Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
07.03.2001 - Falun (Szwecja) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Adam Małysz Polska 119.5 125.1
2 Martin Schmitt Niemcy 118.0 122.4
3 Wolfgang Loitzl Austria 107.5 100.0
4 Risto Jussilainen Finlandia 105.5 96.9
5 Stefan Horngacher Austria 103.5 93.3
6 Reinhard Schwarzenberger Austria 103.0 91.9
7 Igor Medved Słowenia 103.5 91.8
8 Andreas Goldberger Austria 101.5 89.7
9 Sylvain Freiholz Szwajcaria 100.0 87.0
10 Noriaki Kasai Japonia 98.5 84.3
11 Anders Bardal Norwegia 99.5 84.1
12 Stefan Kaiser Austria 99.0 83.2
13 Janne Ahonen Finlandia 97.5 80.5
14 Peter Zonta Słowenia 97.5 80.0
15 Matti Hautamäki Finlandia 96.5 79.2
16 Georg Späth Niemcy 97.0 78.6
17 Roberto Cecon Włochy 96.0 77.8
18 Kazuya Yoshioka Japonia 95.0 76.5
19 Hansjörg Jäkle Niemcy 94.0 74.7
20 Nicolas Dessum Francja 96.5 74.2
21 Johan Munters Szwecja 94.5 74.1
22 Jure Radelj Słowenia 93.5 73.8
23 Kristoffer Jaafs Szwecja 94.0 73.7
24 Kazuhiro Nakamura Japonia 92.5 72.0
25 Primoz Zupan-Urh Słowenia 93.0 71.9
26 Marco Steinauer Szwajcaria 92.5 71.5
27 Michael Uhrmann Niemcy 92.5 70.0
28 Andreas Widhölzl Austria 91.5 69.2
29 Tami Kiuru Finlandia 91.5 68.2
  Veli-Matti Lindström Finlandia 91.5 68.2
31 Sota Okamura Japonia 88.0 62.4
32 Jani Soininen Finlandia 88.5 59.8
33 Jakub Janda Czechy 86.5 58.7
34 Jens Braennlund Szwecja 85.5 57.4
35 Damjan Fras Słowenia 86.0 57.3
36 Frank Löffler Niemcy 84.5 55.1
37 Robert Mateja Polska 84.5 54.6
  Morten Aagheim Norwegia 84.5 54.6
39 Jussi Hautamäki Finlandia 85.0 54.0
40 Christof Duffner Niemcy 86.5 53.7
41 Lasse Ottesen Norwegia 83.5 53.3
42 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 84.0 52.2
43 Alexander Herr Niemcy 82.0 49.6
44 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 81.0 47.3
45 Tomisław Tajner Polska 80.0 46.5
46 Yuta Watase Japonia 79.5 45.1
47 Emil Westberg Szwecja 79.0 43.2
48 Martin Höllwarth Austria 80.0 39.5
49 Wojciech Skupień Polska 76.5 39.2
50 Andreas Küttel Szwajcaria 76.0 38.3
51 Rickard Froeier Szwecja 77.0 38.1
52 Ville Kantee Finlandia 77.0 35.6
53 Robert Kranjec Słowenia 75.0 32.0
54 Hideharu Miyahira Japonia 75.5 30.9
55 Martin Koch Austria 74.5 30.6
56 Tomasz Pochwała Polska 74.0 28.2
57 Emmanuel Chedal Francja 68.0 15.9

« Puchar ¦wiata 2000/2001 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2000/2001

Puchar ¦wiata 2000/2001

Kalendarium
Andreas Kuettel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Miran Tepes (1961)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich