Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
22.01.2005 - Titisee-Neustadt (Niemcy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Thomas Morgenstern Austria 139.0 143.7
2 Janne Ahonen Finlandia 142.0 143.6
3 Roar Ljoekelsoey Norwegia 139.0 142.7
4 Adam Małysz Polska 138.0 140.9
5 Jernej Damjan Słowenia 137.5 139.5
6 Jakub Janda Czechy 136.5 137.7
7 Georg Späth Niemcy 137.5 137.0
8 Martin Höllwarth Austria 134.0 133.7
9 Andreas Widhölzl Austria 133.5 132.8
10 Matti Hautamäki Finlandia 133.5 129.8
11 Simon Ammann Szwajcaria 133.0 129.4
12 Robert Mateja Polska 131.5 128.7
13 Risto Jussilainen Finlandia 132.5 128.0
14 Andreas Küttel Szwajcaria 131.0 126.3
  Stephan Hocke Niemcy 131.0 126.3
16 Andreas Kofler Austria 131.5 126.2
17 Lars Bystoel Norwegia 132.0 125.1
18 Wolfgang Loitzl Austria 129.5 123.6
19 Michael Uhrmann Niemcy 129.5 123.1
20 Takanobu Okabe Japonia 129.0 122.7
21 Jörg Ritzerfeld Niemcy 130.5 122.4
22 Daiki Ito Japonia 128.5 121.8
23 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 127.5 120.0
24 Andreas Goldberger Austria 126.0 115.8
25 Tami Kiuru Finlandia 125.5 115.4
  Primoz Peterka Słowenia 125.5 115.4
27 Michael Möllinger Szwajcaria 126.0 115.3
  Hideharu Miyahira Japonia 126.0 115.3
29 Henning Stensrud Norwegia 125.0 114.5
30 Jure Bogataj Słowenia 126.5 113.7
31 Daniel Forfang Norwegia 124.5 113.1
  Emmanuel Chedal Francja 124.5 113.1
33 Peter Zonta Słowenia 125.5 112.9
34 Sigurd Pettersen Norwegia 125.0 112.5
35 Dmitriy Vassiliev Rosja 123.5 110.3
36 Mateusz Rutkowski Polska 122.5 110.0
37 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 124.0 109.2
38 Nicolas Dessum Francja 123.0 108.9
39 Akira Higashi Japonia 121.5 108.2
40 Martin Koch Austria 122.5 108.0
41 Anders Bardal Norwegia 122.0 105.6
42 Martin Mesik Słowacja 120.0 103.5
43 Nejc Frank Słowenia 119.0 102.7
44 Johan Erikson Szwecja 119.5 101.6
45 Maximilian Mechler Niemcy 116.5 96.7
46 Martin Schmitt Niemcy 116.0 95.8
47 Rok Benkovic Słowenia 116.0 92.8
48 Manuel Fettner Austria 113.5 91.8
49 Ildar Fatchullin Rosja 112.5 90.0
50 Michael Neumayer Niemcy 112.5 88.0
51 David Lazzaroni Francja 110.5 85.9
52 Kazuyoshi Funaki Japonia 110.0 85.5
53 Jan Matura Czechy 110.5 85.4
  Akseli Kokkonen Finlandia 110.5 85.4
55 Dimitry Ipatov Rosja 110.0 83.5
56 Petr Chaadaev Białoru¶ 109.0 81.2
57 Bine Zupan Słowenia 108.5 80.8
58 Maksim Anisimov Białoru¶ 106.5 76.2
59 Ferdinand Bader Niemcy 105.0 74.5
60 Heung Chul Choi Korea Pd. 103.5 71.3
61 Ivan Karaulov Kazachstan 98.5 61.8
62 Jens Salumäe Estonia 97.0 60.1
63 Radik Zhaparov Kazachstan 93.0 46.9
64 Jaan Juris Estonia 92.5 45.0

« Puchar ¦wiata 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2004/2005

Puchar ¦wiata 2004/2005

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich