Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
09.02.1997 - Bad Mitterndorf (Austria) K-185
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Primoz Peterka Słowenia 195.5 203.0 386.2
2 Andreas Goldberger Austria 195.5 200.5 379.2
3 Takanobu Okabe Japonia 195.5 193.5 376.3
4 Janne Ahonen Finlandia 192.5 192.0 373.4
5 Lasse Ottesen Norwegia 186.5 189.5 361.7
6 Kazuyoshi Funaki Japonia 194.5 178.0 358.5
7 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 185.5 183.5 351.3
8 Jani Soininen Finlandia 177.5 196.0 351.2
9 Haavard Lie Norwegia 182.0 190.5 350.0
10 Akira Higashi Japonia 173.5 197.0 348.1
11 Noriaki Kasai Japonia 173.5 179.5 336.1
12 Hiroya Saitoh Japonia 175.5 177.5 332.6
13 Roar Ljoekelsoey Norwegia 174.5 178.0 330.5
14 Jakub Suchacek Czechy 173.5 176.5 329.5
15 Andreas Widhölzl Austria 174.0 174.0 328.1
16 Espen Bredesen Norwegia 176.0 172.0 327.6
17 Kazuya Yoshioka Japonia 172.5 174.5 326.4
18 Jaroslav Sakala Czechy 171.0 168.5 315.9
19 Sturle Holseter Norwegia 172.0 170.0 314.4
20 Hideharu Miyahira Japonia 166.5 173.5 312.0
21 Mika Laitinen Finlandia 170.5 173.0 311.7
22 Rico Meinel Niemcy 168.5 166.5 308.0
23 Robert Meglic Słowenia 168.5 168.5 306.9
24 Samo Gostisa Słowenia 164.5 167.0 304.8
25 Risto Jussilainen Finlandia 171.0 162.5 304.7
26 Adam Małysz Polska 172.0 158.0 303.0
27 Olaf Hegenbarth Niemcy 165.5 165.0 302.1
28 Ville Kantee Finlandia 168.5 159.5 301.1
29 Jure Radelj Słowenia 169.0 158.5 298.0
30 Christian Meyer Norwegia 166.5 148.0 281.4
31 Kristian Brenden Norwegia 165.0   150.5
32 Masayuki Sato Japonia 164.5   150.4
33 Robert Mateja Polska 163.5   149.7
34 Roman Krenek Czechy 165.5   149.6
35 Ralph Gebstedt Niemcy 163.5   149.2
36 Stefan Horngacher Austria 163.0   149.1
37 Sylvain Freiholz Szwajcaria 163.0   148.6
38 Urban Franc Słowenia 164.0   147.3
39 Werner Rathmayr Austria 162.5   147.0
  Jakub Jiroutek Czechy 162.5   147.0
41 Michal Dolezal Czechy 161.0   144.7
42 Matthias Wallner Austria 160.0   144.0
43 Christian Schmitberger Austria 159.5   143.4
44 Christof Duffner Niemcy 161.0   142.7
45 Hansjörg Jäkle Niemcy 156.5   139.8
46 Alexander Pointner Austria 158.5   139.7
47 Matjaz Kladnik Słowenia 154.5   136.4
48 Gerd Siegmund Niemcy 150.5   132.6
49 Ivan Lunardi Włochy 148.5   128.7
50 Vladimir Rosko Słowacja 143.5   123.2
51 Bruno Reuteler Szwajcaria 142.0   117.9
52 Christof Birchler Szwajcaria 128.0   102.1
53 Roberto Cecon Włochy DNS   DNS
54 Sepp Zehnder Szwajcaria DNS   DNS

« Puchar ¦wiata 1996/1997 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1996/1997

Puchar ¦wiata 1996/1997

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee Neustadt
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich