Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 15:45
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team
02.12.2023 - Lillehammer (Norwegia) HS-98
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Kraft Austria 104.0 92.5 296.7
2 Andreas Wellinger Niemcy 99.0 92.0 291.7
3 Daniel Tschofenig Austria 97.5 94.0 287.3
4 Karl Geiger Niemcy 97.0 96.5 284.6
5 Manuel Fettner Austria 98.0 92.5 283.8
6 Pius Paschke Niemcy 99.0 90.0 283.5
7 Jan Hoerl Austria 97.0 96.5 282.0
8 Anze Lanisek Słowenia 94.0 93.5 278.8
9 Stephan Leyhe Niemcy 98.0 94.5 278.3
10 Marius Lindvik Norwegia 97.0 91.0 275.8
11 Gregor Deschwanden Szwajcaria 96.0 92.5 270.7
12 Ryoyu Kobayashi Japonia 94.5 94.0 269.7
13 Michael Hayboeck Austria 94.5 94.0 269.2
14 Vladimir Zografski Bułgaria 91.5 99.5 268.7
15 Halvor Egner Granerud Norwegia 90.5 98.5 268.3
16 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 91.0 94.5 268.0
17 Johann Andre Forfang Norwegia 93.0 94.0 267.9
18 Timi Zajc Słowenia 95.5 92.5 265.0
19 Peter Prevc Słowenia 93.5 93.0 264.7
20 Philipp Raimund Niemcy 95.0 92.0 264.6
21 Junshiro Kobayashi Japonia 93.0 90.5 260.8
22 Daniel Huber Austria 96.5 90.5 258.8
23 Paweł Wąsek Polska 95.0 90.5 258.4
24 Piotr Żyła Polska 90.0 93.0 257.7
25 Killian Peier Szwajcaria 92.5 87.5 254.6
26 Martin Hamann Niemcy 90.0 92.5 252.9
27 Andrew Urlaub USA 91.5 90.0 250.1
28 Kamil Stoch Polska 95.5 85.0 246.8
29 Remo Imhof Szwajcaria 89.0 87.0 244.0
30 Niko Kytosaho Finlandia 88.5 86.5 242.0
31 Ziga Jelar Słowenia 89.5   122.0
32 Fredrik Villumstad Norwegia 92.0   121.6
33 Dawid Kubacki Polska 87.0   121.3
34 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 92.0   120.7
35 Roman Koudelka Czechy 91.5   120.6
36 Eetu Nousiainen Finlandia 89.5   119.8
37 Giovanni Bresadola Włochy 89.5   119.4
38 Artti Aigro Estonia 85.0   119.2
39 Alex Insam Włochy 87.5   118.2
40 Ren Nikaido Japonia 87.0   117.3
41 Antti Aalto Finlandia 86.5   116.9
  Aleksander Zniszczoł Polska 92.0   116.9
43 Daniel Andre Tande Norwegia 84.0   116.3
44 Francesco Cecon Włochy 85.5   115.2
45 Tomofumi Naito Japonia 87.0   115.1
46 Simon Ammann Szwajcaria 86.0   114.4
47 Valentin Foubert Francja 89.0   113.5
48 Yevhen Marusiak Ukraina 89.5   111.8
49 Andrea Campregher Włochy 85.5   111.0
50 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 82.0   106.9
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2023/2024 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2023/2024

Puchar Świata 2023/2024

Kalendarium
Yuka Seto
Najbliższe zawody - szczegółowy program
22 lutego 2024 (czwartek)
09:30
PŚ Oberstdorf
14:15
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:40
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
23 lutego 2024 (piątek)
15:45
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
16:00
CoC Iron Mountain
odprawa techniczna
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
seria próbna
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
11:55
Eurosport w Player.pl Sapporo | 2. konkurs indywidualny, HS 134
dzisiaj
16:06
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:10
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:38
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
17:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
20:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
01:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich