Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
16.03.1997 - Oslo (Norwegia) K-112
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kazuyoshi Funaki Japonia 111.0 125.5 258.5
2 Hiroya Saitoh Japonia 116.0 118.5 253.9
3 Bruno Reuteler Szwajcaria 113.5 120.0 247.1
4 Dieter Thoma Niemcy 115.5 120.5 244.1
5 Andreas Widhölzl Austria 113.0 115.0 239.7
6 Janne Ahonen Finlandia 114.0 113.0 239.4
7 Kristian Brenden Norwegia 110.0 117.0 237.9
8 Robert Mateja Polska 110.0 116.5 237.5
9 Haavard Lie Norwegia 112.0 117.0 236.0
10 Simen Berntzen Norwegia 111.0 114.0 232.8
11 Masahiko Harada Japonia 113.5 113.0 230.5
12 Noriaki Kasai Japonia 111.5 111.5 230.2
13 Espen Bredesen Norwegia 106.0 116.0 229.9
14 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 109.0 115.5 228.4
15 Jussi Hautamäki Finlandia 108.0 116.5 225.9
16 Primoz Peterka Słowenia 115.5 121.5 225.4
17 Christof Duffner Niemcy 112.5 108.5 224.1
18 Didier Mollard Francja 108.5 113.0 222.0
19 Adam Małysz Polska 104.0 115.0 221.5
20 Martin Höllwarth Austria 104.5 111.5 216.1
21 Frantisek Jez Czechy 108.5 105.5 213.5
22 Takanobu Okabe Japonia 106.0 108.5 213.4
23 Kenji Suda Japonia 106.5 108.5 212.3
24 Kent Johanssen Norwegia 105.5 107.0 206.8
25 Roar Ljoekelsoey Norwegia 112.5 98.0 206.7
26 Robert Meglic Słowenia 106.0 104.5 203.7
27 Lucas Chevalier-Girod Francja 113.0 97.5 200.7
28 Nicolas Dessum Francja 107.5 101.5 199.5
29 Akira Higashi Japonia 107.0 93.0 184.8
30 Jakub Janda Czechy 105.0 89.0 170.5
31 Lasse Ottesen Norwegia 104.5   100.0
32 Ville Kantee Finlandia 105.0   98.9
  Roman Krenek Czechy 105.0   98.9
34 Jani Soininen Finlandia 102.5   96.9
  Marian Bielcik Słowacja 102.5   96.9
36 Ralph Gebstedt Niemcy 101.0   95.7
37 Hansjörg Jäkle Niemcy 101.5   94.1
38 Roberto Cecon Włochy 101.5   93.6
39 Pasi Kytoesaho Finlandia 103.0   93.3
40 Tomas Goder Czechosłowacja 99.0   89.6
41 Reinhard Schwarzenberger Austria 97.0   86.5
42 Sylvain Freiholz Szwajcaria 94.5   80.5
43 Ronny Hornschuh Niemcy 93.5   77.7
44 Gerd Siegmund Niemcy 90.0   73.4
45 Jakub Suchacek Czechy 91.0   73.2
46 Samo Gostisa Słowenia 90.0   70.9
47 Sturle Holseter Norwegia 88.0   68.3
48 Marco Steinauer Szwajcaria 87.5   66.4
49 Stefan Horngacher Austria 89.0   65.1
50 Jerome Gay Francja 78.5   47.2

« Puchar ¦wiata 1996/1997 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1996/1997

Puchar ¦wiata 1996/1997

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich