Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
03.12.2011 - Lillehammer (Norwegia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Sarah Hendrickson USA 100.5 95.5 277.0
2 Coline Mattel Francja 92.0 87.0 247.7
3 Melanie Faisst Niemcy 88.5 93.0 245.5
4 Daniela Iraschko-Stolz Austria 88.0 92.5 240.4
5 Sara Takanashi Japonia 86.5 87.5 234.9
6 Evelyn Insam Włochy 93.0 87.0 232.6
7 Katja Pozun Słowenia 88.5 87.0 232.1
8 Anette Sagen Norwegia 88.5 80.5 231.4
9 Ayumi Watase Japonia 91.0 89.5 224.0
10 Spela Rogelj Słowenia 83.0 87.0 222.7
11 Ulrike Graessler Niemcy 85.0 87.5 222.4
12 Jessica Jerome USA 84.0 87.0 221.3
13 Jacqueline Seifriedsberger Austria 84.0 82.5 219.5
14 Julia Kykkänen Finlandia 88.0 86.0 218.9
15 Juliane Seyfarth Niemcy 82.5 86.0 216.6
16 Anna Haefele Niemcy 83.5 81.5 216.2
17 Maren Lundby Norwegia 89.0 81.0 215.0
18 Lisa Demetz Włochy 81.0 84.0 213.7
19 Alissa Johnson USA 84.0 88.5 213.1
20 Ursa Bogataj Słowenia 83.5 85.0 211.4
21 Abby Ringquist USA 89.0 81.5 207.2
22 Kaori Iwabuchi Japonia 89.5 77.0 202.9
23 Taylor Henrich Kanada 84.0 86.5 200.6
24 Elena Runggaldier Włochy 78.0 83.0 200.4
25 Roberta D Agostina Włochy 84.0 79.0 196.2
26 Atsuko Tanaka Japonia 84.5 80.5 196.1
27 Katharina Keil Austria 82.5 82.0 195.3
28 Line Jahr Norwegia 83.0 75.0 194.2
29 Vladena Pustkova Czechy 84.5 74.5 191.5
30 Synne Steen Hansen Norwegia 84.5 77.0 186.2
31 Sabrina Windmueller Szwajcaria 87.5 68.5 181.7
32 Wendy Vuik Holandia 84.0   101.2
33 Katharina Althaus Niemcy 79.5   101.0
34 Julia Clair Francja 81.5   100.2
35 Jenna Mohr Niemcy 82.0   98.6
36 Lea Lemare Francja 80.0   98.1
37 Lucie Mikova Czechy 82.0   96.5
38 Gyda Enger Norwegia 79.0   96.1
39 Jenny Synnove Hagemoen Norwegia 78.5   93.3
40 Irina Avvakumova Rosja 80.0   93.2
41 Anja Tepes Słowenia 74.0   93.0
42 Maja Vtic Słowenia 74.5   91.7
43 Anastasia Veshchikova Rosja 76.5   89.5
44 Cornelia Roider Austria 78.0   85.4
45 Silje Karlengen Norwegia 71.5   83.0
46 Anastasiya Barannikova Rosja 72.0   74.1
47 Silje Sprakehaug Norwegia DNS   DNS

« Puchar ¦wiata kobiet 2011/2012 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata kobiet 2011/2012

Puchar ¦wiata kobiet 2011/2012

Kalendarium
Roman Koudelka
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Joanna Kil (2000)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich