Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
31
sierpień 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k
01.01.1964 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-80
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Veikko Kankkonen Finlandia 85.0 86.0 225.7
2 Niilo Halonen Finlandia 83.0 83.5 218.9
3 Józef Przybyła Polska 84.5 86.5 216.6
4 Ensio Hyytiae Finlandia 82.0 82.0 213.3
5 Gene Kotlarek USA 82.5 82.5 210.7
6 Kurt S. Elimaee Szwecja 83.5 82.5 209.8
7 Pjotr Kovalenko ZSRR 81.5 83.0 207.0
8 Antero Immonen Finlandia 80.0 82.5 206.7
9 Torbjoern Yggeseth Norwegia 78.0 82.0 205.2
10 Alexandr Ivannikov ZSRR 78.0 81.5 203.1
11 Antoni Łaciak Polska 78.5 83.0 202.3
12 Koba Tsakadze ZSRR 78.0 79.5 202.2
13 Andrzej Sztolf Polska 76.5 82.0 201.6
14 Otto Leodolter Austria 78.5 79.5 200.4
15 John Balfanz USA 78.0 79.5 199.7
16 Herbert Schiffner Austria 78.0 81.5 198.6
17 Baldur Preiml Austria 79.5 80.0 197.5
18 Giacomo Aimoni Włochy 79.5 79.5 197.3
19 Helmut Kurz RFN 77.0 79.5 196.8
20 Hans Olav Soerensen Norwegia 76.0 79.5 196.0
21 Zbynek Hubac Czechosłowacja 77.5 77.0 194.5
22 Dalibor Motejlek Czechosłowacja 76.5 79.5 193.6
23 Ueli Scheidegger Szwajcaria 78.5 82.5 193.1
24 Ole Martinsson Szwecja 79.0 76.0 191.4
25 Bozo Jemc Jugosławia 77.0 70.5 191.1
26 Henrik Ohlmayr RFN 77.0 77.0 189.3
27 Georg Thoma RFN 77.0 78.0 189.0
28 Ole Arntzen Norwegia 75.0 78.0 188.5
29 Piotr Wala Polska 76.0 75.0 187.1
30 Nicolaj Schamov ZSRR 71.0 76.5 186.4
31 Peter Mueller Austria 74.0 77.0 185.1
32 Boris Nikolajev ZSRR 82.0 85.5 184.7
33 Heini Ihle RFN 79.0 72.0 184.4
34 Willi Egger Austria 76.0 76.0 184.3
35 Franz Keller RFN 74.0 77.0 181.1
36 Max Golser Austria 75.5 77.0 180.9
37 Ludvik Zajc Jugosławia 73.0 76.0 179.7
38 Wladimir Paltschweskij ZSRR 81.5 83.0 179.5
39 Jiri Raska Czechosłowacja 74.0 74.5 179.1
40 Herbert Schmid Szwajcaria 72.0 76.0 178.5
41 Mario Cecon Włochy 78.5 77.0 178.4
42 Wolfgang Schueller NRD 73.5 77.0 178.0
43 John Bower USA 76.0 74.0 177.4
44 Helmut Wegscheider RFN 71.0 77.0 177.0
45 Nilo Zandanell Włochy 73.0 73.0 176.7
  Agostino de Zordo Włochy 70.5 72.5 176.7
47 Jerry Goyen USA 74.0 76.0 176.4
48 Endre Kiss Węgry 72.0 77.0 176.2
  Bruno de Zordo Włochy 71.0 75.5 176.2
50 Alain Macle Francja 74.0 76.0 174.9
51 Fritz Gamweger Austria 73.0 74.0 174.8
52 Lyle Svenson USA 71.0 75.5 174.2
53 Gustaw Bujok Polska 72.0 72.0 173.0
54 Topi Mattila Finlandia 83.0 79.5 172.3
55 Wolfgang Happle RFN 83.0 77.5 171.9
56 Peter Erzen Jugosławia 68.5 74.0 167.9
57 Laszlo Csavas Węgry 70.0 73.0 166.6
58 Maurice Arbez Francja 74.0 68.5 166.4
59 Sepp Zehnder Szwajcaria 72.0 71.5 166.1
60 Gilbert Poirot Francja 77.5 64.0 163.4
  Walter Habersatter Austria 69.0 69.0 163.4
62 John McInnes Kanada 68.0 69.5 162.7
63 Dino de Zordo Włochy 64.0 71.0 162.5
64 Ole Tom Nord Norwegia 75.0 79.5 162.3
  Laszlo Geller Węgry 78.0 80.0 162.3
66 Dave Hicks USA 63.0 75.0 161.8
67 Ansten Samuelstuen USA 65.5 69.0 160.0
68 Pekka Remes Finlandia 79.5 74.0 158.2
69 Jean-Marie Poirot Francja 67.0 71.0 158.0
70 Hans Stoll Szwajcaria 69.0 64.0 157.0
71 Otto Giacomelli Jugosławia 66.0 68.5 155.5
72 Tamas Sudar Węgry 72.0 63.0 153.3
73 Max Walter Szwajcaria 64.0 65.0 153.0
74 Ryszard Witke Polska 80.0 74.0 152.9
75 Guy Mollier Francja 65.5 64.0 151.1
76 Josef Matous Czechosłowacja 76.0 76.0 150.8
77 Andrej Nahtigal Jugosławia 50.0 60.0 139.9
78 Frank Cartell Kanada 75.5 72.0 111.7

« Turniej Czterech Skoczni 1963/1964 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1963/1964

Turniej Czterech Skoczni 1963/1964

Najbliższe zawody
14 sierpnia 2020 (pi±tek)
10:00
LGP-k Frenstat
odprawa techniczna
15:00
LGP-k Frenstat
oficjalny trening
17:00
LGP-k Frenstat
kwalifikacje
15 sierpnia 2020 (sobota)
09:00
LGP-k Frenstat
seria próbna
10:30
LGP-k Frenstat
konkurs ind.
21 sierpnia 2020 (pi±tek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
22 sierpnia 2020 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich