TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
30.12.1970 - Oberstdorf (RFN) K-74
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ingolf Mork Norwegia     235.8
2 Bent Tomtum Norwegia     234.1
3 Stanisław Pawlusiak Polska     233.7
4 Zbynek Hubac Czechosłowacja     232.5
5 Jiri Raska Czechosłowacja     227.5
6 Rudolf Höhnl Czechosłowacja     221.6
7 Horst Queck NRD     221.2
8 Bernd Eckstein NRD     221.1
9 Tauno Kaeyhko Finlandia     220.5
10 Józef Przybyła Polska     220.0
11 Jo-Inge Bjoerneby Norwegia     218.7
12 Walter Steiner Szwajcaria     218.1
13 Stanisław G±sienica-Daniel Polska     217.1
14 Fridtjof Prydz Norwegia     213.9
15 Gilbert Poirot Francja     210.7
16 Eberhard Seifert NRD     210.6
17 Reinhold Bachler Austria     208.1
18 Juhani Ruotsalainen Finlandia     207.4
19 Guenther Guellner RFN     207.1
20 Eilert Maeler Szwecja     205.9
21 Sepp Zehnder Szwajcaria     204.9
22 Odd Grette Norwegia     204.8
23 Josef Schwinghammer RFN     204.4
24 Bohumil Dolezal Czechosłowacja     202.8
25 Hans Schmid Szwajcaria     202.7
26 Martti Niemi Finlandia     201.2
27 Jan Bieniek Polska     198.2
28 Adam Krzysztofiak Polska     197.8
29 Bruce Jennings USA     196.9
  William Bakke USA     196.9
31 Didrik Miller-Ellefsen Norwegia     193.7
32 Josef Lichtenegger Austria     193.6
33 Bohuslav Novak Czechosłowacja     193.4
34 Ernst Kroell Austria     192.7
35 Marjan Mesec Jugosławia     192.0
36 Josef Kraus Czechosłowacja     191.5
  Ryszard Witke Polska     191.5
38 Henrik Ohlmayr RFN     191.4
39 Heinz Rudhart RFN     190.2
  Max Golser Austria     190.2
  Franz Keller RFN     190.2
42 Rudolf Doubek Czechosłowacja     188.3
43 Mihaly Geller Węgry     187.7
44 Gregory Swor USA     187.1
45 Peter Stefancic Jugosławia     185.2
46 Wolfgang Stoehr NRD     184.8
47 Peter Hauser RFN     184.6
48 Gyula Molnar Węgry     181.6
49 Heini Ihle RFN     178.3
50 Willhelm Haydt RFN     177.1
51 Alfred Grosche RFN     176.9
52 Haakon Lindbaeck Szwecja     174.7
53 Franz Salhofer Austria     174.6
54 Bernd Zapf RFN     174.1
55 Scott Berry USA     174.0
56 Alain Macle Francja     173.7
57 Walter Habersatter jun. Austria     171.7
58 Heinz Wursthorn RFN     171.1
59 Henry Glass NRD     167.6
60 Antal Zambo Węgry     166.8
61 Helmut Fischer RFN     164.9
62 Helmut Diess Austria     162.7
63 Rolf Nordgren Szwecja     156.8
64 Janez Demsar Jugosławia     147.8
65 Jacques Gaillard Francja     136.0
66 Peter Dubb RFN     128.0
67 Georg Boehl RFN     124.9
68 Ernst von Grueningen Szwajcaria     119.4
69 Karl-Erik Johansson Szwecja     106.2
70 Walter Schwabl Austria     82.0

« Turniej Czterech Skoczni 1970/1971 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1970/1971

Turniej Czterech Skoczni 1970/1971

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »