Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
01.01.2001 - Garmisch-Parten. (Niemcy) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Noriaki Kasai Japonia 120.0 122.0 257.6
2 Dimitry Vassiliev Rosja 122.5 122.0 255.1
3 Adam Małysz Polska 117.0 129.5 254.2
4 Janne Ahonen Finlandia 121.5 117.0 250.8
5 Sven Hannawald Niemcy 117.0 122.0 247.7
6 Toni Nieminen Finlandia 117.5 119.0 244.7
7 Risto Jussilainen Finlandia 112.0 121.5 236.8
8 Martin Schmitt Niemcy 115.0 117.5 234.0
9 Stefan Horngacher Austria 112.5 116.5 226.7
10 Wolfgang Loitzl Austria 108.5 118.0 224.7
11 Matti Hautamäki Finlandia 113.5 112.0 220.9
12 Masahiko Harada Japonia 112.0 113.0 220.5
13 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 109.5 115.5 220.0
14 Wojciech Skupień Polska 111.5 113.0 219.6
15 Olav Magne Dönnem Norwegia 112.0 113.0 219.0
16 Ville Kantee Finlandia 110.5 112.0 216.5
17 Andreas Widhölzl Austria 110.0 112.0 215.1
18 Andreas Küttel Szwajcaria 110.0 112.5 214.5
19 Roar Ljoekelsoey Norwegia 112.5 110.5 214.4
20 Roland Audenrieth Niemcy 108.0 111.0 206.7
21 Martin Höllwarth Austria 104.0 113.0 204.1
22 Sylvain Freiholz Szwajcaria 107.0 108.5 201.9
23 Andreas Goldberger Austria 110.5 101.0 193.7
24 Veli-Matti Lindström Finlandia 108.5 103.0 192.7
25 Michael Uhrmann Niemcy 102.0 109.5 192.2
  Martin Koch Austria 105.5 106.0 192.2
27 Alexander Herr Niemcy 108.5 102.0 190.9
28 Nicolas Dessum Francja 106.5 104.0 189.4
29 Frank Löffler Niemcy 108.5 110.5 187.2
30 Hideharu Miyahira Japonia 105.0 103.0 185.9
31 Reinhard Schwarzenberger Austria 105.0   96.0
32 Robert Mateja Polska 104.5   93.6
33 Heung Chul Choi Korea Pd. 103.5   93.3
34 Jure Radelj Słowenia 104.0   91.2
35 Frank Reichel Niemcy 103.0   90.9
36 Michael Neumayer Niemcy 103.5   89.3
37 Michael Möllinger Niemcy 102.0   87.6
38 Kazuhiro Nakamura Japonia 100.5   86.4
39 Jani Soininen Finlandia 101.5   84.2
40 Alexander Belov Rosja 99.5   83.6
41 Dmitry Chvykov Kirgistan 99.0   83.2
42 Henning Stensrud Norwegia 98.5   81.8
43 Primoz Zupan-Urh Słowenia 98.0   80.9
44 Jörg Ritzerfeld Niemcy 97.5   79.5
45 Dennis Stoerl Niemcy 96.0   76.8
46 Jeroen Nikkel Holandia 97.0   76.1
47 Lasse Ottesen Norwegia 95.5   75.9
48 Grzegorz ¦liwka Polska 93.5   71.3
49 Martin Mesik Słowacja 93.5   69.8
50 Yuta Watase Japonia 83.0   44.4

« Puchar ¦wiata 2000/2001 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2000/2001

Puchar ¦wiata 2000/2001

Kalendarium
Anders Johnson
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Oceane Avocat Gros (1997)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich