Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
20.01.2001 - Salt Lake City (USA) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adam Małysz Polska 129.5 133.5 276.4
2 Wolfgang Loitzl Austria 121.0 124.0 239.5
3 Kazuya Yoshioka Japonia 123.5 122.0 238.9
4 Kazuyoshi Funaki Japonia 119.5 125.5 233.5
5 Janne Ahonen Finlandia 120.5 121.0 232.7
6 Reinhard Schwarzenberger Austria 126.0 114.0 230.0
7 Hideharu Miyahira Japonia 114.5 122.0 223.2
8 Yuta Watase Japonia 121.0 115.5 222.7
9 Andreas Widhölzl Austria 115.5 120.5 221.8
10 Peter Zonta Słowenia 125.5 114.0 218.1
11 Toni Nieminen Finlandia 116.0 116.0 215.6
12 Michael Uhrmann Niemcy 120.5 113.5 215.2
13 Jani Soininen Finlandia 113.5 120.5 213.2
14 Jure Radelj Słowenia 119.5 112.5 213.1
15 Martin Höllwarth Austria 119.0 112.0 211.3
16 Igor Medved Słowenia 109.5 122.0 210.2
17 Kristoffer Jaafs Szwecja 112.0 118.0 208.0
18 Noriaki Kasai Japonia 107.5 119.5 205.1
19 Stefan Horngacher Austria 109.0 118.0 202.6
20 Alexander Herr Niemcy 113.0 115.5 200.8
21 Henning Stensrud Norwegia 114.5 112.0 200.2
22 Christof Duffner Niemcy 113.0 112.5 198.4
23 Frank Reichel Niemcy 121.0 105.5 197.7
24 Frank Löffler Niemcy 107.5 114.5 191.6
25 Morten Solem Norwegia 109.5 108.0 183.0
26 Takanobu Okabe Japonia 105.0 110.0 181.5
27 Georg Späth Niemcy 108.0 108.5 179.7
28 Anton Kalinitschenko Rosja 111.5 104.0 176.9
29 Masahiko Harada Japonia 114.5 90.0 154.6
30 Robert Mateja Polska 108.5 89.5 140.9
31 Damjan Fras Słowenia 104.0   81.7
32 Marco Steinauer Szwajcaria 104.0   80.7
33 Lasse Ottesen Norwegia 104.5   80.6
34 Olav Magne Dönnem Norwegia 103.0   78.9
35 Martin Koch Austria 102.0   77.1
36 Kazuhiro Nakamura Japonia 101.5   76.2
37 Andreas Küttel Szwajcaria 101.0   75.3
38 Roar Ljoekelsoey Norwegia 100.5   74.4
39 Ildar Fatchullin Rosja 101.0   74.3
40 Jussi Hautamäki Finlandia 100.5   73.9
41 Risto Jussilainen Finlandia 99.5   71.6
42 Vladimir Glyvko Ukraina 100.5   71.4
43 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 100.5   69.9
44 Sylvain Freiholz Szwajcaria 98.0   68.9
45 Jeroen Nikkel Holandia 98.0   68.4
46 Clint Jones USA 96.5   64.2
47 Roland Audenrieth Niemcy 96.0   63.8
48 Hansjörg Jäkle Niemcy 96.0   63.3
49 Jakub Suchacek Czechy 92.5   59.0
50 Alan Alborn USA 92.5   58.5
51 Johan Munters Szwecja 90.0   50.0
52 Heung Chul Choi Korea Pd. 87.5   48.0
53 Wojciech Skupień Polska 89.5   45.6
54 Dmitriy Vassiliev Rosja 83.5   41.3
55 Brendan Doran USA 79.5   33.6
56 Tommy Schwall USA 79.5   31.6
57 Alexander Belov Rosja 77.0   23.1
58 Hartman Rector USA 69.0   12.7

« Puchar ¦wiata 2000/2001 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2000/2001

Puchar ¦wiata 2000/2001

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich