TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
30.12.1961 - Innsbruck (Austria) K-81
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Willi Egger Austria     225.0
2 Kakhaber Tsakadze ZSRR     219.7
3 Walter Habersatter jun. Austria     219.4
4 Eino Kirjonen Finlandia     218.5
5 Antoni Wieczorek Polska     214.4
6 Max Bolkart RFN     213.4
7 Nicolai Schamov ZSRR     212.6
8 Kjell A. Sjoeberg Szwecja     212.5
9 Hemmo Silvenoinen Finlandia     212.2
10 Juri Samsonov ZSRR     210.1
11 Helmut Recknagel NRD     209.6
  Otto Leodolter Austria     209.6
13 Inger Lindquist Szwecja     209.3
14 Harry Bergquist Szwecja     205.6
15 Nikolai Kamenski ZSRR     205.4
16 Gerhard Niederhammer Austria     204.5
17 Zbynek Hubac Czechosłowacja     202.9
18 Ueli Scheidegger Szwajcaria     202.6
19 Georg Thoma RFN     202.5
20 Antero Immonen Finlandia     202.0
21 Peter Mueller Austria     199.7
22 Niilo Halonen Finlandia     198.6
23 Piotr Wala Polska     197.7
24 Kurt Schramm NRD     197.6
25 Ryszard Witke Polska     196.1
26 Willi Koestinger Austria     195.5
27 Odvar Saga Norwegia     195.4
28 Willi Wirth RFN     195.1
  Asbjoern Osnes Norwegia     195.1
30 Horst Moser Austria     193.6
31 Josef Lichtenegger Austria     193.5
32 Bruno de Zordo Włochy     192.0
33 Bert Anderrson Szwecja     191.6
34 Dieter Bockeloh RFN     191.2
35 Alois Haberstock RFN     191.0
36 Heini Ihle RFN     189.6
37 Vladimir Bykov ZSRR     188.2
38 Stanisław Bobak Polska     187.9
39 Antoni Łaciak Polska     187.2
40 Guttorm Heldahl Norwegia     187.1
41 Siegbert Muench NRD     186.2
42 Andrzej Kocyan Polska     186.0
43 Władysław Tajner Polska     184.0
44 Gustaw Bujok Polska     183.2
45 Marian Pecar Jugosławia     182.1
46 Johannes Riedel RFN     181.8
47 Walter Steinegger Austria     181.7
48 Miro Oman Jugosławia     181.5
49 Veikko Kankkonen Finlandia     181.0
50 Drahomir Jebavy Czechosłowacja     179.8
51 Helmut Kurz RFN     179.2
52 Toni Cecchinato Szwajcaria     178.4
53 Holger Karlsson Szwecja     177.7
  Nilo Zandanell Włochy     177.7
55 Joze Slibar Jugosławia     175.7
56 Dino de Zordo Włochy     173.1
57 Helmut Wegscheider RFN     172.1
58 Wolfgang Schueller RFN     171.6
59 Ludvic Zajc Jugosławia     169.9
60 Edi Heilingbrunner RFN     168.8
61 Baldur Preiml Austria     168.5
62 Wolfgang Happle RFN     168.0
63 Jaromir Novlud Czechosłowacja     164.8
64 Agostino de Zordo Włochy     163.6
65 Francis Perret Szwajcaria     163.1
66 Bengt Eriksson Szwecja     160.2
67 Lothar Heyer RFN     158.7
  Peter Lesser NRD     158.7
69 Endre Kiss Węgry     158.5
70 Tamas Sudar Węgry     158.2
71 Bozo Jemc Jugosławia     157.6
  Laszlo Geller Węgry     157.6
73 Giacomo Aimoni Włochy     156.7
74 Milan Rojina Jugosławia     145.4
75 Peter Erzen Jugosławia     143.0
76 Janos Horvath Węgry     134.0

« Turniej Czterech Skoczni 1961/1962 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1961/1962

Turniej Czterech Skoczni 1961/1962

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »