Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
31.12.1967 - Oberstdorf (RFN) K-74
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dieter Neuendorf NRD 76.5 77.5 223.0
2 Lars Grini Norwegia 77.0 76.5 222.2
3 Bjoern Wirkola Norwegia 75.0 78.0 221.9
4 Jiri Raska Czechosłowacja 77.0 75.0 218.8
5 Ronald Jensen Norwegia 76.0 76.5 218.6
6 Bent Tomtum Norwegia 77.5 74.5 215.8
7 Manfred Queck NRD 76.0 75.0 214.2
8 Per Bjoernstad Norwegia 76.5 76.0 214.1
9 Wolfgang Stoehr NRD 72.0 77.5 210.8
10 Veikko Kankkonen Finlandia 74.0 73.5 210.6
11 Zbynek Hubac Czechosłowacja 75.0 74.0 208.5
12 Peter Lesser NRD 74.5 74.0 207.2
13 Gari Napalkov ZSRR 71.0 76.0 204.8
14 Dalibor Motejlek Czechosłowacja 74.5 74.0 204.7
15 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 74.5 73.0 204.6
16 Rudolf Doubek Czechosłowacja 73.0 74.0 204.3
17 Heikki Vaeisaenen Finlandia 73.0 73.0 204.2
18 Ryszard Witke Polska 76.0 74.0 203.6
19 Sławomir Kardas Polska 74.0 73.0 202.3
20 Gilbert Poirot Francja 72.0 75.0 201.3
21 Baldur Preiml Austria 74.5 73.0 200.6
22 Marian Pecar Jugosławia 73.0 74.0 200.3
23 Ernst Kroell Austria 72.0 73.5 199.9
24 Giacomo Aimoni Włochy 71.0 73.5 199.8
25 Josef Lichtenegger Austria 72.0 74.5 199.5
26 Odd Hammernes Norwegia 75.0 76.0 199.2
27 Juhani Ruotsalainen Finlandia 72.5 70.0 197.1
28 Willi Schuster Austria 71.5 74.0 196.9
29 Viktor Krjukov ZSRR 73.0 73.0 196.7
30 Alain Macle Francja 72.5 71.0 194.2
31 Józef Kocyan Polska 73.0 70.0 193.9
32 Tadao Narita Japonia 70.0 72.0 193.8
33 Wiatscheslaw Tscherbakow ZSRR 71.0 72.5 193.7
34 Keijo Laiho Finlandia 72.0 72.0 193.5
35 Peter Stefancic Jugosławia 72.5 73.0 192.4
36 Seppo Hannula Finlandia 71.5 71.0 191.1
37 Wolfgang Happle RFN 72.0 69.5 191.0
38 Adrian Watt USA 72.0 73.0 190.6
  Stanko Smolej Jugosławia 71.5 71.0 190.6
40 Andrzej Sztolf Polska 72.5 72.0 189.3
41 Richard Pfiffner Szwajcaria 71.0 72.0 188.9
42 Sepp Zehnder Szwajcaria 70.0 70.5 187.9
43 Ladislav Divila Czechosłowacja 74.5 78.0 187.1
44 Horst Queck NRD 73.0 68.5 187.0
45 John Balfanz USA 72.5 70.0 186.1
46 Albert Haim Austria 71.5 71.5 185.9
47 Walter Lampe RFN 72.0 69.5 185.5
48 Henrik Ohlmayr RFN 73.5 68.0 185.0
49 Anatolij Jeglanov ZSRR 74.5 77.0 183.0
50 Urs Schoeni Szwajcaria 70.0 72.0 181.8
  Marjan Mesec Jugosławia 72.5 67.0 181.8
52 Alexandr Ivannikov ZSRR 74.5 76.0 180.4
  Albino Bazana Włochy 69.0 71.5 180.4
54 John Bower USA 69.0 70.0 177.0
55 Józef Przybyła Polska 73.5 74.5 176.4
56 Maurice Arbez Francja 71.5 69.0 175.9
57 Topi Mattila Finlandia 71.5 74.5 173.2
58 Reinhold Bachler Austria 73.5 73.5 168.8
59 Pjotr Kovalenko ZSRR 72.0 73.0 168.6
60 Walter Schwabl Austria 68.0 66.0 168.0
61 Peter Erzen Jugosławia 71.0 72.0 166.9
62 Frantisek Rydval Czechosłowacja 76.0 73.5 166.8
63 Jay Martin USA 72.5 72.0 166.3
64 Jacky Rochat Szwajcaria 67.0 68.0 163.6
  Jerri Martin USA 61.0 69.0 163.6
66 Erich Schwabl Austria 66.5 65.5 162.3
67 Hans Schmid Szwajcaria 68.5 68.0 162.0
68 Wladimir Smirnov ZSRR 77.0 77.0 159.0
69 Piotr Wala Polska 71.0 71.0 158.3
70 Heinz Schmidt NRD 71.5 73.5 158.1
71 Herbert Schmid Szwajcaria 73.5 69.0 157.1
72 James Yerly Francja 65.0 68.5 155.2
73 Jean-Marie Poirot Francja 66.0 61.0 150.8
74 Oswald Schinze RFN 73.0 68.0 149.7
75 Max Bolkart RFN 69.5 69.0 149.2
76 Franz Keller RFN 74.5 75.5 148.6
77 Mihaly Geller Węgry 69.0 69.5 148.2
78 Nikolai Jablukow ZSRR 73.5 75.0 146.2
79 Michel Saint Lezer Francja 68.5 70.0 145.2
80 Max Golser Austria 72.0 76.0 144.4
81 Istvan Toth Węgry 63.0 64.0 141.8
82 Alois Kaelin Szwajcaria 67.0 69.0 138.7
83 Guenther Goellner RFN 73.5 70.5 131.0
84 Stanisław Murzyniak Polska 71.5 71.0 129.6
85 Laszlo Geller Węgry 69.0 68.0 113.8
86 Franz Salhofer Austria 67.0 64.0 90.2
87 Ludvik Zajc Jugosławia 73.0   73.6

« Turniej Czterech Skoczni 1967/1968 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1967/1968

Turniej Czterech Skoczni 1967/1968

Kalendarium
Daniel-Andre Forfang
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Agata Stare (1998)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich