Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
25.11.2023 - Ruka (Finlandia) HS-142
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Kraft Austria 144.0 143.0 326.2
2 Pius Paschke Niemcy 142.0 142.5 315.6
3 Stephan Leyhe Niemcy 137.0 143.5 313.2
4 Andreas Wellinger Niemcy 142.0 136.0 311.5
5 Daniel Tschofenig Austria 136.0 140.5 310.3
6 Ryoyu Kobayashi Japonia 138.5 141.5 309.7
7 Philipp Raimund Niemcy 141.0 140.0 309.3
8 Timi Zajc Słowenia 133.0 143.5 298.6
9 Michael Hayboeck Austria 135.0 139.5 297.9
10 Jan Hoerl Austria 134.5 143.5 296.6
11 Karl Geiger Niemcy 134.0 138.0 293.9
12 Martin Hamann Niemcy 139.5 129.0 292.6
13 Peter Prevc Słowenia 133.5 139.0 290.3
14 Gregor Deschwanden Szwajcaria 131.5 143.5 290.2
15 Anze Lanisek Słowenia 136.0 132.5 284.3
16 Halvor Egner Granerud Norwegia 135.5 131.0 282.6
17 Domen Prevc Słowenia 133.0 139.0 282.0
18 Antti Aalto Finlandia 135.5 133.5 276.9
19 Niko Kytosaho Finlandia 134.0 132.5 272.0
  Clemens Aigner Austria 127.0 136.0 272.0
21 Dawid Kubacki Polska 130.0 133.0 266.8
22 Daniel Andre Tande Norwegia 128.5 133.5 266.3
23 Marius Lindvik Norwegia 127.5 133.0 265.6
24 Kasperi Valto Finlandia 137.5 120.0 263.2
25 Manuel Fettner Austria 130.0 130.0 260.9
26 Simon Ammann Szwajcaria 129.0 132.5 258.8
27 Ren Nikaido Japonia 130.5 122.0 240.2
28 Alex Insam Włochy 126.5 121.5 239.7
29 Ziga Jelar Słowenia 127.5 120.0 233.3
30 Vladimir Zografski Bułgaria 136.5 DSQ 143.2
31 Piotr Żyła Polska 126.5   123.6
32 Aleksander Zniszczoł Polska 125.0   120.9
33 Johann Andre Forfang Norwegia 124.0   117.4
34 Paweł Wąsek Polska 118.5   113.4
35 Francesco Cecon Włochy 118.5   110.2
36 Giovanni Bresadola Włochy 120.0   110.0
37 Tomofumi Naito Japonia 116.0   107.7
38 Fredrik Villumstad Norwegia 120.0   107.3
39 Andrea Campregher Włochy 117.5   107.1
40 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 115.0   104.3
41 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 114.0   102.0
42 Erik Belshaw USA 114.5   100.1
43 Kamil Stoch Polska 113.5   99.7
44 Mico Ahonen Finlandia 109.0   93.2
45 Vilho Palosaari Finlandia 107.0   86.9
46 Andrew Urlaub USA 107.0   86.6
47 Junshiro Kobayashi Japonia 102.5   82.6
48 Artti Aigro Estonia 106.5   80.7
49 Eetu Nousiainen Finlandia 97.5   66.6
50 Decker Dean USA 94.5   60.2
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2023/2024 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2023/2024

Puchar Świata 2023/2024

Kalendarium
Halvor Egner Granerud
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich