Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
27.11.2022, godz. 09:00
Ruka HS-142
30.12.1970 - Oberstdorf (RFN) K-74
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ingolf Mork Norwegia 81.5 84.0 235.8
2 Bent Tomtum Norwegia 82.0 84.0 234.1
3 Tadeusz Pawlusiak Polska 81.5 83.0 233.7
4 Zbynek Hubac Czechosłowacja 82.0 83.0 232.5
5 Jiri Raska Czechosłowacja 81.0 81.5 227.5
6 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 80.0 83.5 221.6
7 Horst Queck NRD 76.0 83.5 221.2
8 Bernd Eckstein NRD 81.0 80.0 221.1
9 Tauno Kaeyhko Finlandia 79.0 81.0 220.5
10 Józef Przybyła Polska 80.0 80.0 220.0
11 Jon-Inge Bjoerneby Norwegia 77.0 82.5 218.7
12 Walter Steiner Szwajcaria 78.0 83.0 218.1
13 Stanisław Gąsienica-Daniel Polska 78.5 80.0 217.1
14 Fritjof Prytz Norwegia 76.0 80.5 213.9
15 Gilbert Poirot Francja 79.0 78.0 210.7
16 Eberhard Seifert NRD 78.0 78.0 210.6
17 Reinhold Bachler Austria 80.0 78.5 208.1
18 Juhani Ruotsalainen Finlandia 77.0 77.0 207.4
19 Günther Goellner RFN 77.0 79.0 207.1
20 Eilerth Maehler Szwecja 80.0 76.5 205.9
21 Sepp Zehnder Szwajcaria 76.5 77.5 204.9
22 Odd Grette Norwegia 78.0 80.0 204.8
23 Josef Schwinghammer RFN 80.0 79.0 204.4
24 Bohumil Dolezal Czechosłowacja 75.0 78.0 202.8
25 Hans Schmid Szwajcaria 85.5 84.0 202.7
26 Martti Niemi Finlandia 73.5 78.5 201.2
27 Jan Bieniek Polska 74.0 78.0 198.2
28 Adam Krzysztofiak Polska 82.0 81.0 197.8
29 Bruce Jennings USA 75.0 79.0 196.9
30 Bill Bakke USA 76.0 75.0 194.6
31 Didrik Mueller-Ellefsen Norwegia 82.5 82.0 193.7
32 Josef Lichtenegger Austria 74.0 77.0 193.6
33 Bohuslav Novak Czechosłowacja 75.5 76.0 193.4
34 Ernst Kroell Austria 77.0 75.0 192.7
35 Marjan Mesec Jugosławia 76.0 76.5 192.0
36 Josef Kraus Czechosłowacja 76.0 74.0 191.5
  Ryszard Witke Polska 75.0 75.0 191.5
38 Henrik Ohlmayr RFN 73.0 76.0 191.4
39 Heinz Rudhart RFN 75.0 77.0 190.2
  Max Golser Austria 73.0 74.0 190.2
  Franz Keller RFN 76.5 73.0 190.2
42 Rudolf Doubek Czechosłowacja 75.5 75.0 188.3
43 Mihaly Geller Węgry 72.5 77.0 187.7
44 Greg Swor USA 79.0 82.0 187.1
45 Peter Stefancic Jugosławia 72.0 75.0 185.2
46 Wolfgang Stoehr NRD 78.0 77.5 184.8
47 Peter Hauser RFN 72.0 76.5 184.6
48 Gyula Molnar Węgry 76.0 75.0 181.6
49 Heini Ihle RFN 79.0 79.0 178.3
50 Willhelm Haydt RFN 71.0 77.5 177.1
51 Alfred Grosche RFN 80.0 79.0 176.9
52 Haakon Lindbaeck Szwecja 78.0 79.0 174.7
53 Franz Salhofer Austria 76.0 70.0 174.6
54 Bernd Zapf RFN 75.0 73.5 174.1
55 Scott Berry USA 70.0 70.0 174.0
56 Alain Macle Francja 79.0 78.0 173.7
57 Walter Habersatter jr. Austria 73.0 71.5 171.7
58 Heinz Wursthorn RFN 75.0 73.5 171.1
59 Henry Glass NRD 72.0 79.0 167.6
60 Antal Zambo Węgry 70.0 73.0 166.8
61 Helmut Fischer RFN 70.0 74.0 164.9
62 Helmut Diess Austria 64.0 73.0 162.7
63 Rolf Nordgren Szwecja 79.0 79.0 156.8
64 Janez Demsar Jugosławia 71.0 74.5 147.8
65 Jacques Gaillard Francja 69.0 73.5 136.0
66 Peter Dubb RFN 68.0 72.0 128.0
67 Georg Buehl RFN 63.0 61.0 124.9
68 Ernst von Grueningen Szwajcaria 74.0 72.5 119.4
69 Karl-Eric Johansson Szwecja 76.0 66.0 106.2
70 Walter Schwabl Austria 76.0   83.0

« Turniej Czterech Skoczni 1970/1971 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1970/1971

Turniej Czterech Skoczni 1970/1971

Kalendarium
Sebastian Toczek
Najbliższe zawody
26 listopada 2022 (sobota)
07:30
PŚ Ruka
09:00
PŚ Ruka
27 listopada 2022 (niedziela)
07:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
09:00
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
17:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
17:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 3)
LIVE
dzisiaj
23:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich