Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
08.03.2024, godz. 17:00
Lahti HS-130
ICoC
01.01.2023 - Ljubno (Słowenia) HS-94
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Eva Pinkelnig Austria 93.5 89.5 253.4
2 Anna Odine Stroem Norwegia 91.5 88.0 250.4
3 Selina Freitag Niemcy 88.5 88.5 246.0
4 Alexandria Loutitt Kanada 89.0 89.0 245.3
5 Nika Kriznar Słowenia 92.5 87.5 243.9
6 Lara Malsiner Włochy 87.0 84.0 242.0
7 Anna Rupprecht Niemcy 91.5 89.0 240.8
8 Abigail Strate Kanada 88.0 85.0 235.1
9 Ema Klinec Słowenia 90.5 89.0 234.6
10 Sara Takanashi Japonia 92.0 87.5 233.5
11 Josephine Pagnier Francja 85.0 87.0 230.9
12 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 88.0 84.0 230.6
13 Nozomi Maruyama Japonia 92.0 86.5 230.3
14 Katharina Schmid Niemcy 83.0 86.5 230.2
15 Yuki Ito Japonia 88.5 83.5 229.7
16 Marita Kramer Austria 89.5 87.5 226.5
17 Chiara Kreuzer Austria 83.0 84.5 225.4
18 Yuka Seto Japonia 86.5 85.0 224.9
19 Silje Opseth Norwegia 85.5 85.0 224.6
20 Daniela Haralambie Rumunia 85.5 86.0 224.0
21 Julia Clair Francja 84.0 84.0 223.0
22 Luisa Goerlich Niemcy 86.5 83.5 221.2
23 Jacqueline Seifriedsberger Austria 82.0 81.0 211.6
24 Jenny Rautionaho Finlandia 79.0 79.5 210.5
25 Julia Kykkänen Finlandia 83.0 78.5 207.5
26 Annika Belshaw USA 81.0 78.5 203.9
27 Sina Arnet Szwajcaria 81.0 77.5 203.2
28 Katra Komar Słowenia 78.0 79.5 202.9
29 Emely Torazza Szwajcaria 79.0 80.0 202.0
30 Ursa Bogataj Słowenia 89.5 DNS 101.4
31 Pauline Hessler Niemcy 81.0   100.8
32 Nika Prevc Słowenia 79.0   99.6
33 Jessica Malsiner Włochy 81.5   99.2
34 Ringo Miyajima Japonia 81.0   98.7
35 Klara Ulrichova Czechy 77.5   98.3
36 Nika Vetrih Słowenia 78.0   97.9
37 Ajda Kosnjek Słowenia 79.5   97.8
38 Nejka Repinc Zupancic Słowenia 76.5   97.3
39 Maja Vtic Słowenia 78.5   97.1
  Ingvild Synnoeve Midtskogen Norwegia 76.5   97.1
41 Hannah Wiegele Austria 80.0   96.5
42 Nika Krasovic Słowenia 80.5   95.0
43 Lilou Zepchi Francja 79.5   94.2
44 Natalie Eilers Kanada 76.0   94.0
45 Nora Midtsundstad Norwegia 77.0   93.2
46 Taja Bodlaj Słowenia 77.0   92.4
47 Paulina Cieślar Polska 75.0   92.1
48 Tinkara Komar Słowenia 74.0   90.5
49 Alessia Mitu-Cosca Rumunia 78.0   86.7
50 Tamara Mesikova Słowacja 74.0   83.2
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Turniej Sylwestrowy 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Turniej Sylwestrowy 2022/2023

Turniej Sylwestrowy 2022/2023

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Denis Sindler (1992)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
09:30
CoC Planica
10:00
FIS Cup Oberhof
14:30
PŚ Lahti
16:00
PŚ Lahti
8 marca 2024 (piątek)
12:00
PŚ Oslo
odprawa techniczna M
12:30
PŚ Oslo
odprawa techniczna K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna K
14:45
PŚ Oslo
oficjalny trening M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening K
16:15
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
17:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
17:00
PŚ Oslo
kwalifikacje M
18:15
PŚ Oslo
oficjalny trening K
20:00
PŚ Oslo
kwalifikacje K
9 marca 2024 (sobota)
08:00
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
09:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna M
13:40
PŚ Oslo
seria próbna M
14:40
PŚ Oslo
konkurs ind. M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
jutro
01:55
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:00
Polsat Sport Extra Polskie skocznie
jutro
19:15
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
jutro
23:42
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
5.3.2024
05:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
5.3.2024
06:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
5.3.2024
07:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
5.3.2024
08:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich