Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
27.11.2022, godz. 09:00
Ruka HS-142
04.01.1971 - Innsbruck (Austria) K-81
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Zbynek Hubac Czechosłowacja 92.0 96.0 246.0
2 Jiri Raska Czechosłowacja 94.5 92.0 243.9
3 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 95.0 93.5 240.2
4 Bent Tomtum Norwegia 92.5 93.0 237.0
5 Josef Kraus Czechosłowacja 92.5 94.0 235.9
6 Walter Steiner Szwajcaria 91.5 95.0 235.4
7 Tauno Kaeyhko Finlandia 92.0 92.5 234.1
8 Jon-Inge Bjoerneby Norwegia 92.5 90.0 233.8
9 Bohumil Dolezal Czechosłowacja 92.5 89.0 230.9
10 Hans Schmid Szwajcaria 89.0 95.0 228.4
11 Adam Krzysztofiak Polska 89.0 91.5 228.0
12 Fritjof Prytz Norwegia 90.0 90.0 226.8
13 Stanisław Gąsienica-Daniel Polska 90.0 90.0 226.3
14 Greg Swor USA 89.0 91.5 225.0
  Wolfgang Stoehr NRD 86.5 91.5 225.0
16 Ingolf Mork Norwegia 93.0 98.0 223.7
17 Horst Queck NRD 86.0 91.0 221.6
18 Jan Bieniek Polska 88.0 91.0 221.4
19 Gilbert Poirot Francja 89.0 90.5 221.1
20 Bernd Eckstein NRD 89.0 89.0 220.0
21 Bohuslav Novak Czechosłowacja 90.5 88.0 219.7
22 Tadeusz Pawlusiak Polska 87.0 89.5 219.4
23 Józef Przybyła Polska 86.0 90.0 218.2
24 Ludvik Zajc Jugosławia 86.5 88.5 216.3
25 Didrik Mueller-Ellefsen Norwegia 86.5 90.0 215.4
26 Eilerth Maehler Szwecja 86.0 89.0 215.3
27 Eberhard Seifert NRD 85.0 89.0 214.4
28 Rudolf Doubek Czechosłowacja 86.5 86.0 213.3
29 Ryszard Witke Polska 89.0 86.0 212.3
30 Juhani Ruotsalainen Finlandia 84.5 89.0 212.2
  Ernst Kroell Austria 86.5 87.0 212.2
32 Odd Grette Norwegia 83.5 88.0 209.9
33 Alfred Grosche RFN 86.5 86.5 208.5
34 Josef Schwinghammer RFN 87.0 84.5 207.9
35 Reinhold Bachler Austria 92.0 97.0 206.9
  Peter Stefancic Jugosławia 85.5 86.0 206.9
37 Marjan Mesec Jugosławia 85.0 85.5 205.0
38 Josef Lichtenegger Austria 86.0 83.0 203.9
39 Bruce Jennings USA 84.0 86.0 203.8
40 Bill Bakke USA 82.0 87.0 202.9
41 Henrik Ohlmayr RFN 85.0 83.5 201.7
42 Max Golser Austria 84.5 81.5 199.7
43 Günther Goellner RFN 85.0 83.0 199.5
44 Rolf Nordgren Szwecja 78.0 92.0 199.3
45 Alain Macle Francja 83.0 85.0 198.0
46 Haakon Lindbaeck Szwecja 82.5 84.0 197.9
47 Jacques Gaillard Francja 83.0 84.0 197.1
48 Franz Keller RFN 83.0 81.0 196.9
49 Janez Demsar Jugosławia 80.0 86.0 196.2
50 Sepp Zehnder Szwajcaria 81.5 83.0 196.1
51 Ernst von Grueningen Szwajcaria 81.0 83.0 194.9
52 Henry Glass NRD 89.0 90.0 194.4
53 Bernd Zapf RFN 81.5 82.5 192.4
54 Franz Salhofer Austria 81.5 83.0 190.6
55 Ernst Wursthorn RFN 85.0 78.0 189.5
56 Martti Niemi Finlandia 84.0 75.0 186.9
57 Rudolf Wanner Austria 81.0 80.0 185.2
58 Willhelm Haydt RFN 80.0 80.0 181.8
59 Gyula Molnar Węgry 82.0 82.0 180.9
60 Harald Winkler Austria 75.0 77.5 176.8
61 Helmut Diess Austria 77.0 75.0 174.6
62 Antal Zambo Węgry 77.5 78.0 173.0
63 Branko Dolhar Jugosławia 77.0 78.0 166.3
64 Karl Schnabl Austria 74.0 77.0 163.7
65 Ernst Wimmer Austria 80.0 71.0 163.2
66 Scott Berry USA 75.0 70.0 159.3
67 Hans Wallner Austria 77.0 73.0 158.3
68 Drago Pudgar Jugosławia 82.0 78.0 156.3
69 Karl-Eric Johansson Szwecja 81.0 80.0 154.2
70 Hermann Heindl Austria 72.0 76.0 154.0
71 Mihaly Geller Węgry 75.0 83.0 151.0
72 Sigfried Scheutz Austria 83.5 77.0 145.0
73 Eduard Federer Austria 67.0 69.0 132.7
74 Hans Millonig Austria 63.0 66.0 115.9

« Turniej Czterech Skoczni 1970/1971 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1970/1971

Turniej Czterech Skoczni 1970/1971

Kalendarium
Sebastian Toczek
Najbliższe zawody
26 listopada 2022 (sobota)
07:30
PŚ Ruka
09:00
PŚ Ruka
27 listopada 2022 (niedziela)
07:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
09:00
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
17:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
17:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 3)
LIVE
dzisiaj
23:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich