TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
18.01.2019, godz. 02:00
Sapporo HS-137
CoC
07.02.2010 - Willingen (Niemcy) K-130
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Niemcy Niemcy 965.5
2 Norwegia Norwegia 959.6
3 Austria Austria 937.1
4 Słowenia Słowenia 792.4
5 Finlandia Finlandia 789.1
6 Japonia Japonia 774.8
7 Francja Francja 730.3
8 Czechy Czechy 721.0
9 Włochy Włochy 322.6
10 Polska Polska 284.9
11 Kazachstan Kazachstan 264.2
12 Rosja Rosja 223.0
13 Szwajcaria Szwajcaria 204.3
14 Szwecja Szwecja 168.3
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Anders Jacobsen Norwegia 141.0 145.0 271.6
2 David Zauner Austria 139.5 142.0 265.1
3 Michael Uhrmann Niemcy 141.5 141.5 262.2
4 Michael Hayboeck Austria 139.5 141.5 252.6
5 Michael Neumayer Niemcy 138.5 136.5 247.0
6 Ville Larinto Finlandia 133.5 140.0 245.7
7 Martin Schmitt Niemcy 131.5 139.5 242.4
8 Fumihisa Yumoto Japonia 134.5 136.5 241.5
9 Tom Hilde Norwegia 133.0 138.0 239.4
10 Jan Matura Czechy 132.5 135.0 230.2
11 Johan Remen Evensen Norwegia 131.0 133.0 228.9
12 Olli Muotka Finlandia 132.5 131.5 226.0
13 Emmanuel Chedal Francja 122.0 140.0 220.3
14 Florian Schabereiter Austria 127.5 132.0 220.1
15 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 132.0 130.0 219.7
16 Pascal Bodmer Niemcy 124.0 133.5 213.9
17 Jurij Tepes Słowenia 131.0 126.5 208.2
18 Akira Higashi Japonia 135.0 124.0 207.5
19 David Lazzaroni Francja 128.0 129.0 203.0
20 Robert Hrgota Słowenia 128.0 125.0 201.3
21 Stefan Thurnbichler Austria 122.5 126.5 199.3
22 Matic Kramarsic Słowenia 123.5 123.0 195.2
23 Rok Urbanc Słowenia 124.5 118.5 187.7
24 Borek Sedlak Czechy 119.0 120.0 184.0
25 Vincent Descombes Sevoie Francja 123.0 113.5 174.1
26 Kazuya Yoshioka Japonia 114.5 121.5 172.6
27 Sami Niemi Finlandia 115.0 115.0 163.3
28 Cestmir Kozisek Czechy 103.0 127.0 155.0
29 Kai Kovaljeff Finlandia 109.5 119.0 154.1
30 Yuta Watase Japonia 116.5 109.0 153.2
31 Ondrej Vaculik Czechy 116.0 111.0 151.8
32 Alexandre Mabboux Francja 107.0 113.5 132.9
33 Alexey Korolev Kazachstan 132.5   107.0
34 Sebastian Colloredo Włochy 129.0   100.3
35 Andrea Morassi Włochy 123.5   91.0
36 Diego Dellasega Włochy 117.5   85.8
37 Jakub Kot Polska 119.0   84.6
38 Marcin Bachleda Polska 115.5   76.4
39 Andrzej Zapotoczny Polska 112.5   72.6
40 Stanislav Oshepkov Rosja 109.5   71.5
41 Marco Grigoli Szwajcaria 111.5   71.0
42 Georgiy Chervyakov Rosja 109.0   63.4
43 Antoine Guignard Szwajcaria 107.0   63.0
44 Ivan Karaulov Kazachstan 110.5   62.0
45 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 109.5   61.8
46 Grzegorz Miętus Polska 99.0   51.3
47 Radik Zhaparov Kazachstan 99.0   49.6
48 Fredrik Balkasen Szwecja 101.5   46.4
49 Yevgeniy Levkin Kazachstan 97.0   45.6
50 Roberto Dellasega Włochy 97.5   45.5
51 Isak Grimholm Szwecja 96.5   44.7
52 Carl Nordin Szwecja 95.5   43.2
53 Remi Francais Szwajcaria 94.0   38.2
54 Josef Larsson Szwecja 98.0   34.0
55 Gregor Deschwanden Szwajcaria 92.5   32.1
56 Sergey Bychkov Rosja 91.0   26.3

« Puchar ¦wiata 2009/2010 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2009/2010

Puchar ¦wiata 2009/2010

Kalendarium
Piotr Żyła
Dzi¶ urodziny obchodz±:
dr Jan Blecharz (1954)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2019 (czwartek)
06:00
P¦ kobiet Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦ kobiet Zao
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
18 stycznia 2019 (pi±tek)
00:30
CoC Sapporo
odprawa techniczna
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
P¦ kobiet Zao
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
18:00
CoC kobiet Planica
odprawa techniczna
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »