Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
25.09.2021, godz. 15:30
Hinzenbach HS-90
LGP
06.03.2005 - Lahti (Finlandia) K-116
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Matti Hautamäki Finlandia 127.5 124.5 270.0
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 123.5 128.5 269.0
3 Thomas Morgenstern Austria 126.0 125.5 266.1
4 Janne Ahonen Finlandia 125.0 125.0 264.9
5 Jakub Janda Czechy 124.0 125.5 263.0
6 Michael Uhrmann Niemcy 121.5 127.0 258.7
7 Adam Małysz Polska 125.0 122.0 255.5
8 Georg Späth Niemcy 119.5 126.0 253.3
9 Martin Höllwarth Austria 120.0 121.5 246.6
10 Lars Bystoel Norwegia 116.0 126.0 246.0
11 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 115.5 124.0 241.0
12 Henning Stensrud Norwegia 117.5 121.0 239.2
13 Andreas Küttel Szwajcaria 116.0 121.0 237.0
14 Simon Ammann Szwajcaria 114.5 121.5 235.7
15 Rok Benkovic Słowenia 114.5 123.0 234.9
16 Jernej Damjan Słowenia 114.0 123.0 234.5
17 Daniel Forfang Norwegia 112.5 123.5 232.7
18 Michael Neumayer Niemcy 113.5 122.0 230.8
19 Risto Jussilainen Finlandia 116.0 119.0 230.4
20 Kalle Keituri Finlandia 118.5 115.0 228.7
21 Michael Möllinger Szwajcaria 112.0 121.0 227.3
22 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 111.0 122.0 225.8
23 Wolfgang Loitzl Austria 112.5 116.0 220.2
24 Primoz Peterka Słowenia 110.0 118.5 217.7
25 Noriaki Kasai Japonia 110.5 116.5 217.5
26 Dimitry Ipatov Rosja 110.0 118.5 216.2
27 Jussi Hautamäki Finlandia 111.5 114.5 213.2
  Florian Liegl Austria 113.0 115.5 213.2
29 Martin Schmitt Niemcy 112.5 113.5 212.7
30 Jörg Ritzerfeld Niemcy 108.5 115.5 209.1
31 Denis Kornilov Rosja 108.0   96.1
32 Maximilian Mechler Niemcy 108.5   96.0
33 Tami Kiuru Finlandia 108.0   95.6
34 Stephan Hocke Niemcy 107.0   94.8
35 Ildar Fatchullin Rosja 106.0   91.5
36 Emmanuel Chedal Francja 105.5   91.1
  Robert Kranjec Słowenia 105.5   91.1
38 Andreas Kofler Austria 106.0   91.0
39 Dmitriy Vassiliev Rosja 104.0   87.9
40 Jure Bogataj Słowenia 103.5   87.5
41 Daiki Ito Japonia 101.5   83.4
42 Robert Mateja Polska 101.0   82.5
43 Akseli Kokkonen Finlandia 101.5   81.9
44 Martin Koch Austria 100.5   80.6
45 Kazuyoshi Funaki Japonia 97.5   76.2
46 Morten Solem Norwegia 92.5   67.2
47 Hideharu Miyahira Japonia 92.5   66.7
48 Akira Higashi Japonia 91.0   63.0
49 Andreas Goldberger Austria 90.0   56.7
50 Andreas Widhölzl Austria DNS   DNS

« Puchar ¦wiata 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2004/2005

Puchar ¦wiata 2004/2005

Kalendarium
Asan Tahtahunov
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
08:20
FIS Cup Lahti
09:00
FIS Cup Lahti
09:45
FIS Cup Lahti
10:30
CoC Klingenthal
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich