Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
01.01.1968 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-80
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Bjoern Wirkola Norwegia 89.0 92.5 236.2
2 Dieter Neuendorf NRD 87.0 89.5 225.2
3 Reinhold Bachler Austria 87.5 89.5 218.4
4 Bent Tomtum Norwegia 85.0 88.5 215.5
5 Ladislav Divila Czechosłowacja 88.0 86.0 213.2
6 Lars Grini Norwegia 82.5 85.5 209.8
7 Zbynek Hubac Czechosłowacja 83.0 87.0 209.1
8 Józef Kocyan Polska 82.5 86.5 207.7
9 Horst Queck NRD 83.5 88.0 207.2
10 Gilbert Poirot Francja 84.5 85.0 206.9
11 Ronald Jensen Norwegia 82.0 84.0 206.0
12 Peter Erzen Jugosławia 82.0 87.5 205.9
  Anatolij Jeglanov ZSRR 86.0 88.5 205.9
14 Heikki Vaeisaenen Finlandia 80.5 85.5 205.5
15 Veikko Kankkonen Finlandia 82.0 82.5 203.9
  Marian Pecar Jugosławia 84.0 85.5 203.9
17 Alexandr Ivannikov ZSRR 82.0 85.0 203.4
18 Józef Przybyła Polska 81.5 87.0 203.0
19 Per Bjoernstad Norwegia 80.0 84.5 201.9
20 Wolfgang Stoehr NRD 83.5 82.0 201.8
21 Jiri Raska Czechosłowacja 88.5 91.5 201.6
22 Max Golser Austria 83.5 86.0 201.4
23 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 82.0 83.0 201.1
24 Dalibor Motejlek Czechosłowacja 83.0 85.0 200.3
25 Tadao Narita Japonia 82.0 84.0 200.0
26 Marjan Mesec Jugosławia 83.0 82.5 199.3
27 Wiatscheslaw Tscherbakow ZSRR 81.0 84.5 198.8
28 Rudolf Doubek Czechosłowacja 82.0 82.0 198.7
29 Juhani Ruotsalainen Finlandia 82.0 85.5 198.6
30 Alain Macle Francja 80.5 85.0 197.8
  Odd Hammernes Norwegia 76.5 86.5 197.8
32 Henrik Ohlmayr RFN 80.0 85.0 197.1
  Adrian Watt USA 82.0 85.5 197.1
34 Nikolai Jablukow ZSRR 80.0 85.0 196.6
  Heinz Schmidt NRD 81.0 86.5 196.6
36 Günther Goellner RFN 81.5 85.0 195.2
37 Topi Mattila Finlandia 80.0 81.5 194.2
38 Walter Lampe RFN 80.5 85.5 193.5
39 Ryszard Witke Polska 77.5 84.0 193.2
40 Sepp Zehnder Szwajcaria 80.5 83.5 192.7
41 Karl-Eric Johansson Szwecja 81.0 81.5 192.1
42 Peter Stefancic Jugosławia 83.0 83.0 192.0
43 Giacomo Aimoni Włochy 79.5 83.0 191.6
44 Herbert Schmid Szwajcaria 78.0 83.0 191.5
45 Josef Lichtenegger Austria 81.0 81.0 191.4
46 Gari Napalkov ZSRR 89.0 88.5 191.1
47 John Balfanz USA 78.5 82.5 190.5
48 Jay Martin USA 80.5 82.0 190.1
49 Peter Lesser NRD 76.5 82.0 188.0
50 Andrzej Sztolf Polska 78.0 82.0 186.1
51 Keijo Laiho Finlandia 74.5 81.5 185.5
52 Stanko Smolej Jugosławia 77.0 82.0 184.7
53 Richard Pfiffner Szwajcaria 79.5 79.5 184.2
54 Mihaly Geller Węgry 79.5 81.0 183.3
55 Manfred Queck NRD 86.5 86.5 182.8
56 Eilerth Maehler Szwecja 78.0 80.0 182.3
57 Mats O. Oestman Szwecja 76.0 83.0 181.2
58 Pjotr Kovalenko ZSRR 86.0 86.0 180.4
59 Stanisław Murzyniak Polska 76.5 82.0 180.0
60 Albino Bazana Włochy 76.5 83.5 179.1
61 Seppo Hannula Finlandia 76.5 78.0 178.4
62 Viktor Krjukov ZSRR 80.0 78.0 177.8
  Franz Keller RFN 84.0 84.0 177.8
64 Ernst Kroell Austria 80.0 80.0 176.1
65 Willi Schuster Austria 76.0 80.0 173.5
66 Jerri Martin USA 76.5 74.5 173.0
67 Karl Heinz Munk NRD 74.0 78.0 170.4
68 Kjell A. Sjoeberg Szwecja 80.5 84.5 169.6
69 Wladimir Smirnov ZSRR 89.0 91.5 169.3
70 Laszlo Geller Węgry 80.0 87.0 164.9
71 Albert Haim Austria 68.0 80.0 162.8
72 Urs Schoeni Szwajcaria 70.5 80.0 162.3
73 John Bower USA 72.0 75.0 161.9
74 Jean-Marie Poirot Francja 69.5 77.5 158.4
75 Franz Salhofer Austria 70.0 77.0 156.9
76 Jacky Rochat Szwajcaria 73.0 74.0 154.9
77 Wolfgang Happle RFN 78.5 80.5 153.7
78 Haakon Lindbaeck Szwecja 66.0 76.5 153.1
79 James Yerly Francja 69.0 76.5 149.8
80 Oswald Schinze RFN 76.5 79.5 139.5
81 Maurice Arbez Francja 80.5 78.0 138.5
82 Walter Schwabl Austria 73.5 77.0 135.3
83 Michel Saint Lezer Francja 75.0 76.0 133.5
84 Alois Kaelin Szwajcaria 73.5 74.5 127.3
85 Hans Schmid Szwajcaria 73.5 74.0 124.6
86 Istvan Toth Węgry 64.0 66.0 120.1

« Turniej Czterech Skoczni 1967/1968 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1967/1968

Turniej Czterech Skoczni 1967/1968

Kalendarium
Daniel-Andre Forfang
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Agata Stare (1998)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich