Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
25.08.2019, godz. 09:30
Rasnov HS-97
FIS Cup K
06.01.1968 - Innsbruck (Austria) K-81
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Garij Napalkov ZSRR 91.0 87.0 222.5
2 Bjoern Wirkola Norwegia 87.0 87.0 220.9
3 Jiri Raska Czechosłowacja 87.0 86.0 215.5
4 Anatoli Sheglanov ZSRR 87.0 91.0 212.7
5 Dieter Neuendorf NRD 85.5 84.5 207.8
6 Jouko Toermaenen Finlandia     207.7
  Bent Tomtum Norwegia 84.0 87.0 207.7
8 Lars Grini Norwegia     206.7
9 Wolfgang Stoehr NRD     205.0
10 Ryszard Witke Polska     203.1
11 Heinz Schmidt NRD     200.1
12 Zbynek Hubac Czechosłowacja 84.0 83.0 199.6
13 Ernst Kroell Austria     199.5
14 Ronald Jensen Norwegia     198.2
15 Frantisek Rydval Czechosłowacja     197.8
16 Nikolai Jablukow ZSRR     197.5
17 Dalibor Motejlek Czechosłowacja     197.3
18 Józef Kocyan Polska     195.5
19 Gilbert Poirot Francja     194.6
20 Rudolf Höhnl Czechosłowacja     194.3
  Walter Schwabl Austria     194.3
22 Marjan Mesec Jugosławia     193.8
23 Willi Schuster Austria     193.6
24 Alexander Ivanikov ZSRR     193.4
25 Manfred Queck NRD     192.8
26 Veikko Kankkonen Finlandia     190.0
27 Baldur Preiml Austria     188.7
28 Albert Heim Austria     188.5
29 Ludvic Zajc Jugosławia     188.3
30 Vladimir Smirnov ZSRR     187.8
31 Reinhold Bachler Austria     187.2
32 Pjotr Kovalenko ZSRR     186.9
33 Józef Przybyła Polska     186.3
34 Ladislav Divila Czechosłowacja     186.1
35 Max Golser Austria     185.7
36 Stanisław Murzyniak Polska     184.8
37 Peter Lesser NRD     184.2
38 Henrik Ohlmayr RFN     183.8
39 Peter Stefancic Jugosławia     183.3
40 Laszlo Geller Węgry     181.2
41 Wiezelaw Tscherbakow ZSRR     180.8
42 Rudolf Doubek Czechosłowacja     178.3
43 Horst Queck NRD     177.3
  Topi Mattila Finlandia     177.3
45 Odd Hammernes Norwegia     175.4
46 Heikki Visnen Finlandia     173.5
  Guenther Guellner RFN     173.5
48 Sepp Zehnder Szwajcaria     173.3
49 Richard Pfiffner Szwajcaria     169.2
50 Alain Macle Francja     168.3
51 John Balfanz USA     168.0
52 Juhani Ruotsalainen Finlandia     165.9
53 Viktor Krjukov ZSRR     164.2
54 Josef Tonhauser NRD     164.1
  Herbert Schmid Szwajcaria     164.1
56 Josef Lichtenegger Austria     162.2
57 Per Bjoernstad Norwegia     161.4
58 Wolfgang Happle RFN     158.2
59 Maurice Arbez Francja     157.9
60 Tadeo Narida Japonia 72.0 72.0 157.7
61 Mihaly Geller Węgry     157.2
62 Urs Schni Szwajcaria     155.2
63 Jerry Martin USA     154.6
64 Keijo Leiho Finlandia     154.2
65 Karl Heinz Munk NRD     152.5
66 Hans Schmid Szwajcaria     149.3
67 Seppo Hannula Finlandia     149.2
68 Albino Bazzana Włochy     147.0
69 Franz Salhofer Austria     145.5
70 Jean-Marie Poirot Francja     145.4
71 Adrian Watt USA     143.8
72 Oswald Schinze RFN     141.2
73 Andrzej Sztolf Polska     139.9
74 Giacomo Aimoni Włochy     137.4
75 Jay Martin USA     136.7
76 James Yerrly Francja     131.8
77 Marian Pecar Jugosławia     128.1
78 Peter Erzen Jugosławia     127.2
79 Stanko Smolej Jugosławia     119.1
80 Erich Schwabl Austria     118.3
81 Michel Saint Lezer Francja     116.2
82 Heini Ihle RFN     94.2
83 Istvan Toth Węgry     84.4

« Turniej Czterech Skoczni 1967/1968 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1967/1968

Turniej Czterech Skoczni 1967/1968

Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich