TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
07.01.1968 - Bischofshofen (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jiri Raska Czechosłowacja 98.5 93.0 215.9
2 Anatoli Sheglanov ZSRR     201.4
3 Zbynek Hubac Czechosłowacja 96.5 88.5 199.8
4 Bjoern Wirkola Norwegia 96.0 84.0 197.8
5 Dalibor Motejlek Czechosłowacja     197.1
6 Baldur Preiml Austria     196.9
7 Manfred Queck NRD     195.0
8 Reinhold Bachler Austria     192.9
9 Laszlo Geller Węgry     192.8
10 Dieter Neuendorf NRD 96.0 84.0 192.4
11 Ryszard Witke Polska     190.8
12 Heikki Visnen Finlandia     190.2
13 Garij Napalkov ZSRR     189.4
14 Ladislav Divila Czechosłowacja     188.0
15 Wolfgang Stoehr NRD     186.9
16 Peter Erzen Jugosławia     186.8
17 Frantisek Rydval Czechosłowacja     186.5
18 Józef Przybyła Polska     185.4
19 Alexander Ivanikov ZSRR     185.3
20 Ernst Kroell Austria     185.0
21 Bent Tomtum Norwegia 86.5 88.5 183.8
22 Rudolf Höhnl Czechosłowacja     182.4
23 Sepp Zehnder Szwajcaria     181.6
24 Gilbert Poirot Francja     179.9
25 Marian Pecar Jugosławia     179.4
  Peter Stefancic Jugosławia     179.4
27 Veikko Kankkonen Finlandia     178.5
28 Andrzej Sztolf Polska     178.0
29 Marjan Mesec Jugosławia     174.9
30 Guenther Guellner RFN     174.5
31 Rudolf Doubek Czechosłowacja     174.2
32 Pjotr Kovalenko ZSRR     173.9
33 John Balfanz USA     173.6
34 Jay Martin USA     173.2
35 Tadeo Narida Japonia 87.0 83.0 172.3
36 Heini Ihle RFN     172.1
37 Henrik Ohlmayr RFN     170.8
38 Willi Schuster Austria     169.3
39 Alain Macle Francja     169.2
40 Ludvic Zajc Jugosławia     168.6
41 Giacomo Aimoni Włochy     165.9
42 Richard Pfiffner Szwajcaria     164.9
43 Maurice Arbez Francja     164.5
44 Ronald Jensen Norwegia     164.3
45 Odd Hammernes Norwegia     162.7
46 Heinz Schmidt NRD     160.9
47 Walter Schwabl Austria     160.3
48 Józef Kocyan Polska     160.2
49 Per Bjoernstad Norwegia     159.8
50 Peter Lesser NRD     159.6
51 Max Golser Austria     158.7
52 Topi Mattila Finlandia     158.1
53 Horst Queck NRD     157.8
54 Nikolai Jablukow ZSRR     154.7
55 Viktor Krjukov ZSRR     153.2
56 Wolfgang Schinze RFN     152.8
57 Wiezelaw Tscherbakow ZSRR     152.3
58 Stanisław Murzyniak Polska     150.4
59 Wolfgang Happle RFN     149.8
60 Josef Lichtenegger Austria     148.2
61 Seppo Hannula Finlandia     147.7
62 Walter Lampe RFN     145.7
63 Mihaly Geller Węgry     144.0
64 Keijo Leiho Finlandia     142.7
65 Adrian Watt USA     137.7
66 Albert Heim Austria     137.0
67 Franz Salhofer Austria     136.8
68 Jerry Martin USA     136.1
69 Herbert Schmid Szwajcaria     134.5
70 Albino Bazzana Włochy     132.6
71 Urs Schni Szwajcaria     131.4
72 Karl Heinz Munk NRD     131.1
73 Juhani Ruotsalainen Finlandia     130.2
74 Jean-Marie Poirot Francja     118.7
75 James Yerrly Francja     113.8
76 Erich Schwabl Austria     108.7
77 Hans Schmid Szwajcaria     97.5
78 Michel Saint Lezer Francja     88.3
79 Istvan Toth Węgry     55.5

« Turniej Czterech Skoczni 1967/1968 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1967/1968

Turniej Czterech Skoczni 1967/1968

Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »