Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
15.12.1996 - Harrachov (Czechy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Primoz Peterka Słowenia 118.0 121.5 235.1
2 Andreas Goldberger Austria 113.5 124.0 231.0
3 Kristian Brenden Norwegia 119.0 116.0 223.5
4 Adam Małysz Polska 108.5 117.0 206.4
5 Mika Laitinen Finlandia 103.5 122.5 204.8
6 Dieter Thoma Niemcy 100.0 123.5 203.8
7 Hiroya Saitoh Japonia 102.0 123.0 203.5
8 Robert Krenek Czechy 103.5 121.0 202.6
9 Lasse Ottesen Norwegia 99.0 124.0 201.9
10 Jaroslav Sakala Czechy 96.0 122.5 193.8
11 Ville Kantee Finlandia 99.0 117.5 187.2
12 Janne Ahonen Finlandia 101.0 115.0 186.3
13 Jakub Suchacek Czechy 101.0 116.0 184.6
14 Hansjörg Jäkle Niemcy 96.0 118.0 183.7
15 Reinhard Schwarzenberger Austria 94.5 115.0 177.1
16 Stefan Horngacher Austria 95.5 115.0 176.9
17 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 98.5 111.0 176.6
18 Noriaki Kasai Japonia 100.0 109.0 176.2
19 Robert Mateja Polska 93.5 113.5 166.6
20 Martin Höllwarth Austria 96.5 107.0 164.3
21 Espen Bredesen Norwegia 94.0 107.5 161.2
22 Takanobu Okabe Japonia 99.5 102.5 160.6
23 Gerhard Schallert Austria 93.0 106.5 156.1
24 Sturle Holseter Norwegia 91.5 109.0 155.9
25 Marian Bielcik Słowacja 93.0 105.0 154.9
26 Matthias Wallner Austria 99.5 97.0 151.7
27 Hideharu Miyahira Japonia 92.0 102.0 144.2
28 Kimmo Savolainen Finlandia 92.0 98.0 137.0
29 Nicolas Dessum Francja 93.0 96.5 135.1
30 Michal Dolezal Czechy 93.5 87.0 112.9
31 Roar Ljoekelsoey Norwegia 92.0   61.6
32 Kent Johanssen Norwegia 90.0   59.5
  Ralph Gebstedt Niemcy 90.0   59.5
34 Naoto Ito Japonia 90.0   58.5
35 Jussi Hautamäki Finlandia 89.5   57.6
36 Egil Groenn Norwegia 88.5   56.8
37 Jani Soininen Finlandia 88.5   56.3
38 Wojciech Skupień Polska 88.5   55.8
39 Bruno Reuteler Szwajcaria 88.0   54.9
40 Frank Reichel Niemcy 88.0   53.4
41 Masayuki Sato Japonia 87.0   51.6
42 Kenji Suda Japonia 86.0   46.3
43 Christof Duffner Niemcy 86.0   45.8
44 Ronny Hornschuh Niemcy 82.0   41.6
45 Didier Mollard Francja 83.0   37.9
46 Kazuyoshi Funaki Japonia 80.0   37.0
47 Jakub Jiroutek Czechy 79.5   36.6
48 Roberto Cecon Włochy 77.5   34.5
49 Marcin Sitarz Polska 72.0   22.1
50 Christof Birchler Szwajcaria 72.0   21.6

« Puchar ¦wiata 1996/1997 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1996/1997

Puchar ¦wiata 1996/1997

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich