Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
01.01.1968 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-80
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Bjoern Wirkola Norwegia 89.0 92.5 236.2
2 Dieter Neuendorf NRD 87.0 89.5 225.2
3 Reinhold Bachler Austria 87.5 89.5 217.9
4 Bent Tomtum Norwegia 85.0 88.5 215.0
5 Ladislav Divila Czechosłowacja 88.0 86.0 213.2
6 Lars Grini Norwegia 82.5 85.5 209.8
7 Zbynek Hubac Czechosłowacja 83.0 87.0 209.1
8 Józef Kocyan Polska     207.7
9 Horst Queck NRD 83.5 88.0 207.2
10 Gilbert Poirot Francja 84.5 85.0 206.9
11 Ronald Jensen Norwegia 82.0 84.0 206.0
12 Peter Erzen Jugosławia     205.9
  Anatoli Sheglanov ZSRR 86.0 88.5 205.9
14 Heikki Visnen Finlandia     205.5
15 Veikko Kankkonen Finlandia     203.9
  Marian Pecar Jugosławia     203.9
17 Alexander Ivanikov ZSRR     203.4
18 Józef Przybyła Polska     203.0
19 Per Bjoernstad Norwegia     201.9
20 Wolfgang Stoehr NRD     201.8
21 Jiri Raska Czechosłowacja 91.5 87.5 201.6
22 Max Golser Austria     201.4
23 Rudolf Höhnl Czechosłowacja     201.1
24 Dalibor Motejlek Czechosłowacja     200.3
25 Tadeo Narida Japonia 82.0 84.0 200.0
26 Marjan Mesec Jugosławia     199.3
27 Wiezelaw Tscherbakow ZSRR     198.8
28 Rudolf Doubek Czechosłowacja     198.7
29 Juhani Ruotsalainen Finlandia     198.6
30 Alain Macle Francja     197.8
  Odd Hammernes Norwegia     197.8
32 Henrik Ohlmayr RFN     197.1
  Adrian Watt USA     197.1
34 Nikolai Jablukow ZSRR     196.6
  Heinz Schmidt NRD     196.6
36 Guenther Guellner RFN     195.2
37 Topi Mattila Finlandia     194.2
38 Walter Lampe RFN     193.5
39 Ryszard Witke Polska     193.2
40 Sepp Zehnder Szwajcaria     192.7
41 Karl-Erik Johansson Szwecja     192.1
42 Peter Stefancic Jugosławia     192.0
43 Giacomo Aimoni Włochy     191.6
44 Herbert Schmid Szwajcaria     191.5
45 Josef Lichtenegger Austria     191.4
46 Garij Napalkov ZSRR     191.1
47 John Balfanz USA     190.5
48 Jay Martin USA     190.1
49 Peter Lesser NRD     188.0
50 Andrzej Sztolf Polska     186.1
51 Keijo Leiho Finlandia     185.5
52 Stanko Smolej Jugosławia     184.7
53 Richard Pfiffner Szwajcaria     184.2
54 Mihaly Geller Węgry     183.3
55 Manfred Queck NRD     182.8
56 Eilert Maeler Szwecja     182.3
57 Mats O. Oestman Szwecja     181.2
58 Pjotr Kovalenko ZSRR     180.4
59 Stanisław Murzyniak Polska     180.0
60 Albino Bazzana Włochy     179.1
61 Seppo Hannula Finlandia     178.4
62 Viktor Krjukov ZSRR     177.8
  Franz Keller RFN     177.8
64 Ernst Kroell Austria     176.1
65 Willi Schuster Austria     173.5
66 Jerry Martin USA     173.0
67 Karl Heinz Munk NRD     170.4
68 Kjell A. Sjoeberg Szwecja     169.6
69 Vladimir Smirnov ZSRR     169.3
70 Laszlo Geller Węgry     164.9
71 Albert Heim Austria     162.8
72 Urs Schni Szwajcaria     162.3
73 John Bower USA     161.9
74 Jean-Marie Poirot Francja     158.4
75 Franz Salhofer Austria     156.9
76 Jacky Rochat Szwajcaria     154.9
77 Wolfgang Happle RFN     153.7
78 Haakon Lindbaeck Szwecja     153.1
79 James Yerrly Francja     149.8
80 Oswald Schinze RFN     139.5
81 Maurice Arbez Francja     138.5
82 Walter Schwabl Austria     135.3
83 Michel Saint Lezer Francja     133.5
84 Alois Kaelin Szwajcaria     127.3
85 Hans Schmid Szwajcaria     124.6
86 Istvan Toth Węgry     120.1

« Turniej Czterech Skoczni 1967/1968 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1967/1968

Turniej Czterech Skoczni 1967/1968

Kalendarium
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Grigoriy Leontyev (1992)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich