Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
08.01.2012 - Hinterzarten (Niemcy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Sarah Hendrickson USA 107.5 104.5 273.2
2 Sara Takanashi Japonia 100.5 99.5 242.6
3 Jessica Jerome USA 101.0 101.0 240.1
4 Anette Sagen Norwegia 100.0 97.0 237.8
5 Daniela Iraschko-Stolz Austria 94.0 98.0 228.0
6 Katja Pozun Słowenia 94.5 97.5 226.2
7 Lindsey Van USA 94.0 93.5 215.8
8 Ulrike Graessler Niemcy 97.5 92.5 214.9
9 Melanie Faisst Niemcy 95.0 91.5 214.8
10 Maja Vtic Słowenia 99.0 88.0 213.7
11 Coline Mattel Francja 91.5 94.5 211.9
12 Jacqueline Seifriedsberger Austria 91.0 93.0 211.3
13 Anna Haefele Niemcy 95.0 91.0 209.9
14 Svenja Wuerth Niemcy 93.0 90.5 208.8
  Wendy Vuik Holandia 92.0 93.5 208.8
16 Yurina Yamada Japonia 90.5 95.5 207.6
17 Lisa Demetz Włochy 95.5 89.5 207.4
18 Evelyn Insam Włochy 89.0 96.5 206.8
19 Ursa Bogataj Słowenia 93.0 92.0 205.9
20 Julia Clair Francja 89.0 91.5 200.8
21 Katharina Althaus Niemcy 95.0 86.5 198.8
22 Elena Runggaldier Włochy 88.5 90.5 198.3
23 Alissa Johnson USA 91.0 91.0 196.0
24 Spela Rogelj Słowenia 83.5 90.0 190.5
25 Abby Ringquist USA 89.5 88.5 187.8
26 Lea Lemare Francja 96.0 80.5 186.7
27 Juliane Seyfarth Niemcy 92.0 83.0 179.3
28 Veronika Zobel Niemcy 87.0 86.5 178.3
29 Carina Vogt Niemcy 90.5 84.0 176.6
30 Cornelia Roider Austria 101.5 79.5 146.0
31 Julia Kykkänen Finlandia 85.0   89.4
32 Roberta D Agostina Włochy 86.5   89.3
33 Line Jahr Norwegia 84.5   88.5
34 Ayumi Watase Japonia 85.0   87.8
35 Maren Lundby Norwegia 80.0   83.8
36 Jenna Mohr Niemcy 83.0   82.2
37 Lucienne Hoeppner Niemcy 82.0   80.9
38 Synne Steen Hansen Norwegia 83.0   80.1
39 Jenny Synnove Hagemoen Norwegia 81.5   77.8
40 Ramona Straub Niemcy 82.0   77.7
41 Kaori Iwabuchi Japonia 79.0   72.1
42 Gyda Enger Norwegia 76.0   70.5
43 Katharina Keil Austria 77.0   69.7
44 Taylor Henrich Kanada 77.0   63.1
45 Anja Tepes Słowenia 71.0   56.9
46 Lara Thomae Holandia 68.5   50.7
47 Irina Avvakumova Rosja 72.5   50.6
48 Anna Rupprecht Niemcy 84.0   49.1
49 Anastasiya Barannikova Rosja 68.5   47.1
50 Sabrina Windmueller Szwajcaria DNS   DNS

« Puchar ¦wiata kobiet 2011/2012 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata kobiet 2011/2012

Puchar ¦wiata kobiet 2011/2012

Kalendarium
Ema Klinec
¦wiatowy Dzień Dziennikarza Sportowego
Dzi¶ urodziny obchodz±:
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich