Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
02.02.1997 - Willingen (Niemcy) K-120

Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Hiroya Saitoh Japonia 122.5 122.0
2 Dieter Thoma Niemcy 122.5 116.5
3 Roar Ljoekelsoey Norwegia 117.0 112.1
4 Frank Reichel Niemcy 118.5 110.8
5 Primoz Peterka Słowenia 116.5 110.7
6 Kristian Brenden Norwegia 116.5 109.7
7 Kazuyoshi Funaki Japonia 114.0 107.2
8 Lasse Ottesen Norwegia 116.0 105.8
9 Hein-Arne Mathiesen Norwegia 112.5 102.0
10 Janne Ahonen Finlandia 114.0 101.7
  Roman Krenek Czechy 114.0 101.7
12 Martin Schmitt Niemcy 112.5 101.5
13 Jani Soininen Finlandia 113.0 101.4
14 Espen Bredesen Norwegia 111.0 98.8
15 Noriaki Kasai Japonia 108.5 96.3
16 Ville Kantee Finlandia 108.5 94.3
17 Takanobu Okabe Japonia 109.5 94.1
18 Martin Höllwarth Austria 108.0 93.4
19 Kent Johanssen Norwegia 107.5 91.5
20 Andreas Widhölzl Austria 107.0 91.1
21 Hansjörg Jäkle Niemcy 106.0 88.8
22 Christof Duffner Niemcy 105.5 87.9
23 Gerd Siegmund Niemcy 105.0 86.5
24 Stefan Horngacher Austria 104.5 86.1
  Lucas Chevalier-Girod Francja 104.5 86.1
26 Risto Jussilainen Finlandia 105.0 85.5
27 Marco Steinauer Szwajcaria 103.5 84.8
28 Sturle Holseter Norwegia 103.5 84.3
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 103.5 84.3
30 Blaz Vrhovnik Słowenia 104.5 83.6
31 Reinhard Schwarzenberger Austria 102.5 83.5
32 Roberto Cecon Włochy 103.5 83.3
33 Robert Krenek Czechy 103.5 82.3
  Jure Radelj Słowenia 103.5 82.3
35 Hideharu Miyahira Japonia 103.0 81.4
36 Kimmo Savolainen Finlandia 101.5 79.7
37 Markus Eigentler Austria 100.0 77.5
38 Jakub Suchacek Czechy 100.5 75.9
39 Mika Laitinen Finlandia 102.0 75.6
40 Ivan Lunardi Włochy 97.5 73.0
41 Arve Vorvik Norwegia 99.0 72.7
42 Peter Zonta Słowenia 98.5 72.3
43 Michal Dolezal Czechy 99.5 72.1
44 Martin Mesik Słowacja 95.0 66.0
45 Wojciech Skupień Polska 95.0 65.5
46 Marko Bogataj Słowenia 94.0 63.2
47 Sven Hannawald Niemcy 96.0 62.8
48 Ralph Gebstedt Niemcy 93.0 60.9
49 Masayuki Sato Japonia 92.0 59.1
50 Fredrik Johansson Szwecja 89.0 53.7

« Puchar ¦wiata 1996/1997 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1996/1997

Puchar ¦wiata 1996/1997

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich