TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
15.03.1992 - Oslo (Norwegia) K-110
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Toni Nieminen Finlandia 111.0 105.0 219.9
2 Jiri Parma Czechy 100.0 104.5 199.3
3 Martin Höllwarth Austria 110.0 95.5 194.2
4 Frantisek Jez Czechy 100.5 98.0 192.9
5 Ernst Vettori Austria 99.5 99.5 192.1
  Stefan Zuend Szwajcaria 102.0 97.0 192.1
7 Werner Rathmayr Austria 96.5 104.0 191.7
8 Risto Laakonen Finlandia 97.0 97.5 188.8
9 Ivan Lunardi Włochy 99.0 99.0 188.7
10 Kenji Suda Japonia 105.0 94.5 188.0
11 Andreas Goldberger Austria 104.5 90.0 179.8
12 Masahiko Harada Japonia 105.0 90.0 178.2
13 Noriaki Kasai Japonia 91.0 102.5 176.9
14 Oeyvind Berg Norwegia 103.5 91.0 175.8
15 Dionis Vodnev Wspólnota Niepodległych Państw 93.0 96.5 173.3
16 Andreas Felder Austria 94.0 96.5 171.2
17 Igor Strgar Słowenia 98.0 93.0 169.4
18 Bjoern Myrbakken Norwegia 94.5 94.0 168.9
19 Jens Weissflog Niemcy 94.0 88.0 162.3
20 Steve Delaup Francja 88.0 96.0 161.6
21 Jiro Kamiharako Japonia 90.0 93.5 155.4
22 Didier Mollard Francja 92.0 89.5 152.1
23 Jim Holland USA 90.0 90.0 150.0
24 Lasse Ottesen Norwegia 93.0 87.0 148.5
25 Michail Esin Wspólnota Niepodległych Państw 92.0 86.0 145.7
26 Harald Soerensen Norwegia 89.0 86.5 143.7
27 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 94.0 82.0 143.4
  Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 87.0 89.0 143.4
29 Mika Laitinen Finlandia 92.5 84.5 138.3
30 Magne Johansen Norwegia 94.5 81.0 138.2
31 Christoph Lehmann Szwajcaria     135.2
32 Roberto Cecon Włochy     133.6
33 Tomas Goder Czechy     131.5
34 Franci Rogelj Słowenia     92.6
35 Bernt Espen Kolsrud Norwegia     64.6
36 Heiko Hunger Niemcy     64.3
  Vaesa Hakala Finlandia     64.3
38 Alexander Pointner Austria     62.8
39 Martin Trunz Szwajcaria     62.4
40 Erlend Schumann Norwegia     61.9
41 Andreas Scherer Niemcy     61.7
42 Espen Bredesen Norwegia     61.5
43 Jaroslav Sakala Czechy     61.3
44 Raimo Ylipulli Finlandia     59.1
45 Jan Boklöv Szwecja     58.7
46 Dieter Thoma Niemcy     56.7
47 Staffan Taellberg Szwecja     55.2
48 Franci Petek Słowenia     54.9
49 John Lockyer Kanada     54.0
50 Sarno Gostisa Słowenia     52.9
  Rune Olijnyk Norwegia     52.9
52 Jakub Jiroutek Czechy     51.7
53 Tad Langlois USA     48.2
54 Kirk Allen Kanada     47.3
55 Igor Kulakov Wspólnota Niepodległych Państw     46.8
56 Jiri Raska Czechy     45.5
57 Magnus Westman Szwecja     44.0
58 Jan Kowal Polska     41.8
59 Johan Rasmussen Szwecja     41.5
60 Zbigniew Klimowski Polska     41.3
61 Jon-Inge Kjorum Norwegia     39.6
62 Arne J. Hjemseter Norwegia     39.2
63 Paal Hansen Norwegia     39.0
64 Nicolas Jean-Prost Francja     38.6
65 Mikael Martinsson Szwecja     36.0
66 Francisco Alegre Hiszpania     33.4
67 Knut Mueller Norwegia     32.5
68 Colin Capel Kanada     29.8
69 Stein Gruben Norwegia     24.0
  Markus Gahler Szwajcaria     24.0

« Puchar ¦wiata 1991/1992 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1991/1992

Puchar ¦wiata 1991/1992

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »