ylianttila Finlandia     185.0
84 Walter Schwabl Austria     184.5
85 Ivan Sandov Bułgaria     181.9
86 Albino Bazzana Włochy     180.0
87 Peter Wilson Kanada     179.8
88 Antal Zambo Węgry     174.5
89 Jacques Gaillard Francja     166.9
90 Bruno Patti Włochy     166.5
91 Eilert Maeler Szwecja     162.0
92 Gelindo Fogliaresi Włochy     158.1
93 Rick Gulyas Kanada     153.6
94 Sławomir Kardas Polska     145.5
95 Yvan Richard Francja     125.1

« Turniej Czterech Skoczni 1971/1972 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1971/1972

Turniej Czterech Skoczni 1971/1972

Kalendarium
Kamila Karpiel, fot. PZN
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Kamila Karpiel (2001)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich