Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
11.02.2005 - Pragelato (Włochy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Matti Hautamäki Finlandia 132.5 134.5 263.1
2 Michael Uhrmann Niemcy 126.5 129.0 239.4
3 Thomas Morgenstern Austria 125.0 126.5 233.7
4 Martin Höllwarth Austria 115.5 129.5 218.0
5 Stephan Hocke Niemcy 118.0 127.0 216.5
6 Jakub Janda Czechy 118.0 124.5 213.5
7 Kamil Stoch Polska 118.5 121.5 209.0
8 Rok Benkovic Słowenia 116.5 124.0 207.4
9 Adam Małysz Polska 122.0 117.5 206.6
10 Andreas Widhölzl Austria 125.0 111.0 201.3
11 Andreas Küttel Szwajcaria 118.5 118.0 199.2
12 Dmitriy Vassiliev Rosja 112.5 121.0 196.3
13 Wolfgang Loitzl Austria 112.0 119.5 193.2
14 Maximilian Mechler Niemcy 115.5 116.0 189.7
15 Jernej Damjan Słowenia 113.5 117.0 189.4
16 Risto Jussilainen Finlandia 110.5 120.0 188.9
17 Michael Möllinger Szwajcaria 113.5 116.0 187.6
18 Noriaki Kasai Japonia 110.0 119.5 187.1
19 Jörg Ritzerfeld Niemcy 115.5 115.0 186.9
20 Stefano Chiapolino Włochy 119.5 110.0 184.1
21 Morten Solem Norwegia 111.5 115.5 183.6
22 Jan Mazoch Czechy 116.0 112.0 183.4
23 Robert Kranjec Słowenia 114.0 114.0 181.9
24 Takanobu Okabe Japonia 111.5 113.0 176.6
25 Andreas Goldberger Austria 112.0 110.0 171.1
26 Jon Aaraas Norwegia 111.5 106.0 164.0
27 Johan Erikson Szwecja 116.5 102.5 162.2
28 Marcin Bachleda Polska 111.5 104.5 160.3
29 Michael Neumayer Niemcy 113.5 104.0 159.0
30 Denis Kornilov Rosja 112.0 78.0 103.0
31 Marco Steinauer Szwajcaria 110.5   84.9
32 Daiki Ito Japonia 109.5   83.6
33 Martin Schmitt Niemcy 108.5   81.3
34 Anders Bardal Norwegia 108.5   80.3
35 Antonin Hajek Czechy 107.5   78.0
  Ivan Karaulov Kazachstan 107.5   78.0
37 Jan Matura Czechy 106.5   77.2
38 Tami Kiuru Finlandia 106.5   76.7
39 Florian Liegl Austria 105.5   73.9
40 Thomas Lobben Norwegia 104.5   73.6
41 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 104.0   71.7
42 Dimitry Ipatov Rosja 104.5   71.1
43 Mateusz Rutkowski Polska 103.5   70.3
44 Andreas Kofler Austria 101.5   67.7
45 Clint Jones USA 101.0   63.8
46 Jussi Hautamäki Finlandia 100.0   62.5
47 Georg Späth Niemcy 98.0   59.4
48 Kimmo Yliriesto Finlandia 98.0   58.9
49 Primoz Peterka Słowenia 97.5   55.5
50 Janne Happonen Finlandia 92.5   43.5

« Puchar ¦wiata 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2004/2005

Puchar ¦wiata 2004/2005

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich