Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
29
30
31
sierpień 2020
Najbliższe zawody
22.08.2020, godz. 17:30
Wisła HS-134
LGP
14.01.2012 - Val di Fiemme (Włochy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Sarah Hendrickson USA 105.0 107.5 277.2
2 Daniela Iraschko-Stolz Austria 107.0 103.0 275.5
3 Anette Sagen Norwegia 95.5 99.5 248.1
4 Lindsey Van USA 103.0 93.5 244.4
5 Katja Pozun Słowenia 100.0 94.5 239.7
6 Jessica Jerome USA 96.5 94.5 238.3
7 Maja Vtic Słowenia 96.5 99.0 237.1
8 Jacqueline Seifriedsberger Austria 90.5 97.5 236.6
9 Ulrike Graessler Niemcy 93.5 96.0 233.7
10 Coline Mattel Francja 94.5 98.5 231.3
11 Melanie Faisst Niemcy 98.5 92.5 229.2
12 Julia Clair Francja 96.5 94.5 223.4
13 Line Jahr Norwegia 93.0 94.0 219.7
14 Anna Haefele Niemcy 92.0 94.5 218.7
15 Julia Kykkänen Finlandia 89.0 93.5 215.9
16 Evelyn Insam Włochy 80.0 97.5 213.1
17 Ramona Straub Niemcy 88.5 87.0 202.9
18 Svenja Wuerth Niemcy 86.0 91.0 199.5
  Kaori Iwabuchi Japonia 85.5 86.0 199.5
20 Wendy Vuik Holandia 88.5 86.5 199.4
21 Maren Lundby Norwegia 85.5 90.0 198.7
22 Abby Ringquist USA 83.5 87.0 198.1
23 Ayumi Watase Japonia 84.5 93.5 197.2
24 Alissa Johnson USA 82.0 89.5 194.1
25 Spela Rogelj Słowenia 91.5 82.5 192.8
26 Juliane Seyfarth Niemcy 88.0 83.5 183.2
27 Lisa Demetz Włochy 86.5 76.5 182.2
28 Synne Steen Hansen Norwegia 81.5 85.0 178.9
29 Cornelia Roider Austria 82.0 84.0 177.6
30 Yurina Yamada Japonia 80.5 83.0 176.4
31 Sabrina Windmueller Szwajcaria 82.0   84.5
32 Elena Runggaldier Włochy 77.5   82.4
33 Katharina Keil Austria 80.5   77.6
34 Jenny Synnove Hagemoen Norwegia 75.0   74.4
35 Roberta D Agostina Włochy 75.0   73.2
36 Irina Avvakumova Rosja 68.5   61.7
37 Anastasiya Barannikova Rosja 70.5   58.9
38 Lara Thomae Holandia 62.5   39.0
39 Gyda Enger Norwegia 63.0   38.1
40 Cheng Ji Chiny DNS   DNS
41 Xueyao Li Chiny DNS   DNS
42 Tong Ma Chiny DNS   DNS

« Puchar ¦wiata kobiet 2011/2012 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata kobiet 2011/2012

Puchar ¦wiata kobiet 2011/2012

Kalendarium
Jakob Grimholm
Najbliższe zawody
15 sierpnia 2020 (sobota)
09:30
LGP-k Frenstat
10:30
LGP-k Frenstat
21 sierpnia 2020 (pi±tek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
22 sierpnia 2020 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
23 sierpnia 2020 (niedziela)
16:15
LGP Wisła
kwalifikacje
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich