Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
29.12.2004 - Oberstdorf (Niemcy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Janne Ahonen Finlandia 127.0 127.6
2 Daiki Ito Japonia 125.0 124.0
3 LL Adam Małysz Polska 124.5 123.6
4 Martin Höllwarth Austria 123.0 120.9
5 Thomas Morgenstern Austria 123.0 119.9
6 Matti Hautamäki Finlandia 122.5 119.0
7 Wolfgang Loitzl Austria 122.0 117.6
8 Noriaki Kasai Japonia 121.0 114.8
9 Jakub Janda Czechy 120.0 114.5
10 Lars Bystoel Norwegia 120.0 112.5
11 Daniel Forfang Norwegia 119.5 112.1
12 Maximilian Mechler Niemcy 118.5 108.8
13 Tami Kiuru Finlandia 117.5 108.0
14 Michael Uhrmann Niemcy 118.0 107.9
15 LL Dmitriy Vassiliev Rosja 117.5 107.0
16 Jernej Damjan Słowenia 116.5 106.2
17 Risto Jussilainen Finlandia 116.5 105.7
18 Roar Ljoekelsoey Norwegia 116.0 104.8
19 LL Robert Mateja Polska 115.5 104.4
20 Michael Neumayer Niemcy 117.0 104.1
21 Simon Ammann Szwajcaria 115.0 103.5
22 Georg Späth Niemcy 114.0 101.7
23 LL Henning Stensrud Norwegia 114.5 101.1
24 LL Michael Möllinger Szwajcaria 113.5 100.8
25 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 114.0 100.2
26 Andreas Küttel Szwajcaria 111.5 96.7 (27)
27 Kai Bracht Niemcy 107.5 88.5 (30)
28 Krystian Długopolski Polska 105.5 82.9 (36)
29 Maksim Anisimov Białoru¶ 102.0 77.1 (40)
30 Stefan Pieper Niemcy 101.5 76.2 (42)
31 Balthasar Schneider Austria 112.5 97.5 (26)
32 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 110.0 92.5 (28)
33 Veli-Matti Lindström Finlandia 109.0 90.2 (29)
34 Kazuya Yoshioka Japonia 108.0 88.4 (31)
35 Andreas Widhölzl Austria 106.5 86.7 (32)
36 Akira Higashi Japonia 106.0 85.8 (33)
37 David Lazzaroni Francja 105.5 84.4 (34)
38 Marc Krauspenhaar Niemcy 104.5 83.1 (35)
39 Andreas Goldberger Austria 104.5 82.6 (37)
40 Assan Takhtakhunov Kazachstan 104.0 80.2 (38)
41 Jan Matura Czechy 101.5 77.2 (39)
42 Marco Steinauer Szwajcaria 101.5 76.7 (41)
43 Ferdinand Bader Niemcy 99.0 71.7
44 Alexander Herr Niemcy 99.5 71.6
45 Andreas Wank Niemcy 99.0 70.7
46 Hans Petrat Niemcy 95.5 63.9
47 Radik Zhaparov Kazachstan 94.0 61.2
48 Zhandong Tian Chiny 92.5 57.5
49 Martin Schmitt Niemcy 94.5 57.1
50 Rok Benkovic Słowenia 92.0 50.6
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Janne Ahonen Finlandia 127.0 127.6
2 Daiki Ito Japonia 125.0 124.0
3 Martin Höllwarth Austria 123.0 120.9
4 Thomas Morgenstern Austria 123.0 119.9
5 Matti Hautamäki Finlandia 122.5 119.0
6 Wolfgang Loitzl Austria 122.0 117.6
7 Noriaki Kasai Japonia 121.0 114.8
8 Jakub Janda Czechy 120.0 114.5
9 Lars Bystoel Norwegia 120.0 112.5
10 Daniel Forfang Norwegia 119.5 112.1
11 Maximilian Mechler Niemcy 118.5 108.8
12 Tami Kiuru Finlandia 117.5 108.0
13 Michael Uhrmann Niemcy 118.0 107.9
14 Jernej Damjan Słowenia 116.5 106.2
15 Risto Jussilainen Finlandia 116.5 105.7
16 Roar Ljoekelsoey Norwegia 116.0 104.8
17 Michael Neumayer Niemcy 117.0 104.1
18 Simon Ammann Szwajcaria 115.0 103.5
19 Georg Späth Niemcy 114.0 101.7
20 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 114.0 100.2
21 Andreas Küttel Szwajcaria 111.5 96.7
22 Kai Bracht Niemcy 107.5 88.5
23 Krystian Długopolski Polska 105.5 82.9
24 Maksim Anisimov Białoru¶ 102.0 77.1
25 Stefan Pieper Niemcy 101.5 76.2
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Adam Małysz Polska 124.5 123.6
2 Dmitriy Vassiliev Rosja 117.5 107.0
3 Robert Mateja Polska 115.5 104.4
4 Henning Stensrud Norwegia 114.5 101.1
5 Michael Möllinger Szwajcaria 113.5 100.8
6 Balthasar Schneider Austria 112.5 97.5
7 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 110.0 92.5
8 Veli-Matti Lindström Finlandia 109.0 90.2
9 Kazuya Yoshioka Japonia 108.0 88.4
10 Andreas Widhölzl Austria 106.5 86.7
11 Akira Higashi Japonia 106.0 85.8
12 David Lazzaroni Francja 105.5 84.4
13 Marc Krauspenhaar Niemcy 104.5 83.1
14 Andreas Goldberger Austria 104.5 82.6
15 Assan Takhtakhunov Kazachstan 104.0 80.2
16 Jan Matura Czechy 101.5 77.2
17 Marco Steinauer Szwajcaria 101.5 76.7
18 Ferdinand Bader Niemcy 99.0 71.7
19 Alexander Herr Niemcy 99.5 71.6
20 Andreas Wank Niemcy 99.0 70.7
21 Hans Petrat Niemcy 95.5 63.9
22 Radik Zhaparov Kazachstan 94.0 61.2
23 Zhandong Tian Chiny 92.5 57.5
24 Martin Schmitt Niemcy 94.5 57.1
25 Rok Benkovic Słowenia 92.0 50.6

« Puchar ¦wiata 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2004/2005

Puchar ¦wiata 2004/2005

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich