TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
06.01.1971 - Bischofshofen (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ingolf Mork Norwegia 101.0 102.5 241.2
2 Jiri Raska Czechosłowacja 101.5 100.0 238.9
3 Zbynek Hubac Czechosłowacja 97.0 100.0 226.6
4 Tauno Kaeyhko Finlandia 101.0 97.0 225.5
5 Tadeusz Pawlusiak Polska 100.0 97.5 224.8
6 Walter Steiner Szwajcaria 97.5 100.0 223.3
7 Fridtjof Prydz Norwegia 96.0 99.0 220.8
8 Josef Kraus Czechosłowacja     220.7
9 Bohumil Dolezal Czechosłowacja 97.0 97.5 220.6
10 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 95.5 99.5 219.8
  Didrik Miller-Ellefsen Norwegia 96.0 101.5 219.8
12 Horst Queck NRD     219.6
13 Adam Krzysztofiak Polska     219.4
14 Jo-Inge Bjoerneby Norwegia     213.4
15 Bohuslav Novak Czechosłowacja     210.7
16 Bernd Eckstein NRD     209.5
17 Rudolf Doubek Czechosłowacja     209.1
18 Ryszard Witke Polska     209.0
19 Max Golser Austria     206.3
20 Sepp Zehnder Szwajcaria     206.0
21 Hans Schmid Szwajcaria     205.4
22 Ernst Kroell Austria     204.2
23 Alfred Grosche RFN     202.1
24 Alain Macle Francja     202.0
25 Marjan Mesec Jugosławia     201.2
26 Henry Glass NRD     198.3
27 Gregory Swor USA     197.1
28 Stanisław G±sienica-Daniel Polska     196.5
29 Ludvic Zajc Jugosławia     194.6
30 Reinhold Bachler Austria     193.1
31 Josef Lichtenegger Austria     192.6
  Josef Schwinghammer RFN     192.6
33 Wolfgang Stoehr NRD     191.8
34 Józef Przybyła Polska     191.0
35 Eilert Maeler Szwecja     189.4
36 Juhani Ruotsalainen Finlandia     188.2
37 Martti Niemi Finlandia     187.6
38 Peter Stefancic Jugosławia     187.1
39 Odd Grette Norwegia     182.6
40 Drago Pudgar Jugosławia     179.2
41 William Bakke USA     177.9
  Sigfried Scheutz Austria     177.9
43 Gilbert Poirot Francja     177.1
44 Eberhard Seifert NRD     175.8
45 Ernst von Grueningen Szwajcaria     173.9
46 Guenther Guellner RFN     173.1
47 Karl-Erik Johansson Szwecja     172.5
48 Bruce Jennings USA     171.6
49 Janez Demsar Jugosławia     170.9
50 Gyula Molnar Węgry     167.7
51 Antal Zambo Węgry     166.9
52 Franz Salhofer Austria     166.8
53 Henrik Ohlmayr RFN     163.8
  Rudolf Wanner Austria     163.8
55 Bernd Zapf RFN     163.5
56 Harald Winkler Austria     163.4
57 Mihaly Geller Węgry     163.2
58 Bent Tomtum Norwegia     162.6
59 Rolf Nordgren Szwecja     162.4
60 Karl Schnabl Austria     161.6
61 Franz Keller RFN     160.2
62 Branko Dolhar Jugosławia     155.9
63 Helmut Diess Austria     153.2
64 Eduard Federer Austria     148.9
65 Willhelm Haydt RFN     148.7
66 Haakon Lindbaeck Szwecja     147.4
67 Ernst Wursthorn RFN     147.0
68 Jan Bieniek Polska     146.0
69 Walter Habersatter jun. Austria     137.2
70 Hermann Heindl Austria     135.5
71 Hans Millonig Austria     116.6
72 Hans Wallner Austria     114.7
73 Jacques Gaillard Francja     114.5

« Turniej Czterech Skoczni 1970/1971 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1970/1971

Turniej Czterech Skoczni 1970/1971

Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »