Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
06.01.1968 - Innsbruck (Austria) K-81
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Gari Napalkov ZSRR 91.0 87.0 222.5
2 Bjoern Wirkola Norwegia 87.0 87.0 220.9
3 Jiri Raska Czechosłowacja 87.0 86.0 215.5
4 Anatoli Sheglanov ZSRR 87.0 91.0 212.7
5 Dieter Neuendorf NRD 85.5 84.5 207.8
6 Jouko Toermaenen Finlandia     207.7
  Bent Tomtum Norwegia 84.0 87.0 207.7
8 Lars Grini Norwegia     206.7
9 Wolfgang Stoehr NRD     205.0
10 Ryszard Witke Polska     203.1
11 Heinz Schmidt NRD     200.1
12 Zbynek Hubac Czechosłowacja 84.0 83.0 199.6
13 Ernst Kroell Austria     199.5
14 Ronald Jensen Norwegia     198.2
15 Frantisek Rydval Czechosłowacja     197.8
16 Nikolai Jablukow ZSRR     197.5
17 Dalibor Motejlek Czechosłowacja     197.3
18 Józef Kocyan Polska     195.5
19 Gilbert Poirot Francja     194.6
20 Rudolf Höhnl Czechosłowacja     194.3
  Walter Schwabl Austria     194.3
22 Marjan Mesec Jugosławia     193.8
23 Willi Schuster Austria     193.6
24 Alexandr Ivannikov ZSRR     193.4
25 Manfred Queck NRD     192.8
26 Veikko Kankkonen Finlandia     190.0
27 Baldur Preiml Austria     188.7
28 Albert Haim Austria     188.5
29 Ludvik Zajc Jugosławia     188.3
30 Wladimir Smirnov ZSRR     187.8
31 Reinhold Bachler Austria     187.2
32 Pjotr Kovalenko ZSRR     186.9
33 Józef Przybyła Polska     186.3
34 Ladislav Divila Czechosłowacja     186.1
35 Max Golser Austria     185.7
36 Stanisław Murzyniak Polska     184.8
37 Peter Lesser NRD     184.2
38 Henrik Ohlmayr RFN     183.8
39 Peter Stefancic Jugosławia     183.3
40 Laszlo Geller Węgry     181.2
41 Wiatscheslaw Tscherbakow ZSRR     180.8
42 Rudolf Doubek Czechosłowacja     178.3
43 Horst Queck NRD     177.3
  Topi Mattila Finlandia     177.3
45 Odd Hammernes Norwegia     175.4
46 Heikki Visnen Finlandia     173.5
  Günther Goellner RFN     173.5
48 Sepp Zehnder Szwajcaria     173.3
49 Richard Pfiffner Szwajcaria     169.2
50 Alain Macle Francja     168.3
51 John Balfanz USA     168.0
52 Juhani Ruotsalainen Finlandia     165.9
53 Viktor Krjukov ZSRR     164.2
54 Josef Tonhauser NRD     164.1
  Herbert Schmid Szwajcaria     164.1
56 Josef Lichtenegger Austria     162.2
57 Per Bjoernstad Norwegia     161.4
58 Wolfgang Happle RFN     158.2
59 Maurice Arbez Francja     157.9
60 Tadao Narita Japonia 72.0 72.0 157.7
61 Mihaly Geller Węgry     157.2
62 Urs Schoeni Szwajcaria     155.2
63 Jerri Martin USA     154.6
64 Keijo Laiho Finlandia     154.2
65 Karl Heinz Munk NRD     152.5
66 Hans Schmid Szwajcaria     149.3
67 Seppo Hannula Finlandia     149.2
68 Albino Bazana Włochy     147.0
69 Franz Salhofer Austria     145.5
70 Jean-Marie Poirot Francja     145.4
71 Adrian Watt USA     143.8
72 Oswald Schinze RFN     141.2
73 Andrzej Sztolf Polska     139.9
74 Giacomo Aimoni Włochy     137.4
75 Jay Martin USA     136.7
76 James Yerly Francja     131.8
77 Marian Pecar Jugosławia     128.1
78 Peter Erzen Jugosławia     127.2
79 Stanko Smolej Jugosławia     119.1
80 Erich Schwabl Austria     118.3
81 Michel Saint Lezer Francja     116.2
82 Heini Ihle RFN     94.2
83 Istvan Toth Węgry     84.4

« Turniej Czterech Skoczni 1967/1968 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1967/1968

Turniej Czterech Skoczni 1967/1968

Kalendarium
Petar Fartunov
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Wilfried Eberharter (1980)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich