Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
08.12.2012 - Soczi (Rosja) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Sarah Hendrickson USA 103.5 103.0 264.2
2 Sara Takanashi Japonia 106.0 104.0 258.0
3 Anette Sagen Norwegia 101.5 98.0 245.1
4 Daniela Iraschko-Stolz Austria 103.5 95.0 242.1
  Coline Mattel Francja 102.0 97.5 242.1
6 Evelyn Insam Włochy 100.0 96.5 239.1
7 Jacqueline Seifriedsberger Austria 102.5 103.5 237.6
8 Carina Vogt Niemcy 97.5 101.5 231.6
9 Katja Pozun Słowenia 100.5 96.5 225.7
10 Svenja Wuerth Niemcy 99.0 95.0 220.4
11 Maren Lundby Norwegia 99.5 93.0 218.8
12 Taylor Henrich Kanada 93.5 94.5 216.3
13 Spela Rogelj Słowenia 97.0 93.0 215.7
14 Line Jahr Norwegia 96.0 94.0 215.2
15 Ursa Bogataj Słowenia 96.5 94.0 214.7
16 Elena Runggaldier Włochy 92.5 94.0 212.3
17 Eva Logar Słowenia 96.0 94.5 210.4
18 Yurina Yamada Japonia 94.0 92.0 209.0
19 Maja Vtic Słowenia 94.5 92.0 206.2
20 Julia Kykkänen Finlandia 92.5 91.5 204.6
21 Irina Avvakumova Rosja 92.5 90.0 203.4
22 Wendy Vuik Holandia 94.5 90.0 201.7
23 Abby Ringquist USA 89.5 89.5 199.7
24 Juliane Seyfarth Niemcy 91.5 89.0 199.1
  Katharina Althaus Niemcy 92.0 87.5 199.1
26 Yuki Ito Japonia 94.0 89.5 198.8
27 Ulrike Graessler Niemcy 90.0 86.5 191.7
28 Ayumi Watase Japonia 90.5 86.5 191.3
29 Melanie Faisst Niemcy 89.5 85.5 189.7
30 Roberta D Agostina Włochy 89.0 82.0 180.2
31 Alexandra Pretorius Kanada 89.0   98.2
32 Sonja Schoitsch Austria 87.5   97.1
33 Bigna Windmueller Szwajcaria 87.5   95.2
  Lea Lemare Francja 87.5   95.2
35 Jessica Jerome USA 89.0   95.1
36 Yurika Hirayama Japonia 87.0   94.8
37 Atsuko Tanaka Kanada 85.5   91.8
38 Katharina Keil Austria 86.5   91.2
39 Anja Tepes Słowenia 92.5   86.3
40 Julia Clair Francja 82.5   86.1
41 Anastasiya Barannikova Rosja 85.0   85.6
42 Lindsey Van USA 96.0   84.2
43 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 83.5   82.8
44 Qi Liu Chiny 83.0   81.9
45 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 83.0   81.6
46 Anastasia Veshchikova Rosja 66.5   43.6

« Puchar ¦wiata kobiet 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata kobiet 2012/2013

Puchar ¦wiata kobiet 2012/2013

Kalendarium
Philipp Aschenwald
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Robert Krenek (1974)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich