TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
01.01.1962 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-80
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Georg Thoma RFN     225.5
2 Willi Egger Austria     221.7
3 Wolfgang Happle RFN     220.0
4 Max Bolkart RFN     216.4
5 Eino Kirjonen Finlandia     216.2
6 Nikolai Kamenski ZSRR     215.5
7 Inger Lindquist Szwecja     214.2
  Niilo Halonen Finlandia     214.2
9 Veikko Kankkonen Finlandia     213.9
10 Holger Karlsson Szwecja     212.4
11 Antero Immonen Finlandia     211.8
12 Hemmo Silvenoinen Finlandia     211.2
  Guttorm Heldahl Norwegia     211.2
14 Harry Bergquist Szwecja     210.2
15 Bozo Jemc Jugosławia     210.1
16 Władysław Tajner Polska     209.0
17 Walter Habersatter jun. Austria     208.3
18 Nicolai Schamov ZSRR     208.0
19 Helmut Kurz RFN     207.5
20 Juri Samsonov ZSRR     207.4
21 Odvar Saga Norwegia     207.2
22 Willi Koestinger Austria     207.0
23 Otto Leodolter Austria     205.7
24 Bruno de Zordo Włochy     205.2
25 Antoni Łaciak Polska     204.6
26 Antoni Wieczorek Polska     204.5
27 Piotr Wala Polska     203.2
28 Gerhard Niederhammer Austria     202.1
29 Peter Mueller Austria     201.5
30 Ludvic Zajc Jugosławia     201.1
31 Stanisław Polok Polska     200.3
32 Gustaw Bujok Polska     199.7
33 Alois Haberstock RFN     199.1
34 Bengt Eriksson Szwecja     198.6
35 Asbjoern Osnes Norwegia     196.0
36 Ryszard Witke Polska     195.3
37 Andrzej Kocyan Polska     194.5
38 Bert Anderrson Szwecja     194.0
39 Giacomo Aimoni Włochy     193.4
40 Marian Pecar Jugosławia     191.2
41 Sepp Schiffner RFN     191.0
42 Ueli Scheidegger Szwajcaria     190.1
43 Kakhaber Tsakadze ZSRR     188.3
44 Nilo Zandanell Włochy     187.6
45 Joze Slibar Jugosławia     187.2
46 Miro Oman Jugosławia     186.8
47 Walter Steinegger Austria     186.4
48 Josef Lichtenegger Austria     186.2
  Endre Kiss Węgry     186.2
50 Tamas Sudar Węgry     186.0
51 Helmut Wegscheider RFN     185.8
52 Dino de Zordo Włochy     183.3
53 Horst Moser Austria     182.0
  Milan Rojina Jugosławia     182.0
55 Axel Zerlaut RFN     181.1
56 Agostino de Zordo Włochy     178.2
57 Baldur Preiml Austria     176.7
58 Vladimir Bykov ZSRR     174.2
59 Laszlo Geller Węgry     173.9
  Hias Winkler RFN     173.9
61 Kjell A. Sjoeberg Szwecja     170.5
62 Edi Heilingbrunner RFN     169.7
63 Toni Cecchinato Szwajcaria     150.9
64 Peter Erzen Jugosławia     149.7
65 Francis Perret Szwajcaria     147.2
66 Heini Ihle RFN     143.1

« Turniej Czterech Skoczni 1961/1962 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1961/1962

Turniej Czterech Skoczni 1961/1962

Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »