TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
03.01.1971 - Innsbruck (Austria) K-81
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Zbynek Hubac Czechosłowacja 92.0 96.0 246.0
2 Jiri Raska Czechosłowacja 94.5 92.0 243.9
3 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 95.0 93.5 240.2
4 Bent Tomtum Norwegia 92.0 93.0 237.0
5 Josef Kraus Czechosłowacja 92.5 94.0 235.9
6 Walter Steiner Szwajcaria 91.0 95.0 235.4
7 Tauno Kaeyhko Finlandia 92.0 92.5 234.1
8 Jo-Inge Bjoerneby Norwegia 92.5 90.0 233.8
9 Bohumil Dolezal Czechosłowacja 92.5 89.0 230.9
10 Hans Schmid Szwajcaria 89.0 95.0 228.4
11 Adam Krzysztofiak Polska     228.0
12 Fridtjof Prydz Norwegia     226.8
13 Stanisław G±sienica-Daniel Polska     226.3
14 Gregory Swor USA     225.0
  Wolfgang Stoehr NRD     225.0
16 Ingolf Mork Norwegia     223.7
17 Horst Queck NRD     221.6
18 Jan Bieniek Polska     221.4
19 Gilbert Poirot Francja     221.1
20 Bernd Eckstein NRD     220.0
21 Bohuslav Novak Czechosłowacja     219.7
22 Tadeusz Pawlusiak Polska     219.4
23 Józef Przybyła Polska     218.2
24 Ludvic Zajc Jugosławia     216.3
25 Didrik Miller-Ellefsen Norwegia     215.4
26 Eilert Maeler Szwecja     215.3
27 Eberhard Seifert NRD     214.4
28 Rudolf Doubek Czechosłowacja     213.3
29 Ryszard Witke Polska     212.3
30 Juhani Ruotsalainen Finlandia     212.2
  Ernst Kroell Austria     212.2
32 Odd Grette Norwegia     209.9
33 Alfred Grosche RFN     208.5
34 Josef Schwinghammer RFN     207.9
35 Reinhold Bachler Austria     206.9
  Peter Stefancic Jugosławia     206.9
37 Marjan Mesec Jugosławia     205.0
38 Josef Lichtenegger Austria     203.9
39 Bruce Jennings USA     203.8
40 William Bakke USA     202.9
41 Henrik Ohlmayr RFN     201.7
42 Max Golser Austria     199.7
43 Guenther Guellner RFN     199.5
44 Rolf Nordgren Szwecja     199.3
45 Alain Macle Francja     198.0
46 Haakon Lindbaeck Szwecja     197.9
47 Jacques Gaillard Francja     197.1
48 Franz Keller RFN     196.9
49 Janez Demsar Jugosławia     196.2
50 Sepp Zehnder Szwajcaria     196.1
51 Ernst von Grueningen Szwajcaria     194.9
52 Henry Glass NRD     194.4
53 Bernd Zapf RFN     192.4
54 Franz Salhofer Austria     190.6
55 Ernst Wursthorn RFN     189.5
56 Martti Niemi Finlandia     186.9
57 Rudolf Wanner Austria     185.2
58 Willhelm Haydt RFN     181.8
59 Gyula Molnar Węgry     180.9
60 Harald Winkler Austria     176.8
61 Helmut Diess Austria     174.6
62 Antal Zambo Węgry     173.0
63 Branko Dolhar Jugosławia     166.3
64 Karl Schnabl Austria     163.7
65 Ernst Wimmer Austria     163.2
66 Scott Berry USA     159.3
67 Hans Wallner Austria     158.3
68 Drago Pudgar Jugosławia     156.3
69 Karl-Erik Johansson Szwecja     154.2
70 Hermann Heindl Austria     154.0
71 Mihaly Geller Węgry     153.0
72 Sigfried Scheutz Austria     145.0
73 Eduard Federer Austria     132.7
74 Hans Millonig Austria     115.9

« Turniej Czterech Skoczni 1970/1971 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1970/1971

Turniej Czterech Skoczni 1970/1971

Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:40
CoC Ruka
09:45
P¦ kobiet Premanon
11:00
P¦ kobiet Premanon
12:45
P¦ Engelberg
14:15
P¦ Engelberg
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »