Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
08.03.1997 - Lahti (Finlandia) K-114
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Finlandia Finlandia 945.0
2 Austria Austria 883.8
3 Norwegia Norwegia 858.3
4 Japonia Japonia 846.8
5 Niemcy Niemcy 821.4
6 Słowenia Słowenia 700.6
7 Polska Polska 681.5
8 Francja Francja 672.5
9 Czechy Czechy 566.5
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adam Małysz Polska 118.0 125.0 247.4
2 Janne Ahonen Finlandia 122.0 116.0 245.9
3 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 117.5 121.0 245.8
4 Roar Ljoekelsoey Norwegia 115.5 116.5 236.1
5 Jani Soininen Finlandia 117.0 115.0 235.1
6 Andreas Goldberger Austria 119.5 111.0 234.9
  Stefan Horngacher Austria 113.0 120.0 234.9
8 Jerome Gay Francja 110.0 120.0 233.0
9 Dieter Thoma Niemcy 120.0 107.5 224.0
10 Takanobu Okabe Japonia 102.5 125.0 223.0
11 Lasse Ottesen Norwegia 122.0 102.5 221.1
12 Mika Laitinen Finlandia 121.0 125.5 218.2
13 Hiroya Saitoh Japonia 112.0 110.0 217.1
14 Martin Höllwarth Austria 109.0 109.0 212.4
15 Masahiko Harada Japonia 107.5 109.0 205.2
16 Primoz Peterka Słowenia 107.5 107.5 203.5
17 Christof Duffner Niemcy 98.5 115.5 202.7
18 Haavard Lie Norwegia 99.5 119.5 201.7
19 Andreas Widhölzl Austria 94.5 120.0 201.6
20 Kazuyoshi Funaki Japonia 94.5 123.0 201.5
21 Hansjörg Jäkle Niemcy 112.5 102.5 201.0
22 Simen Berntzen Norwegia 110.0 103.0 199.4
23 Ralph Gebstedt Niemcy 98.0 111.0 193.7
24 Peter Zonta Słowenia 100.0 110.5 192.9
25 Wojciech Skupień Polska 101.5 105.0 188.2
  Urban Franc Słowenia 106.5 102.5 188.2
27 Tomas Goder Czechy 88.0 110.0 168.9
28 Jakub Suchacek Czechy 112.0 81.0 153.9
29 Nicolas Dessum Francja 115.0 75.0 148.5
30 Didier Mollard Francja 95.0 95.0 147.5
31 Lucas Chevalier-Girod Francja 107.0 78.0 143.5
32 Roman Krenek Czechy 110.0 73.5 131.8
33 Łukasz Kruczek Polska 87.0 90.0 130.6
34 Samo Gostisa Słowenia 78.0 94.5 116.0
35 Robert Mateja Polska 88.0 83.0 115.3
36 Jakub Janda Czechy 83.0 85.0 111.9

« Puchar ¦wiata 1996/1997 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1996/1997

Puchar ¦wiata 1996/1997

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - 1. seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich