Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
05.01.2013 - Schonach (Niemcy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Sara Takanashi Japonia 96.5 96.5 242.1
2 Evelyn Insam Włochy 91.5 94.5 224.3
3 Daniela Iraschko-Stolz Austria 94.5 89.5 219.2
  Jacqueline Seifriedsberger Austria 93.5 95.5 219.2
5 Anette Sagen Norwegia 89.5 96.5 218.6
6 Katja Pozun Słowenia 90.5 91.5 206.5
7 Maja Vtic Słowenia 87.5 92.0 200.3
8 Carina Vogt Niemcy 89.0 89.5 200.1
9 Line Jahr Norwegia 92.0 89.0 199.2
10 Maren Lundby Norwegia 86.5 90.5 196.6
11 Sarah Hendrickson USA 86.0 89.5 195.6
12 Coline Mattel Francja 86.0 90.0 195.5
13 Jessica Jerome USA 87.5 90.5 194.1
14 Melanie Faisst Niemcy 85.5 88.0 192.5
15 Lindsey Van USA 87.5 90.5 191.7
16 Spela Rogelj Słowenia 87.0 86.0 191.1
17 Michaela Dolezelova Czechy 88.5 87.0 190.9
18 Yuki Ito Japonia 85.5 89.0 190.4
19 Eva Logar Słowenia 87.5 89.5 189.4
20 Katharina Althaus Niemcy 84.5 88.0 187.5
21 Elena Runggaldier Włochy 87.5 88.0 185.4
22 Yurika Hirayama Japonia 85.5 87.0 183.2
23 Anja Tepes Słowenia 85.5 88.5 182.9
24 Lea Lemare Francja 83.0 85.0 181.4
25 Abby Ringquist USA 86.0 85.0 179.4
26 Atsuko Tanaka Kanada 83.5 85.0 176.7
27 Ursa Bogataj Słowenia 83.0 85.5 175.9
28 Ulrike Graessler Niemcy 85.0 82.5 168.4
29 Svenja Wuerth Niemcy 84.0 84.5 168.3
30 Chiara Hoelzl Austria 84.0 81.5 165.6
31 Ayumi Watase Japonia 83.0   84.5
32 Alissa Johnson USA 82.0   83.4
33 Irina Avvakumova Rosja 83.5   83.0
34 Wendy Vuik Holandia 80.0   80.4
35 Roberta D Agostina Włochy 82.0   79.7
36 Sonja Schoitsch Austria 80.5   79.3
37 Alexandra Pretorius Kanada 78.5   78.7
  Bigna Windmueller Szwajcaria 82.0   78.7
  Seiko Koasa Japonia 79.5   78.7
40 Juliane Seyfarth Niemcy 80.0   76.5
41 Julia Clair Francja 80.5   75.9
  Ramona Straub Niemcy 81.0   75.9
43 Sabrina Windmueller Szwajcaria 78.5   74.0
44 Nina Lussi USA 78.0   72.6
45 Anna Haefele Niemcy 78.5   71.6
  Lara Thomae Holandia 77.0   71.6
47 Lucienne Hoeppner Niemcy 77.5   70.2
48 Anna Rupprecht Niemcy 75.5   69.3
49 Anastasiya Barannikova Rosja 76.0   66.3
50 Yurina Yamada Japonia DNS   DNS

« Puchar ¦wiata kobiet 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata kobiet 2012/2013

Puchar ¦wiata kobiet 2012/2013

Kalendarium
Adam Ruda
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich