TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
20.01.2001 - Salt Lake City (USA) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adam Małysz Polska 129.5 133.5 276.4
2 Wolfgang Loitzl Austria 121.0 124.0 239.5
3 Kazuya Yoshioka Japonia 123.5 122.0 238.9
4 Kazuyoshi Funaki Japonia 119.5 125.5 233.5
5 Janne Ahonen Finlandia 120.5 121.0 232.7
6 Reinhard Schwarzenberger Austria 126.0 114.0 230.0
7 Hideharu Miyahira Japonia 114.5 122.0 223.2
8 Yuta Watase Japonia 121.0 115.5 222.7
9 Andreas Widhölzl Austria 115.5 120.5 221.8
10 Peter Zonta Słowenia 125.5 114.0 218.1
11 Toni Nieminen Finlandia 116.0 116.0 215.6
12 Michael Uhrmann Niemcy 120.5 113.5 215.2
13 Jani Soininen Finlandia 113.5 120.5 213.2
14 Jure Radelj Słowenia 119.5 112.5 213.1
15 Martin Höllwarth Austria 119.0 112.0 211.3
16 Igor Medved Słowenia 109.5 122.0 210.2
17 Kristoffer Jaafs Szwecja 112.0 118.0 208.0
18 Noriaki Kasai Japonia 107.5 119.5 205.1
19 Stefan Horngacher Austria 109.0 118.0 202.6
20 Alexander Herr Niemcy 113.0 115.5 200.8
21 Henning Stensrud Norwegia 114.5 112.0 200.2
22 Christof Duffner Niemcy 113.0 112.5 198.4
23 Frank Reichel Niemcy 121.0 105.5 197.7
24 Frank Löffler Niemcy 107.5 114.5 191.6
25 Morten Solem Norwegia 109.5 108.0 183.0
26 Takanobu Okabe Japonia 105.0 110.0 181.5
27 Georg Späth Niemcy 108.0 108.5 179.7
28 Anton Kalinitschenko Rosja 111.5 104.0 176.9
29 Masahiko Harada Japonia 114.5 90.0 154.6
30 Robert Mateja Polska 108.5 89.5 140.9
31 Damjan Fras Słowenia 104.0   81.7
32 Marco Steinauer Szwajcaria 104.0   80.7
33 Lasse Ottesen Norwegia 104.5   80.6
34 Olav Magne Dönnem Norwegia 103.0   78.9
35 Martin Koch Austria 102.0   77.1
36 Kazuhiro Nakamura Japonia 101.5   76.2
37 Andreas Küttel Szwajcaria 101.0   75.3
38 Roar Ljoekelsoey Norwegia 100.5   74.4
39 Ildar Fatchullin Rosja 101.0   74.3
40 Jussi Hautamäki Finlandia 100.5   73.9
41 Risto Jussilainen Finlandia 99.5   71.6
42 Vladimir Glyvko Ukraina 100.5   71.4
43 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 100.5   69.9
44 Sylvain Freiholz Szwajcaria 98.0   68.9
45 Jeroen Nikkel Holandia 98.0   68.4
46 Clint Jones USA 96.5   64.2
47 Roland Audenrieth Niemcy 96.0   63.8
48 Hansjörg Jäkle Niemcy 96.0   63.3
49 Jakub Suchacek Czechy 92.5   59.0
50 Alan Alborn USA 92.5   58.5
51 Johan Munters Szwecja 90.0   50.0
52 Heung Chul Choi Korea Pd. 87.5   48.0
53 Wojciech Skupień Polska 89.5   45.6
54 Dimitry Vassiliev Rosja 83.5   41.3
55 Brendan Doran USA 79.5   33.6
56 Tommy Schwall USA 79.5   31.6
57 Alexander Belov Rosja 77.0   23.1
58 Hartman Rector USA 69.0   12.7

« Puchar ¦wiata 2000/2001 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2000/2001

Puchar ¦wiata 2000/2001

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alex Insam (1997)
Christian Inngjerdingen (1996)
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »