Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
27.11.2021 - Ruka (Finlandia) HS-142
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 138.5 143.0 324.5
2 Anze Lanisek Słowenia 141.0 140.0 318.9
3 Markus Eisenbichler Niemcy 136.5 132.0 304.4
4 Stefan Kraft Austria 136.0 128.0 289.8
5 Karl Geiger Niemcy 132.5 129.0 289.6
6 Killian Peier Szwajcaria 128.0 141.5 282.9
7 Pius Paschke Niemcy 132.5 128.5 279.0
8 Kamil Stoch Polska 134.0 128.0 278.6
9 Timi Zajc Słowenia 141.0 119.0 272.9
10 Yukiya Sato Japonia 136.0 119.0 265.0
11 Peter Prevc Słowenia 125.5 125.0 260.5
12 Robert Johansson Norwegia 140.5 113.0 260.3
13 Constantin Schmid Niemcy 131.5 118.5 258.8
14 Naoki Nakamura Japonia 134.5 116.0 258.5
15 Lovro Kos Słowenia 123.5 127.0 258.0
16 Daniel Huber Austria 133.5 117.0 257.4
17 Jan Hoerl Austria 138.0 109.0 254.5
18 Johann Andre Forfang Norwegia 130.0 115.5 254.3
19 Danil Sadreev Rosja 129.5 120.5 253.8
20 Cene Prevc Słowenia 128.5 112.0 247.5
21 Gregor Deschwanden Szwajcaria 130.5 114.0 247.0
22 Manuel Fettner Austria 128.5 116.5 241.7
23 Piotr Żyła Polska 131.0 120.5 234.6
24 Daniel Tschofenig Austria 126.0 115.5 230.8
25 Stephan Leyhe Niemcy 131.0 105.0 229.8
26 Dominik Peter Szwajcaria 126.0 110.0 227.2
27 Simon Ammann Szwajcaria 129.0 106.5 224.5
28 Evgenii Klimov Rosja 131.0 96.0 206.5
29 Daniel Andre Tande Norwegia 125.5 90.0 197.6
30 Markus Schiffner Austria 127.0 90.0 193.7
31 Andreas Wellinger Niemcy 123.5   125.0
32 Philipp Aschenwald Austria 125.0   122.2
33 Dawid Kubacki Polska 124.0   122.1
34 Daiki Ito Japonia 120.5   119.3
35 Roman Trofimov Rosja 123.0   119.0
36 Niko Kytosaho Finlandia 121.0   117.8
37 Aleksander Zniszczoł Polska 118.0   112.7
38 Andrzej Stękała Polska 119.0   112.5
39 Marius Lindvik Norwegia 113.5   108.3
40 Giovanni Bresadola Włochy 116.0   108.1
41 Keiichi Sato Japonia 116.0   107.4
42 Valentin Foubert Francja 113.5   106.6
43 Fredrik Villumstad Norwegia 115.0   103.8
44 Junshiro Kobayashi Japonia 113.0   102.3
45 Vladimir Zografski Bułgaria 108.0   94.1
46 Mikhail Nazarov Rosja 106.5   87.9
47 Jakub Wolny Polska 95.5   68.0
48 Anders Fannemel Norwegia 94.0   65.5
49 Ilya Mankov Rosja DSQ   DSQ
50 Fatih Arda Ipcioglu Turcja DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2021/2022 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2021/2022

Puchar Świata 2021/2022

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (piątek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
PŚ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
PŚ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
PŚ Titisee
seria próbna
16:15
PŚ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje
16:00
PŚ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
PŚ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobędą medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich